26

Odp: Kiedy byłem mały....

Dracon: nie, akurat nie mamy powiazan rodzinnych (w sensie McMaster i Grubshy sa bracmi, a mnie nie laczy z nimi braterstwo krwi, conajwyzej braterstwo atarowskie). Ale zawsze mozna sie szczycic tym, ze "Dubicki" to jedno z najbardziej atarowskich nazwisk ;)

27

Odp: Kiedy byłem mały....

X-Ray-ku, ja się podpisałem pod swoimi pracami. Niestety, nie umiem kodować (chlip),

Sikor heh, skoro sie podpisales to nie powinienes odnosic sie do tej kwestii ;)

...ale według mnie liczy się także pomysł. O.K. - z intrami trochę przegiąłem, ponieważ chciałem, aby było kompo, a nie wiedziałem, że będzie taki wysyp prac (w dobrym i złym znaczeniu tego słowa). Co do TZ2 - niestety, taki jest dzisiejszy poziom moich zdolności koderskich - oxF-em to ja nie jestem ;). Co do POS-a, to wydaje mi się, że mimo wszystko ludziom  się podobało.

Wiesz tak na prawde to nie pamietam juz kto co robil i szczerze wolalbym tego nawet nie wiedziec, nie pisalem nic po to aby mi sie ktorys z autorow tlumaczyl, tylko zeby sobie ludzie wszyscy co byli na zlocie przemysleli. I nie tylko ci ktorzy wystawiali te dziwolongi ale przede wszystkim ci ktorzy przyjeżdzaja z pustymi rekami.

POS moze i sie to komus spodobalo ... W kazdym razie moim zdaniem nie ma dla czegos takiego miejsca w konkurencji DEMO,   Moze jakies funny, wild czy cos ten desen.


Co do graf - były spoko, żal tylko, że nikt nie wystawił prac robionych na Atarce, ale to już zupełnie inna bajka :(. Co do muzy - zgadzam się z BeWu (za głośno i za dużo basów na taką salę) - ale taki to już urok Pinokia...

wiesz, mysle akurat, ze jesli bylby edytor (painter)  do tipow na atarce, to by ci nie bylo, zal, bo bys nawet nie mial zielonego pojecia, ze to nie na atarce.   Czego oczy nie widza ( w tym przypadku byloby nie wiedzą) tego sercu nie żal.

A tak na marginesie, weśta wy sie ludzie ro roboty, bo Lasta juz wiecej nie bedzie, a jak na Ornete wyskoczyta z takim chlamem to i Orneta sie skonczy (abo nawet do niej nie dojdzie).

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

28

Odp: Kiedy byłem mały....

Boziu, X-Ray, nie strasz! To ja tu sie wkrecam w scene, a ona ma zniknac?   ;)

29

Odp: Kiedy byłem mały....

przeca byles na Ornecie, slyszales co Eijk mowil ... ze jak bedzie przynajmniej iles tam dem na poziomie to zrobi party (jakos tak)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

30

Odp: Kiedy byłem mały....

Byc bylem, slyszec - nie slyszalem... Powialo groza...

31

Odp: Kiedy byłem mały....

Do X-Raya, BeWu i innych, którzy wypowiadali się tutaj w temacie grafik na compo - może także tu coś dopowiecie, bo mi juz się nie chce samemu   dyskutować...  ;)    A chodzi o regulamin przyszłego QUAST'a...

BeWu - popieram Cię odnośnie problemu pikslowania... Brutalne przenoszenie skanów z PC i pikslowanie na PC, to nie to samo, niech wreszcie szanowni organizerzy (czy kto tam inny uprawniony) rozróżnią dobrze co jest tą konwersją - może też przypadkiem zamiana obrazka z MIC-a w HIP (wszystko na Atari) tez jest pewnego rodzaju konwersją, hihihi....    :D
A kto nie potrafi rozróznić skanu od pikslowanego na PC obrazka, nie powinien zabierac glosu (takze na party), bo w ten sposob krzywdzi tworcow, ktorzy poswiecili troche czasu na wykonanie swojego obrazka...

32

Odp: Kiedy byłem mały....

http://wawerfc.scene.pl/last_photos/last_fotos_maly.zip     

zdjecia robione, przez malego/Sword  scianijcie i wrzooccie dzie indziej, bo dlugo tu nie poleza.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

33

Odp: Kiedy byłem mały....

dziex X-Ray za umieszczenie ;)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

34

Odp: Kiedy byłem mały....

Maly: kto pil wiecej, Ty czy aparat? a moze ja jeszcze nie doszedlem do siebie? ;)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

35

Odp: Kiedy byłem mały....

Hehe, faktycznie, zdjątka nieco... pijane! ;) :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

36

Odp: Kiedy byłem mały....

Nie mam nic do tych grafik... Nie bierzcie tego do siebie (X-Ray i BeWu) - były naprawdę niezłe!!! Chodzi mi tylko o to, że coraz trudniej o dobrych, atarowskich grafików, muzyków, koderów... I ten temat uważam za zakończony dla mnie.

Sikor umarł...

37

Odp: Kiedy byłem mały....

Nom ;))  Sikorek w rzeczy samej, coraz trudniej o takich.  A do tego coponiektorzy forsuja jakies dziwne, (dla mnie niesluszne), zasady w reg., podzialy compotow, i rzeklbym "napietnowywanie" tych co chca coz zrobic, a wszystko to dąży do tego aby tych ludzi bylo jeszcze mniej. 
...i tym sposobem ciastko sie kruszy ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

38

Odp: Kiedy byłem mały....

Maly: kto pil wiecej, Ty czy aparat? a moze ja jeszcze nie doszedlem do siebie? ;)

cos sie w nim poprzestawialo, na zbyt dlugi czas naswietlania i efek taki jak widac.. :] po wymianie na Twoje "acumulatorki"

a moze to przez powietrze na tej sali ? bo tam tez bylo troche ... duszno :]

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

39

Odp: Kiedy byłem mały....

Mały: zamawiałem zdjęcia twojej cioci i gdzie one są ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

40

Odp: Kiedy byłem mały....

oj Samcio, Samcio Ty maly gluptasie :) Ciocia powiedziala ze zonatym mam nie wysylac ;)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

41

Odp: Kiedy byłem mały....

Mały: a ciocia fajna??? Rzuć może tu jakim thumbnailem albo linkiem, to ocenimy komisyjnie... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

42

Odp: Kiedy byłem mały....

ciocia fajna- już ocenialiśmy i z Zajcem i z Tatkiem..... 8)

43

Odp: Kiedy byłem mały....

ciocia ? ...kurna ... taka ciocia to przekleństwo ... dużo lepiej by było gdyby  była sąsiadką a nie ciocią ...taka zajebista

All I hear is the sound of me falling on the ground

44

Odp: Kiedy byłem mały....

to na Lascie było jakies gfx compo????;) za to sapki mi sie podobały....BeWu jestes wieeeeelkiiiii!!!!!!!!!!!!!

gep/lamers^dial

45

Odp: Kiedy byłem mały....

Eeeeee tam, raptem jakies stosiedemdziesiat pare cm...

46

Odp: Kiedy byłem mały....

To ja tu sie wkrecam w scene, a ona ma zniknac?

Wiele osob zapowiadalo juz smierc scenie Atari 8-bit i to z roznych przyczyn, ironicznie ma to miejsce, gdy wychodzi jakas produkcja, ktora staje sie kultowa, albo ... gdy nic nie wychodzi (!!!). W pierwszym przypadku z reguly towarzyszy "szmer" typu: "to demko powala, nic lepszego nie da sie zrobic, koniec sceny" a w drugim "nikt juz nic robi, koniec sceny". A najciekawsze jest to, ze owe pesymistyczne wrozby nie sprawdzaja sie. Wrecz przeciwnie - scenowicze, na ktorych juz dawno powieszono krzyzyki wracaja, ba.. nawet zapowiadaja produkcje. Pewna stala gromada bez przestojow zawsze sie udziela na zlotach. Fakt, niektorzy po prostu nie znajduja juz na to czasu... zycie zawodowe i osobiste za bardzo ich pochlania... ale mimo to, od czasu do czasu jakis sentyment odzywa. To jest jak wirus hiv, da sie jego aktywnosc utrzymac w letrgu przez jakis czas ... ale i tak kiedys znowu da znac o sobie ;)
Czego sobie i wszystkim atarowcom zycze z okazji nowego roku.
MAT(a)RIX has you :)

Odp: Kiedy byłem mały....

Co do gfx-compo, to im prostsze zasady, tym lepiej. Wrzucamy i akceptujemy wszystkie prace. Jedno kompo. Publika ocenia. Publika to (prawie) sami atarowcy, wobec tego "czujemy atarowską grafę" i oceniamy "czy mi się podoba, czy nie". Bez hipokryzji w stylu: to jest do d... bo to konwersja, a to jest super bo nie. Oceniajmy wysiłek autora w stworzenie dzieła, bo to wydaje się najbardziej miarodajne.

48

Odp: Kiedy byłem mały....

Oj X-Ray. Taki z ciebie zwolennik nierozdzielania kompotów, a tu raptem co innego? Jak ci się prace nie podobały to od razu rozdzielamy? Właśnie miałem napisać w innym wątku, że jesteś konsekwentny w swoich poglądach, a tu tak raptem...
Tobie się nie podobały fejki a mnie się nie podobają konwersje. A zatem żądamy tego samego, tyle, że w różnych kategoriach, czyż nie?

49

Odp: Kiedy byłem mały....

Nie. ale juz mi sie nie chce strzepic jezyka.
Poza tym moja propozycja podzialu jest co latwo wywnioskowac, reakcja na podzialy gfx compo.  Jak dzielimy tamto to podzielmy przede wszystkim to.   Ale nie żebym tego rządał od nikogo. Raczej chciałem swoimi słowami zmobilizować troche ludzi, aby zrobili cos porzadnego.

A apropos macgywera wypowiedzi: 
Scena  ... to juz dawno umarla.  Nie ma sceny ..  jest kolko wzajemnej adoracji produkujace syfy, kumpelostwo z AA, Parties to sa zloty forumowiczow polegajace na wspolnym chlaniu czy cos poza tym ??  sadzac po kompotach nic....  Nie ma zadnej rywalizacji grup, nie ma przedewszyskim produkcji na poziomie.
Umarl ten silnik, "kto lepszy", ktory napedzal i mobilizowal ludzi do coraz to lepszych efektow i pomyslow.
Mozna to wywnioskowac, bedac na kilku zlotach. tyla.
Mac. Matrix juz was pochlonal...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

50

Odp: Kiedy byłem mały....

jest kolko wzajemnej adoracji produkujace syfy, kumpelostwo z AA.

Musze ze smutkiem stwierdzic, ze bardzo przykro czyta mi sie takie rzeczy. Czy "kumpelostwo z AA" to co zlego i godnego potepienia?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.