Temat: Atari 7800

Proszę o podpowiedz, jestem tutaj jak i w świecie Atari nowy, chce się zarazić waszą pasją i zakupić nowy sprzęt, mam zakup Atari 7800 chyba w przyzwioitym stanie, proszę o doradztwo czy jest sens i czy cena nie jest przesadna, nie mogę sie sugerować allegro bo tam handlują wariaci co ich fantazja ponosi. Poniżej podsyłam fotki z aukcji. Cena jaką sobie właściciel zazyczył to 345zł. Proszę mnie źle nie zrozumieć, chcę trochę czasu poświecić sobie i spędzić nieco wieczorów przy gierkach z dziecinstwa. Dzieciaki okupują Ps4. czas im pokazać co to są prawdziwe gry.

Post's attachments

$_85 (1).JPG 23.76 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85 (2).JPG 32.99 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85 (3).JPG 28.21 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85 (4).JPG 27.96 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85 (5).JPG 28.12 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

$_85.JPG 32.59 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Atari 7800

"Czy cena nie jest przesadna" zawsze zależy jak bardzo zależy Ci na konsoli. W tej chwili panuje na aukcjach i u sprzedawców na OLX szał, który polega na kosmicznych wycenach. Ja bym nie zapłacił za ten egzemplarz 345 zł (brak gier, a pudełko mnie nie interesuje), ale zdaję sobie sprawę, że z pewnością znajdą się tacy, którzy by to zrobili.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Atari 7800

Tez mi sie wydaje ze ceny są przesadne co do sprzetów, obswerwuje Amige od kilku lat i niestety ceny ida w gore, wogole nie maleją, ale jak to mowią, ceny windują handlarze, ktorzy tanio kupią i chca zarobic nieco grosza, psując tym samym rynek i dobre imię gier retro. A co do 7800 to szukam jak w najlepszym stanie, srednio ludzie krzycza 400zł co dla mnie jest chore, a co najgorsze ceny poszły w góre nie tylko w naszym kraju. Jak mam znalezc sprzet w super stanie za dobrą kase, zostaje mi pewnie przeplacenie za sprzet i pogodzenie się z tym.Niestety na gieldach juz dobrego sprzetu nie ma.Został rynek zagraniczny.