Temat: TechGeek, kwiecień, Warszawa

Mili, już za dwa miesiące WAP-NIAK, ale zanim to nastąpi, chcę Was zaprosić na organizowane przeze mnie i moich kolegów z redakcji wydarzenie. TechGeek to spotkanie miłośników najnowszych technologii oraz retro. Jest to nasz debiut, ale mamy nadzieję, że nasz pomysł się spodoba, a wydarzenie będzie odbywało się cyklicznie.

Garść informacji, które co prawda są na plakacie, ale dla porządku:

Co?: TechGeek

Kiedy?: 1 kwietnia 2016

Gdzie?: Kawiarnia To Się Wytnie, ul. Stalowa 46, Warszawa (Praga Północ)

Będziecie mogli wysłuchać prelekcji, a przewidziano też inne atrakcje :)

Dla osób z lewego brzegu najlepszy dojazd jest II nitką Metra do stacji Dworzec Wileński, a potem dowolnym autobusem do przystanku Szwedzka.

Post's attachments

plakat-techgeek.jpg 93.21 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

2

Odp: TechGeek, kwiecień, Warszawa

Na Facebooku działa już wydarzenie, na którym co pewien czas uchylam rąbka tajemnicy: http://on.fb.me/1pCWKMe
To Się Wytnie spodoba się bywalcom sztabów, bo, jak przystało na praską kawiarnię, oferuje spory wybór piwa i alkoholu.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: TechGeek, kwiecień, Warszawa

TechGeek już niedługo i mam do Was pytanie. Czy ktoś mógłby pożyczyć na czas trwania wydarzenia monitor z RGB? Chciałabym pokazać Rapidusa w akcji, a uda się to jedynie z monitorem, który Draco podłączy do swojej atarki :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

4

Odp: TechGeek, kwiecień, Warszawa

Nie wiedziałem, że rapidus wymaga monitora RGB :P VBXE a i owszem...

Sikor umarł...

5

Odp: TechGeek, kwiecień, Warszawa

Jak sobie osoba z Rapidusem zażyczyła takiego, to pytam o taki ;) Problem w sumie solved.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

6

Odp: TechGeek, kwiecień, Warszawa

Gdyby ktoś miał problemy z dojazdem, to drobne wskazówki: Jeśli podróżujecie I linią Metra, wtedy należy wysiąść na stacji Ratusz-Arsenał i stamtąd dojechać do przystanku szwedzka autobusami 190 lub 160. Jeśli jeździcie II linią Metra, wtedy od przystanku Dworzec Wileński macie wymienione już linie oraz dodatkowo 120, 162, 718, 738 i 805. Z przystanku jest 350 metrów do celu. Dla osób, które nie lubią dużo chodzić łatwiejszym dojazdem okaże się linia 135, bo z przystanku do To Się Wytnie jest 100 metrów :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

7

Odp: TechGeek, kwiecień, Warszawa

Przepowiednia Mikera się ma szanse sprawdzić: po powrocie do domu monitor wstępnie też wrócił do normy. Zobaczymy, co będzie jutro.

Impreza wporzo, podziękowania dla organizatorów i uczestników.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2016-04-02 00:01:02)

KMK
? HEX$(6670358)

8

Odp: TechGeek, kwiecień, Warszawa

Również dzięki z mojej strony, było super!
Liczę na powtórkę, dzięki wszystkim obecnym!

@drac030: jak mówiłem, sam miałem podobne "jazdy" z atarką. :)

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: TechGeek, kwiecień, Warszawa

Dziękuję wszystkim za przybycie i do następnego razu :)

PS drac030, mówiłam, że to na Stalowej są cyrki z prądem. Może ktoś włączył farelkę?

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już