1

Temat: Pytanie o produkcje płytek

Gdzie produkujecie płytki?
Potrzebuje do swojego małego projektu wytrawić trochę płytek, w sumie niewielkich wymiarów, na pokładzie będzie zasilanie 230V>3.3V (sprawdziłem moduły Hi-Link), goldpiny do podłączenia uC, złącza RJ11 i złącza ARK.
Płytka jednostronna no chyba że nie uda się to będzie dwustronna, na razie mam wszystko rozrysowane i będę optymalizował.
Jako że do tej pory nie zlecałem nic takim firmom (w sensie produkcji PCB) to nie wiem gdzie będzie to w miarę bezpiecznie zlecić i aby w rozsądnym czasie to było wykonane + rozsądna cena/czas. Nie mówie najtaniej ale też nie najdrożej.

Odrazu piszę że to nie projekt do Atari tylko taki mały prywatny.
Jeżeli ktoś nie chce publicznie podawać co gdzie to może na email/PW chociaż napisze a nie chce brać pierwszej lepszej firmy do produkcji PCB bo opinii różnych się już naczytałem w sieci i nie chce jakoś testować różnych wykonawców.

2

Odp: Pytanie o produkcje płytek

Ja robię tam http://www.smart-prototyping.com/Protot … yping.html  i szczerze polecam.

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

3

Odp: Pytanie o produkcje płytek

Spoko dzięki, spróbuje partię próbną, a coś z Polski?
Nie żebym miał problem z zagranicą bo sam dużo sprowadzam części z UK/DE/Chiny/USA i nie widzę w tym problemu ale płytki bym wolał z PL - wydaje mi się czasowo szybciej zwłaszcza z przesyłkami i mniej zabawy z cłem.

4

Odp: Pytanie o produkcje płytek

Zapomnij o Polsce. Wcale nie jest ani taniej ani szybciej ani lepiej, a często nie przyznają się i robią w chinach.

Możesz zamówić chinach. np:
elecrow.com

Albo BARDZO DOBRA jakość ale też cena wyższa w estonii:
https://www.brandner.ee/

Ostatnio edytowany przez willy (2016-10-26 16:51:33)

"tatusiu zobacz, narysowałam tobie takie same coś jak na twojej koszulce" 
https://github.com/willyvmm/mouSTer
jmp $e477

5

Odp: Pytanie o produkcje płytek

pawel napisał/a:

Spoko dzięki, spróbuje partię próbną, a coś z Polski?
Nie żebym miał problem z zagranicą bo sam dużo sprowadzam części z UK/DE/Chiny/USA i nie widzę w tym problemu ale płytki bym wolał z PL - wydaje mi się czasowo szybciej zwłaszcza z przesyłkami i mniej zabawy z cłem.

Tak jak willy napisał, w Polsce przeżyjesz cenowy szok, a terminy mniej więcej takie same (z Chin płytki mam w przeciągu 2-2.5 tyg. od przesłania plików).

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

6

Odp: Pytanie o produkcje płytek

www.pcbway.com, za 10 malych płytek $10 plus $25 za DHL, w ciągu tygodnia mam u siebie.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...