1

Temat: Neptun M156B niesprawny oddam

Używany jakieś 2 lata temu jeszcze działał. Teraz nie odpala. Jakby cos z zasilaniem. Naprawiać nie będę bo polubiłem już kolor. Jeśli ktoś chce to proszę o info. W kwarantannie będzie siedział przez tydzień - później pójdzie na śmietnik...

Ostatnio edytowany przez Azbest (2015-08-22 11:02:17)

2

Odp: Neptun M156B niesprawny oddam

Azbest napisał/a:

...później pójdzie na śmietnik...

A nie do utylizacji ? co ze świadomością ekologiczną ? :)

3

Odp: Neptun M156B niesprawny oddam

Jako że OT zignoruję.

Dodatkowe info, bo może ktoś nie wie - to model z wyświetlaniem czarno-biało-zielonym.

4

Odp: Neptun M156B niesprawny oddam

czarno-biało-zielonym wyświetlaczem - fajne ;-)
z zielonym kineskopem po prostu ;-)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

5

Odp: Neptun M156B niesprawny oddam

@jedyny: 1. off top, 2. "wyświetlaniem" nie "wyświetlaczem"

6

Odp: Neptun M156B niesprawny oddam

Od razu go nies na smietnik. Tutaj uslyszysz tylko OT :) bo kto by dzisiaj chcial taki monitor i to jeszcze niesprawny. ;)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

7

Odp: Neptun M156B niesprawny oddam

nie wolno na smietnik... utilizacja

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: Neptun M156B niesprawny oddam

forgadsejk... po temacie. jak tu sie zamyka czy costam costam? (@mikey, glos rozsadku :)

9

Odp: Neptun M156B niesprawny oddam

@Azbest: aktualny jeszcze ten Neptun??????????

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV