1

Temat: ORNETA;- czy na pewno?

Jeśli się nie mylę, to warunkiem zorganizowania party przez Ejika były 3 pełnometrażowe dema. Dlaczego? ... myśle, że nie wymaga to dodatkowego komentarza

Więc? jak wyszło z ankiety zonanizowanej onegdaj przez tow. Fox'a mamy na scenie dwudziestu ileśtam koderów. I co? i... itd. :?  8O
Osobiście uważam, że spożywanie napojów releksacyjnych typu MUSTAK :D  nie jest moim głównym celem pojawiania się na party, więc zawsze jestem na tę okazję jakoś przygotowany. Wbrew pozorom; msx nie piszę w ciągu 2-3h, czy 7 dni...

więc?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

pinek, to jeszcze 8 miesiecy ;) a w tym czasie moze duzo sie wydarzyc ;) btw. byles na LP2k3 do samego konca, a mimo to nie dotarly do ciebie pewne plotki ? ;)

3

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Ja wierzę w mobilizację sceny i co najmiej 3 poważne rilizy ... :)

Niemniej mam też nadzieję, że na brak `mniej poważnych` prodsów też narzekać nie będziemy - w końcu trzeba się trochę pośmiać! :lol:

a w ogóle to ORNETA RÓLÓ :!: :)

ATARI WILL RULE THE WORLD AGAIN

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

> btw. byles na LP2k3 do samego konca, a mimo to nie dotarly do ciebie pewne plotki ?

No ja tez bylem, ale nie kojarze... Jakie plotki?

No i gdzie ten [LOG???]

5

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Vasco: powiedzmy, ze ty jako organizator nie uczestniczyles w tej mniej oficjalnej czesci party ;) naradach wojennych itp.

A co do loga - spoko, spoko.. bedzie ;) Btw. moglby mi ktos przypomniec date tego wydarzenia ? :>

6

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

3 pełnometrażowe dema. Więc?

Więc odliczamy:
1. B2L2 (i nie będzie to żaden fake czy inny oldschool)

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

7

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Super Jaskier! :)
A, ze tak glupio troche zapytam - sygnowane by Taquart? :)

: 404. Stopka not found

8

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Hej chłopaki!   Może porobicie trajlery tych dem ???  ;)  :P
Wtedy każdy wiedziałby czy i na co jest czekać....   8)

9

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

A wiesz ile to roboty? :)
Juz lepiej niech sie po prostu kazdy zadeklaruje.
O. Np ja deklaruje ze zadnego dema nie piszemy :)

: 404. Stopka not found

10

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Dracon: zrobienie trajlera to praktycznie zrobienie drugiego dema ;) watpie ze komus bedzie sie chcialo - to nie film, ktory jest wczesniej zrobiony i czeka na oficjalna premiere, a montazysta wybiera najlepsze sceny i montuje z nich maly zlepek zeby narobic smaku widzom - to ma wydzwiek komercyjny z reguly aby zachecic widzow na pojscie do kina - mysle, ze atarowcow wcale nie trzeba zachecac, zeby przyjechali do Ornety, nie ? ;) Poza tym ja wolalbym mimo wszystko poczekac do party - po co psuc te wspaniale napiecie, element zaskoczenia, oczekiwanie... trajlerami, ktore wiekszosc bedzie ogladac na ekranach 14" - 20", kiedy pelnie efektow da sie odczuc dopiero przy big screenie, przy zaciemnionej sali z dobrym naglosnieniem, niekiedy z piwkiem w reku - napewno przyznasz, ze ta forma gwarantuje o niebo lepszy odbior.

11

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

No i ta niepewność...
Pójdzie? Czy nie pójdzie? :D

: 404. Stopka not found

12

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Super Jaskier! :)
A, ze tak glupio troche zapytam - sygnowane by Taquart? :)

Było by to co najmniej dziwne zważywszy, że nawet nie połowa ekipy jest w TQA. Zresztą sprawa podpisów lekko nie daje mi spokoju. Najprościej byłoby, gdyby wszyscy zgodzili się uczciwie podpisać imieniem i nazwiskiem.

A co do trailera... czy to może być na PC?

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

13

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

jaskier? seems to be years that we have spoken... :)

14

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

precz z trailerami !!
przeciez to 'dodatkowa informacja o pracy' ktorej obecnosc jest 'krzywdzaca' dla autorow prawda ?

15

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Było by to co najmniej dziwne zważywszy, że nawet nie połowa ekipy jest w TQA.

Hehe... W sumie chyba sam dokonałeś wyboru współpracowników, więc wyraźnie na to wychodzi... (tzn. są różnice w tym co kiedyś pisałeś na swojej stronie, a co teraz).  :o    Jakby co, absolutnie nie mam pretensji, ja miałem i mam zamiar wspomagać inne demo - ZELAXU, a propos to demo powinno się też na Ornecie ukazać (właśnie niedawno przypominałem o tym Świętemu).

A co do trailera... czy to może być na PC?

Haha...  :lol:   Ja o tym tylko żartowałem (znaczek ";) "), bo naprawdę urok dema polega w dużej części na zaskoczeniu...

16

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

No i ta niepewność...
Pójdzie? Czy nie pójdzie? :D

Hehe - chyba wiem do czego Eru pije! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

17

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Trailery suxor. ma byc bez zadnych teaserow, ani nawet trailerow! ;)

18

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Powstaje pytanie czy trailer trailera też jest trailerem... :P

Lewis - ale jeśli ktoś chce koniecznie, to czemu nie...

LOL!

Edited: ?REALLY? ;) bo wrong person hehe  :twisted:

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

zapyziałym trajlerom mówimy stanowcze nie
najlepiej rozesłać mejlem dema do wszystkich ...glosowanie zrobimy tez mejlem a autorzy w nagrode dostaną wirtualne poklepanie po plecach ...i wyobrazimy sobie wszyscy zesmy sie niezle nałoili ....

All I hear is the sound of me falling on the ground

20

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

jaskier? seems to be years that we have spoken... :)

Hi Heaven,
You are right. 6 years exactly :)

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

21

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

alescie sie zaberzyli, na te trailery.  Ja tam odebralem to jako zart...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

22

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Ja ze swojej strony chciałbym zapewnić że jeżeli ode mnie na zależeć czy party się odbędzie to zrobię wszystko aby jakiekolwiek demo się ukazało - choćby to miało być jedyne demo na party  :( . Na pewno nie będzie to jakaś kiszka.

A jeżeli chodzi o trailer to chyba jest jakieś nieporozumienie - co on ma przedstawiać - 2 loga i 1 efekt a może to ma być slideshow z efektów dema - głupota :?

23

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Co do grup - myślę, że niewiele osób zwraca na to taką uwagę jak kiedyś, kiedy między grupami trwała zaciekła rywalizacja (między niektórymi nawet wroga). To kwestia poruszanej już "zmiany sceny" i ja uważam to za pozytywne. Zasadniczym celem staje się wspólne stworzenie czegoś, a nie udowadnianie własnej wyższości (choć to też niewykluczone). Na przykład Syzygy (które praktycznie jest magazynem Trs) złożył nam TeBe (chociaż MadTeam miał swojego kaszla), Dialowego Seriousa ma ponoć wspomagać nasz Epi, itd. I nikt nie widzi w tym problemu.

Co do dem - koderem nie jestem i megadema nie zrobię, ale mogę na 90% obiecać, że AA/Trs/RND wypuści De Themo 3. I nie wszystkie efekty będą dla jaj, będą też poważne (chociaż w TBXL :) ). Szczegółów nie zdradzę...

24

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

A jeżeli chodzi o trailer to chyba jest jakieś nieporozumienie - co on ma przedstawiać - 2 loga i 1 efekt a może to ma być slideshow z efektów dema - głupota :?

niee... dlaczego...?
poza tym, że oglądając trailera wiemy, czego się spodziewać, więc compo nie będzie już takie fajne... to pomysł jest ok.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

25

Odp: ORNETA;- czy na pewno?

Przychodzi koder do kodera. Otwiera żona.
- Cześć, jest Maryjusz? Będziemy razem robić preview.
- Aaa, wejdź!
I po chwili pyta teściowej:
- Ty, a co to jest ten prewjuł?
- Nie wiem, ale lepiej się podmyj.

Wszystko w tym temacie.