26

Odp: Do oddania za grosze na SV

Byłbym zainteresowany ploterem, ale chyba Willy mnie ubiegł.
A Action! to oryginał czy polski? Z ciekawości pytam.

Ostatnio edytowany przez qbahusak (2016-10-25 22:16:01)

27

Odp: Do oddania za grosze na SV

@qbahusak: z ploterem się wspólnie musimy naradzić wlasnie za sprawa williego. Action! polski. Chetnie Ci go sprezentuje jako
"Polskiemu Królowi Action!". O ile oczywiście będziesz chciał.

28

Odp: Do oddania za grosze na SV

Chyba numeracja się zmieniła.  Mnie intetesuje to:
o) uszkodzona i niekompletna ca2001

Pozatym ploter ciut za duży do samolotu.

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

29

Odp: Do oddania za grosze na SV

witam, chętnie 'przygarnę':
m) coś z obudów xe (z eci) jeśli zostało, może być góra+dół, może być ewentualnie sam dół
n) jakaś 1szt xe (z- lub bez- eci), na wyglądzie mi nie zależy, może być nawet sama płyta, klawiatura
:)

Ostatnio edytowany przez takron27 (2016-10-26 07:55:31)

30

Odp: Do oddania za grosze na SV

@willy: kumam, zarezerwowane.
@takron27: jeśli będę tyle miał to zarezerwowane dla Ciebie

do końca miesiąca postaram się skompletować sprzet to będę wiedział ile i czego bede miał.

31

Odp: Do oddania za grosze na SV

Adam Klobukowski napisał/a:

Wezme te O2.

Byłem wcześniej, ale kto by mnie tam słuchał… :)

.: miejsce na twoją reklamę :.

32

Odp: Do oddania za grosze na SV

@skrzyp: nic nie jest przesadzone - wygra lepsza oferta :)

Odp: Do oddania za grosze na SV

@skrzyp: ty o nim chciałeś porozmawiać, co nadal jest możliwe. Ja go po prostu chcę wziąć :P

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

34

Odp: Do oddania za grosze na SV

Hm. A może by tak w ramach chorej zabawy wziąć pudło i klawiaturę od Atari i ogarnąć jakiegoś devboarda w środku...

35

Odp: Do oddania za grosze na SV

Jak jeszcze jest to bym rezerwował:
h) napędy LS120 ATA
tylko za jakie grosze? I ktoś by mi je odebrał na SV.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2016-10-26 20:39:47)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

36

Odp: Do oddania za grosze na SV

@hrw: miałem kiedyś takie atari z Epia w srodku. jednak real hardware to jest to...
@gzynio: to Ciebie nie będzie na SV? no bez jaj... masz być. co do LS to jak już wszystko skompletuje i porobię zdjęcia to pomysle ile bym chciał i na ile jest zainteresowanie. jak pisałem wcześniej - pewnie pod koniec października.

37

Odp: Do oddania za grosze na SV

@qbahusak: wypowiedz się proszę w temacie action! carta, bo ostrzę sobie na niego pazury ;)

38

Odp: Do oddania za grosze na SV

ja się przewidziałem czy jakieś małe 65xe jest do zbycia?

=====================
pLayer / Suspect
back t0 sc3n3 after 15 years....
im człek starszy tym bardziej to docenia :)

39

Odp: Do oddania za grosze na SV

Miałem do końca tygodnia zrobić foty ale nie udało się. Postaram się to zrobić do końca tygodnia.
@player: iles tam jest sztuk mam, nie sprawdzałem jeszcze ile jest kompletnych i ile sprawnych. Decyduje kolejność zgloszen i - juz na miejscu - propozycja cenowa.

40

Odp: Do oddania za grosze na SV

to ja wstepnie bym na sprawną sztuke optował :) Czas zacząć biurko zapełniać sprzetem z rodziny Atari :)

=====================
pLayer / Suspect
back t0 sc3n3 after 15 years....
im człek starszy tym bardziej to docenia :)

41

Odp: Do oddania za grosze na SV

Masz wśród tych "raczej działających" Atari 130XE? Pisałbym się na jedno. :)

42

Odp: Do oddania za grosze na SV

ja w sprawie CA. jest górna blacha i przedni panel z plastiku ?

ATARI Falcon 14MB , STE 4MB, STFM 4MB, 800 XL turbo CA12 CA 2001, CPC 6128 mono, THOMSON MO5, SVI 738, Amiga 500+, 600 2MB, CDTV   + , CD32

43

Odp: Do oddania za grosze na SV

robienie zdjęć nie wyszlo. pakuje się na szybko i jade na SV. pogadamy na miejscu.

44

Odp: Do oddania za grosze na SV

Dzięki Azbest za ploterek, niestety zapomniałem wziąć reszty klamotów...

45

Odp: Do oddania za grosze na SV

Neptun M156B i  Microprint wczoraj przekazany chłopakom z Muzeum przed koncertem Bilińskiego ! Dzięki!!!
https://www.facebook.com/Stowarzyszenie … 632364734/

"wszystko się kiedyś kończy......."

46

Odp: Do oddania za grosze na SV

@qbahusak: spoko. jak znajde zasilacz to Ci dosle. podobnie jak wspominane na party mazaki. gdzies sa... :)
@stryker: spoko, gites. mam nadzieje, ze go chociaż trochę z kurzu przetarles bo wygladal nieciekawie

@pozostali:
- Ci, którzy się zgłosili a nie wzięli - kicha panowie. nie chciałem się wracac ze sprzętem a tak wlasnie było.
- Ci, którzy kontaktowali się ze mna w inne sposoby niż w tym watku, na mejla albo telefonicznie - sorry, nie korzystam w zasadzie z innych srodkow 'lacznosci' - jeśli się nie odzywałem, trzeba było mnie lapac na party
- Ci, którzy cos chcieli a nie dali rady przybyc na party ani zorganizować sobie 'dowozki' - możemy pogadać o wysylkach
- Ci, którzy mieli mi przelac kase na konto proszę się zglosic na mejla az-est@ pigfa. n3t

@wszyscy_na_party!
bardzo fajnie było zobaczyć się z Wami, w wielu przypadkach nie widzieliśmy się od wielu (zbyt wielu) lat, nie dalem rady pogadać ze wszystkimi z którymi chciałem (z roznych powodow, nie Stryker? :) ale i tak było super. dzięki z spotkanie i sorry ze się tak po angielsku ulotniłem :)

@grey: co zlego to nie ja :)  BYLO SUPER!   aha - znalazles w końcu moja podkoszulke? :)

EDIT: Dla osob, które 'przygarnely' SGI - polecam strone http://www.nekochan.net/ - sporo softu (nie wiem jak teraz ale kiedyś były oficjalne obrazy instalek Irixa 6.5.xx) w tym fajoski freeware.

Ostatnio edytowany przez Azbest (2016-11-14 13:05:22)

47

Odp: Do oddania za grosze na SV

Azbest dzięki za 65ke :) Ładnie się prezentuje między C64 i Amigą. Muszę przyznać że design zewnętrzny Atari miało ładniejszy od Commodora. Maszyna właśnie się czyści coby przywrócić jej stary wygląd :) Potem poleci Ultimate i Side i znowu będzie, będzie się działo :)

=====================
pLayer / Suspect
back t0 sc3n3 after 15 years....
im człek starszy tym bardziej to docenia :)

48

Odp: Do oddania za grosze na SV

Azbest napisał/a:

- Ci, którzy cos chcieli a nie dali rady przybyc na party ani zorganizować sobie 'dowozki' - możemy pogadać o wysylkach

Ja nie mogłem odebrać, bo się nie bardzo zmieściło do auta powrotnego, a asie się rozentuzjazmował na drugą sztukę. Ale jedną sztukę Indyka wezmę i dorzucę ekstra za wysyłkę, jeszcze przed świętami.

.: miejsce na twoją reklamę :.

49

Odp: Do oddania za grosze na SV

@player_suspect: niech Ci dobrze i owocnie sluzy :)

@skrzyp: jak coś to ctx me. jeśli do świąt nie weźmiesz to go puszczę 'w innych mediach'. trzeciej szansy nie będzie.

50

Odp: Do oddania za grosze na SV

Również jestem chętny na SGI o ile poprzednie deale nie dojdą/doszły do skutku, proponowaną cenę+ekstra za wysyłkę będę w stanie wysłać od ręki choćby jutro.
Pamiętam po pijaku jak w paru koderów staliśmy i kontemplowaliśmy piękno i majestat owych maszyn, za to myśl o tym, że ktokolwiek zechciałby to sprzedać? nope? :)

Ostatnio edytowany przez Nitro (2016-11-14 23:26:12)