1

Temat: Okrutnie fałszujący główny temat w Atari Karts

Zauważyłem, że mój egzemplarz Atari Karts na Jaguarze okrutnie fałszuje. Wygląda to tak:

https://www.youtube.com/watch?v=FJNlIxH4KB4

Dla porównania, powinno grać tak:

https://www.youtube.com/watch?v=vxcRlgkecWE

Cartridge, kiedy go kupowałem był nowy (box, folia, etc.) - ciekawostka?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Okrutnie fałszujący główny temat w Atari Karts

Tak w ogóle to ja się nie znam, ale czy przypadkiem nie jest to wersja NTSC a Ty o uruchamiasz to w trybie PAL? Przesunięcie w wysokości dźwięku się zgadza... na ucho...

3

Odp: Okrutnie fałszujący główny temat w Atari Karts

Wszystkie gry wydane na cartridge są region free. Niektóre wykorzystują większą rozdzielczość w PAL, niektóre wydane na CD z kolei nie działają na konsolach PAL. Natomiast pierwszy raz widzę, żeby muzyka fałszowała :)

Wpadłem jeszcze na jeden pomysł - może mój Jaguar jest niekompatybilny z Atari Karts :) Nagram sobie na Skunkboardzie i sprawdzę.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Okrutnie fałszujący główny temat w Atari Karts

Leżało we folii to kwarce wyschły, i bity z układów powypadały :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

5

Odp: Okrutnie fałszujący główny temat w Atari Karts

Flashowane Atari Karts na Skunkboardzie fałszuje tak samo. Może ktoś sprawdzić u siebie i dać nagranie?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: Okrutnie fałszujący główny temat w Atari Karts

Nie pchać się, po kolei :)

Dostałem info pod moim filmem na YT:

the music playback code is this broken in all cartridges. The developer told me it was because the Jaguar couldn't fetch the samples quick enough without a lower playback rate.

Niezły fail.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.