Temat: [K] Układ Suzy do Lynxa

Witam jak w temacie, wiem że jest w Best Electronics ale może ma ktoś z szanownych kolegów zbędną sztukę :) . Pozdrawiam

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

2

Odp: [K] Układ Suzy do Lynxa

Aby zakończyć wątek to napiszę, układ Suzy zdobyty, niestety okazało się jeszcze że procesor niestety uszkodzony. Od Lynxa 1 nie pasuje, gdzie notabene BE twierdzi że to to samo, to dlaczego L1 to Mickey a L2 Hayato. Dzięki koledze Piterowi udało się zdobyć nawet 3 procki i mój Lynx II odżył :) . Chciałbym też bardzo serdecznie podziękować koledze RJ1307 za mocne zaangażowanie się w mój kłopot z Lynx`em dzięki niemu ze strony elektronicznej działa. I dodatkowo też podziękowania dla nieocenionego, wręcz magika Drygola bez którego finisz całej mojej przygody z L2 nie miało by końca :). Jeszcze raz dziękuję wam chłopaki, jak w jakikolwiek sposób będę mógł się zrewanżować to służę pomocą :)
Pozdrawiam

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV