26

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Udało się bo wiadomość doszła.

Odpowiedź na PW.

27

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

poprosze o nr telefonu, tu  , na pw lub na maila - micromax@tlen.pl

mijaja kolejne 2 tygodnie a nic sie nie zmienia.

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

28

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

widzę, że sprawa totalnie olana, szkoda ze forumowy użytkownik okazał się zwyczajnym oszustem i złodziejem, w dodatku cisnąc nam kity o rzekomym wypadku starał się zagrać na czas. Za pewne w niedalekiej przyszłości pod nowym nickiem w dalszym ciągu będzie szukał frajerów co mu pieniądze prześlą.

mineły 3 miesiące.

Ostatnio edytowany przez micromax (2017-11-25 23:01:22)

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

29

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Kurcze, a wydawało mi się, że taki fajny gość....Zawsze podawał jakiś poważny powód opóźnień w dostawach i zawsze mnie to jakoś przekonywało, ale tym razem, ten (niby) poważny wypadek...

30

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

to sciema, od informacji o wypadku minelo 1,5 miesiaca i nic sie nie zmienilo. to gra na czas.
ja dzis bylem przesluchiwany na komisariacie w tej sprawie, przekazalem dokumentacje, korespondencje , potwierdzenie wplaty. nie odpuszcze.

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

31

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

micromax: i bardzo dobrze, teraz będzie można dopiero zweryfikować, czy rzeczywiście miał wypadek (tu ciężar dowodzenia będzie spoczywał na sprzedającym), czy problemy ze zdrowiem i żona to jedynie wytwory wyobraźni.

Swoją drogą ze 3 lata temu miałem niemiły epizod kupując Amigę 1200 z ogłoszenia olx. Przez kilka tygodni facet grał na zwłokę, że miał opóźnienia, poczta zagubiła, przy czym nie mógł podać nr listu, bo niby już wrócił do UK. Później przestawał odpisywać i odbierać telefony. Gdy mu napisałem, że z powodu tych kilku stów będzie ukrywał się niczym szczur w rynsztoku do końca życia, bo ja nie mu nie podaruje, to nie dowierzał. Facet podał lewy adres, konto bankowe na słupa, ukrywał się,a kolejne rzeczy "sprzedawał" korzystając jedynie z telefonu na kartę. Na całe szczęście telefon miał wcześniej kontakt z kartą prepaid Orange, którą dawno temu całkowicie dobrowolnie zarejestrował. Wyrok skazujący, obowiązek naprawienia szkody wykonany, jednak skutki skazania jeszcze długo będą widoczne aż do zatarcia.

Ostatnio edytowany przez charliefrown (2017-11-28 10:31:16)

600 xl, 520 st+, mega st 4

32

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Ma ktos dane tego zlodzieja ? adres, telefon, dane gdzie robil przelew, jakies zrzuty ekranu itd ?
jesli tak prosze o kontakt na PW, jesli ktos jeszcze zostal oszukany prosze o kontakt. mimo ze minelo troche czasu ja sprawe pcham dalej, nie odpuszcze, jesli bedzie nas kilku to paragraf sie zmieni i koles sie nie wywinie niska szkodliwoscia spoleczna...

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

33

Odp: [S] Atari 520STFM - wersja Discovery Pack - BOX

Na PW przesłałem Ci dane przelewu i kilka wskazówek od prawnika z którym gadałem.