51

Odp: Ironia 2k17

I teraz jest problem - pisać na Ironię czy pisać na SV? Bo o obecność się nie martwię - to kobieta mnie sama ciągnie, nie odwrotnie :D

.: miejsce na twoją reklamę :.

52

Odp: Ironia 2k17

między imprezami jest wystarczająco dużo czasu by nie "podbierać" sobie prac na kompo.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

53

Odp: Ironia 2k17

Pin: nie ciebie pytalem to raz. Wypowiedz byla nieprzyzwoita jak na organizatora to dwa. Trzy to to, ze ironi nie mam zapisanej w kalendarzu i nie wiem czy wpisze skoro fan atari nazywany jest, przez organizatora, 'nawiedzony'. Stad bylo moje pytanie dla kogo jest to party. Wypowiedz Irona lekko wskazuje, ze preferowanym gosciem jest fan obudowy atari. Byc moze jest tak, ze na poprzedniej edycji, o baaardzo niskiej freq, poznal ciebie oraz twoje poglady i wzial ta za wykladnie. Nawet nie wie jak sie pomylil. Juz party degnere cos tam pokazalo, ze impreza wylacznie pod znakiem 'Pin Ready' malo kogo interesuje.

Iron: jako org, z prawdziwego zdarzenia, zapewnij tez compo machine z oryginalnym procesorem, na ktorym bedzie mozna puszczac prodki na a8 a nie tylko atarke Pinokia z przelaczonym na stale (bez mozliwosci zmiany - bo nie) prockiem 65816 w rapidusie oraz dopisujac do regulaminu zakaz sotosowania 'nielegali'. Jak kreci sie obok Pinokio to zawsze jest bzdurny i rozdmuchany regualmin tylko pod jego preferowana konfiguracje. Spojrz jak jest na scenie c64 to sie STRAASZNIE zdziwisz :)
Jak widac Ironia ma nie byc jednorazowym wybrykiem wiec nie zapinaj sie tylko na Pinokiu.
Mam nadzieje, ze bedzie dobrze :)

54

Odp: Ironia 2k17

No już się tak nie oburzaj, bo niczemu to nie służy.

.: miejsce na twoją reklamę :.

55

Odp: Ironia 2k17

Daj sobie spokoj. Niczemu to nie sluza twoje wtrety typu po co antywirus albo windows.

56

Odp: Ironia 2k17

skrzyp napisał/a:

No już się tak nie oburzaj..

Tu jest  więcej rzeczowej i chłodnej krytyki i tylko trochę emocji.

57

Odp: Ironia 2k17

mazi napisał/a:

Niczemu to nie sluza twoje wtrety typu po co antywirus albo windows.

Gdzie masz w tym wątku jakiekolwiek odpowiedzi tego typu?

moff_x86 napisał/a:

Tu jest  więcej rzeczowej i chłodnej krytyki i tylko trochę emocji.

Myk polega na tym, że jakoś nikt inny poza dwoma osobnikami nie ma problemu z wyżej wymienionymi kwestiami, które generują dramę przy KAŻDYM, kuchnia KAŻDYM party na którym są kompoty. Niezależnie od tego, czy prowadzi je Pinokio czy nie. Nikt inny nie ma problemu z tym, że dany sprzęt zawiera rozszerzenia (które de facto są spełnieniem wizji konstruktorów Atari), jednocześnie nie zaburzając kompatybilności z softem który został napisany jak Atari przykazało.

Jak chcecie doprowadzić do odwołania kolejnej imprezy, to róbcie to to gdzie indziej.

.: miejsce na twoją reklamę :.

58

Odp: Ironia 2k17

Rzeczywiscie jakis pan nerwowy ...

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

59

Odp: Ironia 2k17

skrzyp napisał/a:

Nikt inny nie ma problemu z tym, że dany sprzęt zawiera rozszerzenia (które de facto są spełnieniem wizji konstruktorów Atari),

Możesz mi wskazać odpowiednie wypowiedzi osób z Atari dotyczących tego zdania? Wraz ze źródłami? Bo póki co wizji konstruktorów możesz się tylko domyślać, choć może masz jakieś tajne dane, o których nic nam nie wiadomo?

Sikor umarł...

60

Odp: Ironia 2k17

Przypominam uprzejmie, że to wątek o Ironii, a nie o wizji.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

61

Odp: Ironia 2k17

Skrzyp: po twojej wypowiedzi widze, ze nie wiesz do konca o co chodzi albo nie potrafisz czytac ze zrozumieniem lub czytasz tylko po lebkach (i to od niedawna).
Wiec krotko streszcze:
Istota tego problemu jest to, ze jak Pin prowadzi compo to zawsze jest rozdmuchany regulamin pod niego (jego zachcianki*) oraz pod jego compo machine, ktora to pomimo tego, iz posiada na pokladzie rapidusa zawierajacego dwa procki to podczas compo wykorzystywany jest tylko 65816*. Pin jasno i klarowanie stwierdzil, ze nie bedzie przelaczal na 6502. Uzasadnieniem bylo: bo nie. O.O

* uzasadnieniem tego jest zapewna zboczenie ;) Pinokia, który kazdy soft oglada na 816 w trybie trurbo.

Mam nadzieje, ze choc troche zrozumiales ocb i ze to nie rozszerzona atarka jest tu najwiekszym problem tylko podejscie i brak dobrej woli.
Soft na atari z 6502 powinien byc puszczany na atari z 6502 bo daje to rozszerzone mozliwosci i po to jezdzi sie na tzw zloty (retro). Dla procka 816 zawsze mozna poprowadzic oddzielna kategorie. Przeciez nie chodzi o to aby go wykluczyc.

Powtorze po raz enty: moje pytanie bylo do organizatora (tym razem Irona) jak zamierza pogodzic te kwestie.

62

Odp: Ironia 2k17

mazi napisał/a:

Powtorze po raz enty: moje pytanie bylo do organizatora (tym razem Irona) jak zamierza pogodzic te kwestie.

Nie mam tu co pogadzać, w tym roku compomachiną był sprzęt pinokia, gdybym jako organizator miał styczność z prodką używającą nieudokumentowanych (nie nielegalnych) rozkazów zobowiązał był drewniaka do użycia switcha pod groźbą kopawpierdolu, gdyby to nie poskutkowało prodka była by odpalona z mojego sprzętu, większość osób która była na tegorocznej Ironii zapewne widziała że do rzutnika były podłączona atarka moja jak i pinokia, jeden pstryk na rzutniku i po sprawie.

A teraz podsumowując, cała ta gówno burza to zasługa pewnego osobnika który zadał pytanie o treści mniej więcej takiej "a będą prawdziwe atari". Niestety te DEBILNE pytanie działa na część forumowiczów jak płachta na byka.

A na koniec odpowiadam. BĘDĄ PRAWDZIWE ATARI, BĘDĄ NIE PRAWDZIWE ATARI, BĘDĄ C64, BĘDĄ PC, BĘDĄ KONSTRUKCJE OPARTE O PROCESORY RISC, JEŚLI KOMUŚ TO NIE ODPOWIADA I CHCE ABY NA PARTY BYŁY TYLKO REAL STOCK ATARI TO PRZYKRO MI, ALE TO NIE TUTAJ!!!

63

Odp: Ironia 2k17

Iron napisał/a:

Nie mam tu co pogadzać, w tym roku compomachiną był sprzęt pinokia, gdybym jako organizator miał styczność z prodką używającą nieudokumentowanych (nie nielegalnych) rozkazów zobowiązał był drewniaka do użycia switcha pod groźbą kopawpierdolu, gdyby to nie poskutkowało prodka była by odpalona z mojego sprzętu, większość osób która była na tegorocznej Ironii zapewne widziała że do rzutnika były podłączona atarka moja jak i pinokia, jeden pstryk na rzutniku i po sprawie.

No i SUPER!

64

Odp: Ironia 2k17

Iron napisał/a:

A teraz podsumowując, cała ta gówno burza to zasługa pewnego osobnika który zadał pytanie o treści mniej więcej takiej "a będą prawdziwe atari". Niestety te DEBILNE pytanie działa na część forumowiczów jak płachta na byka.

jesli to o mnie to pragne zauwazyc ze juz drugi raz w tym watku zarzucasz mi cos co nie mialo miejsca - watek ma raptem 3 strony wiec latwo sprawdzic :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

65

Odp: Ironia 2k17

xxl napisał/a:
Iron napisał/a:

A teraz podsumowując, cała ta gówno burza to zasługa pewnego osobnika który zadał pytanie o treści mniej więcej takiej "a będą prawdziwe atari". Niestety te DEBILNE pytanie działa na część forumowiczów jak płachta na byka.

jesli to o mnie to pragne zauwazyc ze juz drugi raz w tym watku zarzucasz mi cos co nie mialo miejsca - watek ma raptem 3 strony wiec latwo sprawdzic :-)

Proszę bardzo!

xxl napisał/a:

jak chcesz to zrobic gdy bez przerobek klasyczne pozycje nie dzialaja na Twoim kompomachine ;-)

A teraz koniec dyskusji, chcesz to załóż swój wątek pt. "nielegale są dyskryminowane" albo załóż fundację obrony nielegalnych instrukcji procesora 6502, tutaj dyskutujemy o zlocie. EOT!!!

Ostatnio edytowany przez Iron (2016-11-20 14:25:35)

66

Odp: Ironia 2k17

no i gdzie tu jest nawiazanie do nielegali? wytlumacz sie :-)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

67

Odp: Ironia 2k17

xxl: Uspokój się. Nie chcę w tym wątku kolejnej wojny o nielegale. Załóż sobie nowy i tam się kłóć.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

68

Odp: Ironia 2k17

gdzie tu widzisz z mojej strony dyskusje o nielegalach?

i to ja tu jestem obrazany :-) ale sie nie denerwuje.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

69

Odp: Ironia 2k17

Chyba muszę się odnieść do bzdur, które tu oto przeczytałem.

mazi napisał/a:

Istota tego problemu jest to, ze jak Pin prowadzi compo to zawsze jest rozdmuchany regulamin pod niego (jego zachcianki*) oraz pod jego compo machine, ktora to pomimo tego, iz posiada na pokladzie rapidusa zawierajacego dwa procki to podczas compo wykorzystywany jest tylko 65816*. Pin jasno i klarowanie stwierdzil, ze nie bedzie przelaczal na 6502. Uzasadnieniem bylo: bo nie. O.O

Ostatnio na Wapniaku był jasny, klarowny i czytelny regulamin. Dzięki temu i TYLKO dzięki temu nie było problemów z żadną z prac. Regulamin właśnie po to jest i jeśli nie akceptujesz regulaminu kompotów to nie prezentujesz na konkursie prac.

Pomijam już fakt, że NICZEGO nie prezentujesz i najwięcej w temacie masz do powiedzenia.

Poza tym jak naukowo udowodniono i było to wałkowane milion razy: nielegale nie przynoszą żadnych racjonalnie uzasadnionych korzyści ;) Aha - i nigdy nie używałem w czasie prezentacji prac kodowanych (gry/dema/intra) Rapidusa, gdyż jego najbardziej zgodny z 65c816 adapterem tryb nie jest z nim do końca czasowo "równy", więc to mogło by wprowadzić ryzyko wystąpienia problemów. W XEGS w którym mam prosty adapter, wszystko jest 100% zgodne w stosunku do legali, ale komp chwilowo poszedł na warsztat ;)

mazi napisał/a:

* uzasadnieniem tego jest zapewna zboczenie wink Pinokia, który kazdy soft oglada na 816 w trybie trurbo.

w sumie to gówno prawda, ale rozwiń temat w innym wątku

mazi napisał/a:

Powtorze po raz enty: moje pytanie bylo do organizatora (tym razem Irona) jak zamierza pogodzic te kwestie.

jak napiszesz prace na kompo, to organizator udzieli Ci odpowiedzi na priva. Będziesz Pan zadowolony.


I mam prośbę. XXL i Mazi - jeśli macie ochotę sabotować następne party i doprowadzić do tego by się ono nie odbyło to w tym momencie proszę admina o przydzielenie urlopów.

Nie jesteście tu od tego, by wywierać presje na organizatora i podejmować jakiekolwiek decyzje. Org. podejmuje działania dotyczące organizacji zlotu i nikomu nie musi się z tego tłumaczyć. Jak wam coś nie pasuje, zróbcie swoje party a innym nie przeszkadzajcie. Ok?

.. a powoływanie się na frekwencję Deregeneracji - żenada.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

70

Odp: Ironia 2k17

Pin napisał/a:

I mam prośbę. XXL i Mazi - jeśli macie ochotę sabotować następne party i doprowadzić do tego by się ono nie odbyło to w tym momencie proszę admina o przydzielenie urlopów.
Nie jesteście tu od tego, by wywierać presje na organizatora i podejmować jakiekolwiek decyzje. Org. podejmuje działania dotyczące organizacji zlotu i nikomu nie musi się z tego tłumaczyć. Jak wam coś nie pasuje, zróbcie swoje party a innym nie przeszkadzajcie. Ok?

sabotowac party?
wywierac presje na organizatorze?
podejmowac jakies decyzje?

za kogo Ty mnie masz? wszechmogacego?


Twoje urojenia przybieraja na sile.

:D

kolejne bzdurne zarzuty

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

71

Odp: Ironia 2k17

Nie bede juz sie odnosil do powzyszego steku bzdur, napisanego przez Pinokia, bo dyskusja z nim jest zawsze ponizej elementarnego i akceptowalengo poziomu, do ktorego nie dorosl.
Mialem pytanie do organizatora i otrzymalem odpowiedz. Koniec tematu.

P.s. Przestan sie traktowac jako guru zlotow tylko dlatego, ze masz skrzynke kabli, glosnik i ordynarne poczucie humoru podczas prowadzenia compo i poza nim.

72

Odp: Ironia 2k17

Nie chce mi się cytować i szukać po forum i nie mam nawet takiego zamiaru.

To może wróćmy do tematu zlotu.

EDIT:

@Mazi - postanowiłem nie obniżać się do twojego poziomu.

Ostatnio edytowany przez Pin (2016-11-21 21:03:45)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

73

Odp: Ironia 2k17

Pin napisał/a:

Pomijam już fakt, że NICZEGO nie prezentujesz i najwięcej w temacie masz do powiedzenia.

.

Szach i mat.
Chciałem tylko delikatnie zasugerować że ROZPIERDALACIE następną imprezę.

Ostatnio edytowany przez gepard (2016-11-21 21:55:50)

gep/lamers^dial

74

Odp: Ironia 2k17

Dlatego grzecznie sugeruję co poniektórym, by nie wpi* się z średnio potrzebnymi dygresjami tam gdzie nie jest to zupełnie konieczne.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

75

Odp: Ironia 2k17

najlepsze co mozesz zrobic to sie temu podporzadkowac :D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.