1

Temat: ludzie pomocy ratunku hilfe help!!!!

ludzie wszyscy mam do was wielkie pytanie!!!!! gdzie wy znajdujecie te wszystkie konsolki !!!!??????? ja patrzac na strone np.mc adama czy tomexa to az mi dech w piersi zapiera !!!!!!prosze was powiedzcie mi skad wy bierzecie te wszystkie konsolki ????
ja znam tylko allegro i wlasnie tam nabylem niedawno snesa z 8 kartridzamii game boyaz jednym
i tyle
i dalej szukam szukam szukam
i priosze pomozcie!!!!!!!!

2

Odp: ludzie pomocy ratunku hilfe help!!!!

hmm to troche dziwne bo mi sie wydaje ze osob z konsolkami to jest tu bardzo mala (prawie nikogo). A skad oni biora te konsolki z zagranicy z calego swiata maja znajomosci kolekcjonerskie ;) chodza na gieldy, rynki etd... no i maja full kasy na to ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: ludzie pomocy ratunku hilfe help!!!!

Ja wiekszosc znajduje na rynkach w moim miescie. NESow, 2600 juniorow, SEGA jest bez liku. Zwykle w kiepskim stanie (pobrudzone) i bez pudelek. To samo Pongi - mam ich chyba ze 20 i niektore sa cool (np Philips Odyssey, albo Videopac 7000 ktorego nikt nie chce kupic na Allegro a mam 3 egzemplarze :))

Ale znalazlem tez kiedys Atari 2600 piekne w idealnym pudelku, radzieckiego SPECTRa 001 nabylem za 15zl a sprzedalem za 150zl :) a pare tygodni temu znalazlem na straganie czysciutkiego, sprawnego Jaguara, ktorego wlasnie sprzedaje na Allegro.
To co znajde na rynkach a mam podwojne sprzedaje i mam pieniadze akurat na rozwoj kolekcji :)

No a reszta to znajomi, ogloszenia w sieci, Allegro, ostatnio eBay...
powodzenia!