26

Odp: CosmosEX vs reszta świata

Działa, to nie ruszać :)

.: miejsce na twoją reklamę :.

27

Odp: CosmosEX vs reszta świata

w tym duchu zadalem pytanie o wersje :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

Odp: CosmosEX vs reszta świata

Dely nowy wątek założył i od razu offtopic robicie :P

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

29

Odp: CosmosEX vs reszta świata

Odnośnie Cosmosa chciałbym zauważyć, że z PAK-iem nie działa prawidłowo. Niby wszystko OK, ale robiłem backupy partycji za pomocą E-Backup i zapisywałem bezpośrednio na pendriva. Teraz jak straciłem wszystkie dane, chciałem odtworzyć, ale okazało się że są dziurawe jak ser szwajcarski i wszystko poszło się j...ć  :(

Było miło :) Do widzenia.

30

Odp: CosmosEX vs reszta świata

skrzyp napisał/a:

To samo z emulatorem FDD na Raspi do Amigi. Gotek owszem - jak najbardziej jestem za, ponieważ został do tego stworzony, zaprojektowany i oprogramowany w ten sposób. Ale nie komputer, który jest szybszy od Amigi (nawet z 060) kilkukrotnie…

hmm, zgubiłem się :)
Twardy dysk na RPi dla Atari jest zły a Floppy na RPi dla amigi jest już ok?

A co z telewizorami? One również mają mocniejszy procesor niż Atari.  :)


artik-wroc napisał/a:

Odnośnie Cosmosa chciałbym zauważyć, że z PAK-iem nie działa prawidłowo

no słabo, zgłoś może problem Jookiemu

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2016-01-11 12:14:10)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

31

Odp: CosmosEX vs reszta świata

Cyprian napisał/a:

a Floppy na RPi dla amigi jest już ok?

No właśnie nie jest, polecam zakup książki "Czytanie ze zrozumieniem - to proste!" jeśli tak to odebrałeś.

.: miejsce na twoją reklamę :.

32

Odp: CosmosEX vs reszta świata

ok, myślałem że "GOTEK" to nazwa tego FDD na Raspi

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

33

Odp: CosmosEX vs reszta świata

Gotek to taki chiński kontroler FDD do którego można wpiąć pendrive'a, pierwotnie był do pecetów, ale wymyślili firmware pozwalający na używanie ADFów, ostatnio to na niego nawet sportowali firmware z HxC.

.: miejsce na twoją reklamę :.

34

Odp: CosmosEX vs reszta świata

Tia jest bootloader i software. Nawet mam licencje ale jakos nie mam czasu na zaladowanie tego to Goteka

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2016-01-12 21:21:56)