Temat: Oddam "Retro" częsci do PC

Z okazji zbliżających się świąt wziąłem się za porządki. Zajrzałem w miejsce straszniejsze niż czeluści damskiej torebki - pod łóżko. Znalazłem trochę niepotrzebnych PC-towych gratów. Jeżeli komuś coś się przyda, oddam po kosztach przesyłki.Reszta pójdzie na elektrozłom. Ewentualne wysyłki zacznę organizować już w nowym roku.

Lista rzeczy - stan należy traktować jako nieznany, acz niektóre z nich kiedyś były sprawdzane:
* płyta główna z prockiem Pentium I 133-166 + RAM
* bliżej nieokreślona karta dźwiękowa na ISA z kontrolerem CD + napęd?
* sieciówka na PCI na RTL8029,  ma złącze na koncentryka
* 2 stacje dyskietek 3.5 cala
* 3 dyski IDE - Maxtor 60MB, Segate 1GB, Fujitsu chyba 1GB
* jedna kieszeń na dysk IDe + dwie obudowy
* klawiatura na PS/2
* adaptec asr 2020S - kontroler SCSI UW320 (bliżej nieokreślona karta serwerowa na PCI-X została określona ;) )

Zdjęcia do obejrzenia tutaj: http://1drv.ms/1J1LOA8

Ostatnio edytowany przez grzybson (2016-03-13 19:47:05)

grzybson/SSG^NG

2

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Chętnie wziąłbym peceta + jeden dysk, ale odbioru osobistego nie dokonam ze względu na odległość, chyba że przy okazji party/sztabu w południowej Polsce. Ale na wysyłkę dać mogę, być może nawet coś bym dorzucił…

Choć jeśli ktoś będzie się chciał bardzo bić, to nie ma problemu - odpuszczę :)

.: miejsce na twoją reklamę :.

3

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Nie ma problemu, blaszaka mogę wysłać. Ciekawe ile taka wysyłka skrobnie ;) Zapomniałem dodac, że to nawet kultowy blaszak, bo obsłużył kilka relatime textów na Grzybsoniadzie. Do dysku mogę dorzucić kieszeń ;)

Ostatnio edytowany przez grzybson (2015-12-21 14:11:22)

grzybson/SSG^NG

4

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Nie jest źle, pocztą Polską to jest ~20-25zł, wysyłałem tak STFM i stacje robocze Suna.
Ewentualnie kurier na pewnapaczka.pl jest za 17-19zł.

Jak będziesz miał czas, to napisz na PW lub najlepiej na IRCu.

.: miejsce na twoją reklamę :.

5

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Wziąłbym procki + karty graficzne.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

6

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Przygarnąłbym chętnie te dwie stacje 5,25".

7

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Jeśli można to poproszę o zestaw "RAM SIMM PS/2"

dzięki

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

8

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

To w takim razie Panowie, poproszę na PW / e-mail adresy do wysyłki i w nowym roku szykuję paczuszki.

grzybson/SSG^NG

9

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Sie spaźniłem na floppki 5,25 :(

10

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Grzybson, jakie dokładnie masz procki Pentium I?
Być może byłbym czymś zainteresowany :)

11

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Jacques, sorry nie zauważyłem wcześniej. Procki te co ne zdjęciach - patrz link do OneDrive na końcu ,pojego pierwszego postu, ale na te zadeklarował się Rastan. Zostaje pełna płyta z Pentium I, radiatora stamtąd nie ściągałem.

grzybson/SSG^NG

12

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Ta 'blizej nieokreslona karta serverowa' to adaptec asr 2020S - kontroler SCSI UW320

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

13

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Dzięki syscall! Przeedytowałem pierwszy post.

EDIT:
Usunąłem z listy z pierwszego postu sprzęty, które poszły już do ludzi.

Ostatnio edytowany przez grzybson (2016-01-10 14:42:50)

grzybson/SSG^NG

14

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Sorry, podbijam - ktoś jeszcze zainteresowany czymś z listy? Bo jak nie, to na złom leci.

grzybson/SSG^NG

15

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Pentium 166 ma wszystkie nogi, w jakim jest stanie?

Ostatnio edytowany przez Jacques (2016-03-12 16:49:00)

16

Odp: Oddam "Retro" częsci do PC

Procek ma wszystkie nogi, siedzi w płycie. Kiedy ostatnio sprawdzałem, wszystko działało. Teraz nie mam jak ponownie sprawdzić, bo wszystkie karty graficzne oddałem ;)

grzybson/SSG^NG