1

Temat: wapniak 2015 to będzie?

Witam
pytanie jak w temacie, coś mi się wydaje że nie.... albo mnie coś ominęło.
dzięki

2

Odp: wapniak 2015 to będzie?

niestety nie, ale chętnie bym pomógł przy edycji 2016, to jedyne party na które można jechać 1 h

3

Odp: wapniak 2015 to będzie?

@gorgh: zgodnie z OTW, wg mnie jedyne party na które można jechać 1h - czy nawet mniej to SV :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

4

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Ale będzie w tym terminie Ironia: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=13045

5

Odp: wapniak 2015 to będzie?

I dojedzie się tam w godzinę :-)

Ostatnio edytowany przez marekp (2015-08-13 12:41:16)

6

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Wapniaka organizowanego przeze mnie na 99% już nigdy nie będzie - skoro party zostało zjechane z błotem przez większość dyskutujących, jak napisałem w innym wątku - nie zamierzam dalej się tym zajmować. Nie zamierzam też "płodzić" produkcji scenowych - od czasu do czasu dłubnę gierkę czy użytek, niekoniecznie upublicznię - skoro zostałem sfakany nie zamierzam dalej brnąć w ten temat. W tym roku proponuję jechać na wskazaną przez larka ironię.

Sikor umarł...

7

Odp: wapniak 2015 to będzie?

nie no, co to się dzieje, a to taka fajna impreza była..............

8

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Sikor napisał/a:

skoro party zostało zjechane z błotem przez większość dyskutujących

Jak wyliczyłeś tę większość? I co się bardziej liczy: opinie malkontentów, czy zadowolonych. Rozumiem również, że jeśli w kolejnej dyskusji większość będzie zadowolona, to zrobisz Wapniaka, tak?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Wapniak to była dla mnie pierwsza impreza publiczna atarowska w życiu.
od 1987 roku byłem użytkownikiem komputera Atari, próbowałem wszystkiego na tym komputerze, a głownie programowania. Marzeniem moim było spotkać ludzi tworzących gry czy dema, ludzi których ksywki czytałem na wspaniałych falujących scrolach. Było to coś niedoścignionego poznać ich. Nagle trafiła się impreza w Warszawie,a  miałem blisko, mogłem to zobaczyć. Była, raz czy dwa z moim udziałem i tu nagle dupa. A poznałem tam wspaniałych ludzi, ciebie Sikor, Jakuba Husaka, Yerzmyey'a, Sonara, Pinokia..... i wielu innych  ciężko mi teraz wymienić wszystkich z pamięci. Kurcze co się dzieje PANOWIE. Dzięki Wam poznałem Was, ludzi tworzących historię Atari w Polsce.  Moja żona mnie pyta... kiedy masz ten zlot Atari....  co mam jej powiedzieć... no nie ma. Szkoda

Trochę to wszystko z d...py
przepraszam ale piwo piłem :-)

Ostatnio edytowany przez secon (2015-08-13 21:49:43)

10

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Mam wrażenie, jakbym taką dyskusję gdzieś już widział, o zupełnie innym party... Kto inny był malkontentem i hejterem ale rezultat jakby podobny.

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

11

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Sikor zostawia 1%
Trzymamy kciuki. Ja byłem raz, ale było wyśmienicie. Podobnie jak na Forti.

12

Odp: wapniak 2015 to będzie?

dely napisał/a:
Sikor napisał/a:

skoro party zostało zjechane z błotem przez większość dyskutujących

Jak wyliczyłeś tę większość? I co się bardziej liczy: opinie malkontentów, czy zadowolonych. Rozumiem również, że jeśli w kolejnej dyskusji większość będzie zadowolona, to zrobisz Wapniaka, tak?

1. Po ilości osób biorących udział w dyskusji - jakoś tych zadowolonych była znacząca mniejszość
2. Ten temat był omawiany na Głuchołazach i nie zamierzam do niego wracać. Służę pomocą w załatwieniu sali we wskazanym miejscu - to zadeklarowałem i tego się trzymam. Organizatora musicie sobie wybrać sami, ja chętnie się pojawię.
3. W tym roku jest Ironia - i może to się okazać bardzo dobrą alternatywą dla Wapniaka, jak nie - będzie porównanie.

Sikor umarł...

13

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Żeby wszystko od początku było jasne, ja jestem zdania, że organizacja party zależy od organizatora: zechce, to zrobi, nie zechce, to nie zrobi. Jestem w stanie sobie wyobrazić niechęć do podejmowania trudów (wynajem sali, zapłata z góry, rytualne użeranie się o regulamin z tym samym trollem co zawsze, sprzątanie po party itp.), których się podejmować wcale nie musi, bo usiąść z piwkiem przed kompem jest dużo wygodniej. To, jak mówię, całkowicie rozumiem.

Co mniej rozumiem, to wynajdywanie dętych pretekstów. Bo Ty, Sikor, w tej chwili wynajdujesz dęty pretekst: "zostałem sfakany przez większość dyskutujących".

A ja Cię zapytam: ilu ludzi przyjeżdżało na Twoje party? Ilu miałeś sponsorów? Jak sam zauważyłeś, "temat był omawiany w Głuchołazach" - ilu tych "omawiających" było? To wszystko są niezadowoleni, tak?

Wręcz przeciwnie, stary: to wszystko BYLI zadowoleni uczestnicy tego party. Tylko, nie wiedzieć czemu, nikt z nich się dla Ciebie nie liczy. Liczy się jakichś dwóch czy trzech trolli kręcących gównoburzę nie wiadomo o co, i jeszcze nazywasz ich "większością". A ilu z nich było na Wapniaku w ogóle?

KMK
? HEX$(6670358)

14

Odp: wapniak 2015 to będzie?

@drac030 - "większość dyskutujących". Przytoczę tu Epi-ego, który twierdził, że "party jest zajebiste", a w dyskusji mnie sfakał. Jak były utarczki o organizację - jakoś tych zadowolonych prawie nie było (słownie jedna osoba i jedna neutralna), za to sikor został równo zjechany z błotem.
Jak napisałem - chcesz Konrad zorganizować? Salę załatwię, o resztę nie zamierzam się troszczyć.
Btw - ewentualna dalsza dyskusja jutro wieczorem, bo mnie do jutra nie będzie.

Sikor umarł...

15

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Sikor napisał/a:

@drac030 - "większość dyskutujących". Przytoczę tu Epi-ego, który twierdził, że "party jest zajebiste", a w dyskusji mnie sfakał

Epi to "większość"? Dobrze wiedzieć. Epi pewnie też będzie zadowolony z tej wiadomości.

Jak były utarczki o organizację - jakoś tych zadowolonych prawie nie było (słownie jedna osoba i jedna neutralna), za to sikor został równo zjechany z błotem.

Przyszło Ci może kiedy do głowy, że zadowoleni nie uczestniczą w takich dyskusjach, z powodu że gdyż albowiem bo ponieważ są zadowoleni i nie maja o czym dyskutować? Gratuluję podejścia popierającego trolli: wystarczy dwóch pojebów, którzy rozedrą się odpowiednio głośno, a już Sikor uzna ich za "większość" i zdanie kilkudziesięciu ewidentnie zadowolonych partyzantów się przestanie liczyć (bo gdyby po pierwszej edycji wszyscy byli niezadowoleni, nikt by nie przyjechał na następną i poza tym nie miałbyś sponsorów, prawda?). Potem idź i narzekaj, że na forach działają trolle. Dlaczego mają nie działać? Mają wsparcie m.in. z Twojej strony.

Jak napisałem - chcesz Konrad zorganizować? Salę załatwię, o resztę nie zamierzam się troszczyć.

Dyskusja jest akademicka, bo termin - wobec Twojej deklaracji, że nic nie robisz - zajął już ktoś inny, a ja osobiście uważam, że wcinanie się komuś innemu w termin jest nieładne. Przyznaję, że kiedy "omawialiśmy" temat w Głuchołazach, zapomniałem o tym. Więc obecna dyskusja jest (jak dla mnie) tylko na ewentualny temat roku 2016, bo tegoroczny termin straciłeś (nie tylko dla siebie, ale w ogóle dla wszystkich).

Ostatnio edytowany przez drac030 (2015-08-15 17:08:00)

KMK
? HEX$(6670358)

16

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Sikor robisz z siebie ofiarę i męczennika, a prawda jest taka że sobie sporo zapracowałeś na te negatywne głosy które akurat dostałeś. No i oczywiscie zaprezentowaleś typowy mechanizm obronny - 'nikt nie stanał w mojej obronie tzn ze wszyscy sa przeciw mnie' ... (tzw projekcja urojeniowa ksobna)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

17

Odp: wapniak 2015 to będzie?

@Drac030: niestety, większość nie oznacza tylko Epi-ego. A tak to już jest, że jak nikt jawnie nie popiera, a w dyskusji wynika co innego (na forum)  -to się odechciewa.
Jak chcesz - salę na rok 2016 się załatwi, ale ja jak napisałem nie zamierzam więcej prowadzić party. Przynajmniej doputy, dopóki mi nie minie. A to może potrwać. A i po tak "zajadłej dyskusji" i opiniach, że "siedzimy tylko przy piwie i grillu i nie ma to nic wspólnego z Atari" - ręce opadają.*
@syscall: jaki męczennik? Robisz swego sztaba raz w roku dla wybranych - zrób większe party. Chyba nic nie stoi na przeszkodzie?
----
* do sprawdzenia w wątkach założonych pod koniec 2014 roku, nie tylko w jednym

Sikor umarł...

18

Odp: wapniak 2015 to będzie?

To nie jest 'sztab dla wybranych' tylko moje urodziny. Pozwolisz ze sam bede decydowal o formule tego wydarzenia :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

19

Odp: wapniak 2015 to będzie?

W 2016 co będzie, nie jestem w tej chwili w stanie zaplanować.

KMK
? HEX$(6670358)

20

Odp: wapniak 2015 to będzie?

@syscall, pozwolę. A Ty mam nadzieję pozwolisz, że nie będę więcej organizatorem Wapniaka. Aktywność scenowa przestała mnie po tamtych przepychankach bawić.
@drac030: w porządku, jakby co - daj znać koło grudnia. Chyba, że w tym terminie będzie już zaklepane inne party - na przykład Ironia albo Deregeneracja w kolejnych edycjach.

Sikor umarł...

21

Odp: wapniak 2015 to będzie?

Sikor, ale rozmawiamy o innych rzeczach. Ja nie kwestionuje twojego prawa do nierobienia party. Komentuje tylko sposob w jaki to zrobiles :) I uwazam ze stwierdzenie o tym ze 'zostales zjechany' to tylko pretekst, w dodatku z falszywych pobudek. Ale oczywiscie decyzje szanuje (gdzie wogole dostrzegles moja krytyke tego ze nie robisz wapniaka?) Caly czas ja osobiscie, nie wiem jak inni, uwazam ta decyzje za emocjonalna i nie poparta zadnymi faktami na ktore sie powolujesz. Ale oczywiscie twoja wola. Tyle.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

22

Odp: wapniak 2015 to będzie?

A ja chciałbym w takim razie wyprodukować oficjalną krytykę dla Sikora, z powodu nie organizowania Wapniaka, bo to było party fajne zajebiste. Poza tym to na razie jedyna możliwość, żeby mój starszy syn pobawił się na party. Bardzo mu się podobało.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: wapniak 2015 to będzie?

syscall , SIKOR nie robi z siebie męczennika a cała sprawa zaczęła się po akcji GREYA ,po której jako szczery chłopak wygarnął mu" z grubej rury" za co większość uznała go za szkodnika.Za większość uważam również tych milczących którzy to " Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek ". Ofiarą grzechów innych ludzi robicie SIKORA. "Kowal zawinił ,cygana powiesili".

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

24

Odp: wapniak 2015 to będzie?

@Ryszard: nie warto
@inni: decyzję już podjąłem.*
====================
*miałem jeszcze coś dopisać, ale ugryzłem się w język. Nie warto.

Sikor umarł...

25

Odp: wapniak 2015 to będzie?

a ja dodam,  że po 10 latach miło było pomarnotrawić czas na obu Waszych party. I amen :)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles