26

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

@Duddie: jest miejscówka, gdzie wszystko może odbywać się praktycznie w jednym miejscu - bez konieczności rozdzielania jak to miało miejsce z SV2k16 (szkoła-klub-ECS). Niezależnie od tego czy SV będzie w tym czy 2018 roku...

Chcę zrobić imprezę z "przytupem", a na to potrzeba czasu. Zobaczymy.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

27

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Grey, SV jest zawsze z przytupem! To najlepsze party ever.... A wspinanie się coraz wyżej spowoduje, że dosięgniesz szklanego sufitu i co potem?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

28

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

@Duddie: po ostatnim SV mam pewien niedosyt, ale cieszę się że system głosowania przez Wi-Fi wypalił (dzięki Kuba!), compo poszło mega sprawnie (pokłony dla ekipy 8-bit & 16/32-bit, a zwłaszcza dla debiutującego na SV Yolka, który podszedł profesjonalnie do tematu w kwestii sprawdzenia wszystkich prac). Fajnie że wypalił pokaz Laury w ECS, natomiast co do reszty trochę bym zmienił to i owo. Przez imprezę przewinęło się w sumie 251 osób (łącznie ze mną), więc progres był mimo rocznej przerwy.

Obecnie sonduję we własnym zakresie kto chce i może pomóc przy SV. Deklaracje co do ew. prac na compo czy nagród mile widziane (w PM na Facebook'u lub poprzez e-mail). Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

29

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Chętnie odwiedzę 3miasto w grudniu:) Zdroowko

Maciek
--------
Atari 65XE + Ultimate 1MB + Stereo + SIO2SD | Atari 520STE + 4MB + UltraSatan | Atari Falcon 030 + CT60e + 14MB ST + 256MB TT + 68882  + CF + Netusbee | Amiga 500 + 1MB + Gotek | Amiga 600 + 2MB Chip + 8MB Fast + CF

30

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

+1, ja też chętnie odwiedzę Trójmiasto w grudniu ;)

31

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

też bym przyjechał. może nawet drugi raz to samo demo wystawimy:)

Odyn1ec

32

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

ja tez bym odwiedzil. i zrobil prace.

33

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

.. a dla mnie, to w grudniu jest za zimno. Wolałbym wcześniej.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

34

Odp: Silly Venture 2017 "????" ?

Oj Pin, najwyżej na faję nie będziesz latał tak często :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...