1

Temat: Happy Archiver Software dla Happy Warp 7.x

Witam !

Szukam programu jak w temacie służącego do tworzenia i edycji zabezpieczeń dla rozszerzenia Happy Warp 7.x o możliwościach jakie ma Super Archiver, jeśli ktoś ma ten program w wersji dyskowej było by idealnie, najlepiej gdyby była to oryginalna wersja lub kopia oryginalnej dyskietki z tym programem ( oryginały były zabezpieczone przed kopiowaniem ). Widziałem, że są pliki atr, jednak strona nie otwierała się poprawnie, nie wiem czy to jest program już po Crack-u i czy będzie działał poprawnie.

Za pomoc z góry dziękuję.

Pozdrawiam: Żbiku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)

2

Odp: Happy Archiver Software dla Happy Warp 7.x

Na AtariAge przed dwoma tygodniami była rozmowa na podobny temat, została udostępniona działająca wersja Happy Warp Speed 7.1 Software Disk. Nie znam się, ale może tego właśnie szukasz?

A8CAS - narzędzie do 100% archiwizacji kaset Atari

3

Odp: Happy Archiver Software dla Happy Warp 7.x

Krótki napisał/a:

Na AtariAge przed dwoma tygodniami była rozmowa na podobny temat, została udostępniona działająca wersja Happy Warp Speed 7.1 Software Disk. Nie znam się, ale może tego właśnie szukasz?

Witam !

Niestety to artykuł o tym, że znaleziono 2 stronę dyskietki do Happy Warp- 7.1, Mi ona nigdy nie zgineła więc nie Ja jej szukałem. Program o którym piszę, to specjalna wersja kopiera / edytora zabezpieczeń analogiczna jak tworzona dla rozszerzenia Super Archiver, ta ma działać z Happy Warp-em. Widziałem go kiedyś i może nawet mam ale ilość dyskietek do przejrzenia jest gigantyczna dlatego pytam czy ktoś wie, że ma bo Mi się wydaje, że go mam ale jeszcze go nie zlokalizowałem. Opisana metoda kopiowania gier Electronics Arts poruszana była na naszym forum już kilkukrotnie i nie będę szerzej jej opisywał. Tam koleś twierdzi, że zrobił działającą kopię gry Seven Cities of Gold z oryginału Electronic Arts, za pomocą biblioteki PCB z drugiej strony dyskietki do Happy. Mogę spróbować to powtórzyć mam oryginał Seven Cities of Gold, mam Happy Warp-a mam pliki PCB o których pisze, ale kiedyś używałem już plików PCB co prawda z 1 strony dyskietki i kopia działała ale tylko na Happy Warpie bo stacja zostaje zaprogramowana do trybu emulacji zabezpieczeń, których na kopii już nie ma. Zobaczę za tydzień czy to prawda czy bajki opowiada.

Pozdrawiam: Żbiku

Atari jest najlepsze !!! ale zaraz za nim jest Apple :)