101

Odp: wybieraczka banków - jej sens istnienia;)

tebe: a ja bym to uprościł - przed publikacją produkcji organizator informuje o szczegółach technicznych np.: "demo nie ma wybieraczki banków i nie działa z 65816, działa tylko z Rambo itp", wtedy "widzowie" ustosunkują się - jeżeli dla kogoś będzie miało to duże znaczenie, to oceni niżej produkcję, jak dla kogoś będzie to obojętne, to oceni tylko "wymiar artystyczny". Niech ludzie sami decydują.

102

Odp: wybieraczka banków - jej sens istnienia;)

@macgyver: ale dlaczego faworyzowac 2-3 modyfikacje? nalezy przedstawic liste wszystkich mozliwych modyfikacji sprzetowych z zaznaczeniem z czym jest zgodne a z czy mnie.

@tebe: dobre, za demo dzialajace na 65816 w trybie natywnym +1000, za kazde obslugiwane rozszerzenie +100

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

103

Odp: wybieraczka banków - jej sens istnienia;)

tebe napisał/a:

nie działa na prawdziwym sprzęcie -1000 pkt

Raczej 0 pkt.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

104

Odp: wybieraczka banków - jej sens istnienia;)

@xxl: podałem tylko przykłady (stąd skrót "np"), a dobrałem takie przykłady, które są bardzo wyraziste w chwili obecnej.

105

Odp: wybieraczka banków - jej sens istnienia;)

nieraz zdarzyło się że pierwsze i drugie miejsce dzieliła niewielka różnica punktów, dodatkowe punkty motywowałyby do utrwalania standardów, na końcu i tak by nikt już na to nie zwracał uwagi bo wszyscy by to stosowali, nikt nie chce być tym gorszym

Koala nie miałby problemu z podjęciem decyzji, "nie chce mi się" ale zrobię to aby nie przegrać o głupie 100 pkt

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

106

Odp: wybieraczka banków - jej sens istnienia;)

tebe: ale takie narzucanie to trochę lipa, a wychodzę z założenia, że lepiej ludzi motywować pozytywnie, a nie negatywnie: "jak ludzie dowiedzą się, że moja produkcja z niczym się nie gryzie, to zapunktuję u tych, którzy przywiązują do tego uwagę".

A rygory, kary, zakazy i nakazy raczej w naszej narodowej mentalności i przekorze sprzyjają robieniu obejść/komuś na złość, a nie uzyskaniu czegoś pozytywnego.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2017-05-02 12:30:03)

107

Odp: wybieraczka banków - jej sens istnienia;)

Proponowana dyrektywa najwyższej komisji standaryzacji:

- demo z xbios: -9pkt*liczba głosujących :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

108

Odp: wybieraczka banków - jej sens istnienia;)

ludzie kochają być trzymani za mordę ;)

Ostatnio edytowany przez tebe (2017-05-02 12:51:49)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C