301

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Przyszłość widzę bardzo marnie. Skoro u Atarowców ciężkie czasy, to nie będzie ciągu dalszego.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

302

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

tak czy owak, ja dokończę wpłaty, ale już na kolejną 10 to chyba nie nazbieram, jedynie tymi co wymieniłem wyżej nie pogardzę ;)

303

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

bezrobotny, wersji kolekcjonerskiej już nie będzie.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

304

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

ponieważ zależy mi na Misji (lasermani, robbo i robbo konstruktorze) a zwłaszcza mapie do niej

może zrobimy tym razem odwrotnie - zaczniesz zbierać wpłaty a jak sie uzbiera to zrobisz, jak się nie uzbiera powiedzmy przez rok, to może jakiś zwrot kasy pomniejszony o odsetki ;)

305

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Już były zapisy i nic z tego nie wyszło. Sorry, ale nie ma rynku na takie rzeczy w PL.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

306

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Zrób wyjątek chociaż dla tej MISJI, czy to nasza wina, że nie poszła w pierwszej turze? Niech ludzie się wypowiedzą, czy są w stanie wpłacić na misję po te 150 pln, podobnie jak za książki - przed wydaniem? Tylko misja ;)

307

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Nie rozumiesz, że wydanie jednego tytułu nie jest możliwe? A przynajmniej nie w takiej edycji. Muszę to wydawać po 10 przynajmniej i to w ilości co najmniej 100 sztuk każdego. Inaczej koszty produkcji są gigantyczne i 150 PLN to zdecydowanie za mało.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

308

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

no szkoda, no to pytanie do forumowiczów,
Kto jest w stanie wyłożyć np. 2k pln? coby współsfinansować misję?

309

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

kurcze Panie Jurek!
nie chcę Cię denerwować, ale trochę sam dałeś ciała,
najpierw wydałeś gry, a potem ogłosiłeś ankietę...
gdyby była odwrotna kolejność, wszystko mogło by się potoczyć zgodnie z planami...

poszukajmy Grupowicze rozwiązania,
założę się, że te hity avalony to by schodziły jak ciepłe bułeczki...

wypracujmy jakiś pomysł!

310

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Przyjmuję zakład. Wcale były nie schodziły jak ciepłe bułeczki. Nie ma co udawać, rynek jest absolutnie niszowy, antykwaryczno-kolekcjonerski. Łącznie od kilkunastu do max. kilkudziesięciu osób, które jednak mają różne zainteresowania i preferencje i różne rzeczy kolekcjonują. Na mnie np. "hity avalonu" nie robią żadnego wrażenia, za to zbieram oryginalne wydania m.in. SSI i MicroProse (zwłaszcza nie otwierane boxy).

800xl (Ultimate + VBXE) + (130xe + 64 kb) + (800xe + Ultimate + MyIDE ][) + (1050 + Happy) + (CA-2001 + Toms) + LDW Super 2000 + xc12 + 1010 + SIO2SD + SIO2PC + SIDE2 + Amiga 500 + inne

311

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

@waryl no to dopełniasz po części to co pisałem wcześniej.
bezrobotny tego nie rozumie, nie chce zrozumieć albo nie umie zrozumieć - jak napisał wydawca - nie będzie więcej.
Uparłeś się na te tytuły jak 2 letnie dziecko na zabawkę w sklepie...

312

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Szkoda, mi się marzy jeszcze co najmniej Misja, Robbo, Miecze Valdgira II :(
Co do "ankiety", z którą teraz niektórzy sugerują, że jest zbyt późno,
zdaje się, że Jurek do części tych hitów uzyskał prawa dopiero po wydaniu I serii, także i tak niewiele by to zmieniło.

Za to może faktycznie dałoby się to podpiąć pod ewentualne wydania dla C64?

313

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

przeca mówie, ze mamy wspólny interes, wypracujmy jakies rozwiazanie...

314

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

@Jacques: wydania dla C-64 też raczej w wersji kolekcjonerskiej nie powstaną. Jest z tym bardzo dużo zachodu, mnóstwo kasy trzeba wyłożyć na produkcję, sprzedaje się to kiepsko. Jedyna szansa, to koledzy z zachodu, którzy zaczną kupować angielskie wersje. Wtedy jest szansa na kontynuację projektu. Uwierzcie mi, włożyłem w tę produkcję mnóstwo serca, pasji, a także pieniędzy. I chciałbym to robić dalej. Ale robić tylko dla siebie mi się nie opłaca... A oprócz w/w trudności są inne, np. nie mam obecnie grafika.... Sam nie podołam temu wszystkiemu.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

315

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

jak tam dzisiaj sprawy?
pogląd Ci się od wczoraj czasem nie zmienił?

316

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Wyniki zakończonej ankiety zakończyły sprawę...
Przez cały miesiąc oddano aż 54 głosy. Tytuł z 1 miejsca zdobył 36 głosów, a tytuł z 10 miejsca 8 głosów.
Podejrzewam, że przy 60 głosach na tytuł z 10 miejsca Duddie wziąłby pod uwagę możliwość wydania kolekcjonerek z wybraną dziesiątką.

317

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

nie p*.*, 90% kolekcjonerów nie chciało się kliknać, bo większość nie ma czasu na to jak ja

318

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Kupić też im się nie chciało, bo większość nie ma czasu kliknąć, tak jak Ty.

.: miejsce na twoją reklamę :.

319

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

@bezrobotny zaciąłeś się czy co? Duddie jasno się wyraził że nie planuje kolejnej dziesiątki a Ty dalej wałkujesz temat...

320

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

@bezrobotny, większości się nie chce klikać i kupować.... Zamiast tracić energię na przekonywanie mnie, wykorzystaj ją do tego, żeby sprzedało się to, co jeszcze jest - czyli pierwsza dziesiątka.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

321

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Duddie, a co Ci jeszcze zostało?

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

322

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Jeszcze są wszystkie tytuły - kasety i dyskietki.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

323

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Dla niezdecydowanych - promocja 3-dniowa, tj. od 7 marca do 9 marca:
Gra w wersji kolekcjonerskiej na kasecie - 79 zł
Gra w wersji kolekcjonerskiej na dyskietce - 89 zł
Gra w wersji klasycznej na kasecie - 30 zł

Zamówienia standardowo na adres: zamowienia(małpa)retronics(kropka)eu

Coraz mniej ich jest, więc może to być ostatnia okazja! Póki jeszcze są wszystkie tytuły.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

324

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Ponieważ docierają do mnie informacje, że wciąż mało wiadomo o reedycji gier, tu jest wątek na AtariAge:

http://atariage.com/forums/topic/261914 … new-games/

Niebawem będzie dostępny katalog ze szczegółowymi opisami.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

325

Odp: Fabrycznie nowe gry na Atari na kasetach

Kilka nowych tytułów gotowych do wydania, ale póki co, mają szansę jedynie na wersję Classic.

Post's attachments

alchemia.jpg 406.71 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Barbarian_atari.jpg 407.39 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...