1

Temat: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

No jak panowie i panie ze sztabem?
Jest koniec miesiąca niedługo luty trzeba coś pomyśleć i ustalić!
-Robimy tradycyjny sztab czy może Cracków (  Pin-ka edycja?! )
Jeśli tak to kiedy może jakiś termin?  :rolleyes:
Dodam że luty i styczeń to ulubione miesiące wszystkich studentuff!
Dlatego trzeba coś wcześniej ustalić.. Także różnie to może być z tymi naszymi szkołami i sesjami... Także piszcie co robimy!
8)

2

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

ja sie wybieram do Krakowa, niezaleznie jaki termin wynegocjuje Pin.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

3

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

konduktor teszzzzzzzzzzzzzzzzzz .......

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

:D :D :D :D

BTW: tez bym sie wybral do krakowki - dawno nie podrozowalem w tamte rejony :)

5

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Krakow zaprasza:) Wstepne proponowane terminy sztabu w Krakowie to 7-8 lub 21-22 lutego.

6

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Rowniez sie pojawie, termin obojetny. ;)

ślamk!

7

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

dobra jedziemy... AS co Ty na to ? moze brummm brummerm :?  jak cos dawaj znaka ja mam wolne... caly czas :]

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

8

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

No - ja też nach Krakau! - a co??? :)

Negocjować termin tam! :P

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

21-22 powinienem byc po egzaminach a z wroclawia w sumie nie tak strasznie daleko ;D

10

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Jak Miker będzie, to ja też ;P. Nie ma zmiłuj ;D.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Termin w glownej mierze zalezy od WAS, Pinokia i moje propozycje są takie jak wyżej. Ci co byli na ostatnim sztabie wiedza jak sala wyglada, choc ostatnio wlasciciel cos tam zmienil (jakies cuda na suficie;)). Na miejscu jest kominek, mozna zrobic grilla, miejsc wystarczy dla kazdego. Jakby komus nagle zachcialo sie spac to tez miejsce jest. Impreza planowana jest od wczesnych godzin popoludniowych w sobote do niedzieli, tak aby kazdy doszedl do siebie;).

12

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

21-22 powinienem byc po egzaminach a z wroclawia w sumie nie tak strasznie daleko ;D

A co to są egzaminy?  :twisted:

: 404. Stopka not found

13

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Tarnów jest w lini prostej jakieś nicełe 100 km od Krakowa więc może i ja bym się zjawił. Pora wreszcie poznać ludzi ... :D

14

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

oooo no prosze ...zapowiada sie niezle
to moze i SKM Slaves sie zjawi

All I hear is the sound of me falling on the ground

15

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

no coz, moze sie troche pospieszylem piszac, ze niezaleznie od terminu... Pin mi pisal ze 7 lub 14 a o 21 nie bylo mowy:( . niestety na 3 podroze do Krakowa mnie nie stac, wiec jesli bedzie to weekend 21-22 to mnie nie bedzie buuuuuu.... :cry:

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

16

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Hmm jako główny prowodyr zaproponował bym następujące terminy:
7,8  lub  28,29...  :idea:
Dodam że wtedy nie mam sesji teoretycznie mam wolne ( czyt. praktycznie pewnie będę musiał pójść w sobotę do pracy od10do14nastej ale pewnie jakoś da to się załatwić!
I nie będę musiał iść na poprawki!!!..)....
Hmm jak będzie sporo osób z wawy to może pojedziemy jakimś autem większym niż moje??? Wtedy koszt podróży spadł by bardzo drastycznie.....!
:lol: - W moim asowozie da się jakoś normalnie jechać kierownik + max 2 osoby.. Dodam że każdy kto ze mną jechał wie że mój żulowuz ma Mały bagażnik i ogólnie wszystko jest małe! A gdzieś ten śpiwór i skrzynkę wódki trzeba zmieścić!..., :twisted:

Hmm chyba się rozpędziłem... Pinku gdzie jesteś??
Czekamy na oficjalną wersję! :rolleyes:  :oops:

17

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

ja sie bynajmniej mieszcze :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

18

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Czyli jak na razie najlepszym terminem bedzie 7-8. Pinek nie ma z domu dostepu do netu, wiec nie krzyczcie. W miare mozliwosci przekazuje mu wiadomosci z forum.

19

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Ja nie mogę ;(, ale przypominam niektórym o planowanym koncercie 29 w galerii off w Warszawie (szczegóły w odpowiednim topiku)

Sikor umarł...

20

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Po ostatnij rozmowie z Pinokiem (przed chwila) dowiedzialem sie ze jak na razie jedynym realnym terminem jest 21-22... Osobiscie mi to nie pasuje, ale moze cos sie wymysli...

21

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

no to mnie nie bedzie. ale jakby co to zapraszam na jakies piffko w Krakowie 7.02 :)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

22

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Byle nie 7-8; dziękuje.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

23

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

...Raczej 21-22;- przynajmniej tak wynika z negocjacji z włascicielem lokalu. AS, to jak, bo jeśli ten termin wam tam nie pasi obywatelu to możemy coś niecoś pomyśleć w sprawie dalszych negocjacji terminu. Chodzi generalnie oczywiscie o to, by na sztabie zjawiło się jak najwięcej AA .. ..Atarowców. :D (eee. alkoholihów). Faktycznie trzeba mieć na uwadze koncert w off'ie, bo też się tam chyba wybieram. Nadmieniam, że następna; kwietniowa edycja koncertu w w/wodbędzie się najprawdopodobniej przy współudziale grupy TRS;- thcmsx? hehehe;- będzie róló.

Proszę nie marudzić, tylko zebrać tyłki i zapraszam.

...acha; i zle wiadomości. Koszty;- to ok. 150zeta do podziału na wszystkich; więc jesli zbierze się dla przykładu 15 ludzikuff to stanowi to kwotę 10zet. Myśle, że nie jest to problem; więc proszę o jasne deklaracje, kto przyjedzie, a kto nie. Meśka wjazd 25 zeta. hehehehehe;- no dobra 20. :D  (kaucja za marudzenie;- jeśli marudzić nie będzie, to po imprezie zwracam).

Nastepny punkt regulaminu; KTO RZYGA, TEN PO SOBIE SPRZĄTA.
... i za wszelkie szkody odpowiadam ja, więc proszę: Nie demolować wnętrza, nie łamać krzeseł, nie bić dobrych kolegów, można palić;- nie tylko tytoń, nie można otwierać z buta drzwi - jest klamka. Ostatnio naprawiałem zamek; a tym razem to by już nie przeszło- ledwo trzyma.

Oczywiście na miejscu można spodziewać się przynajmniej 3 kompów (A8bit, Mega STE(Dracon__?), i pewnie grzyb z przyrodą) - to taka tradycja, o ile mozna tak powiedzieć.

Więc????? 8O  kto ma możliwość 21-22??????

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

24

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

O kuna, niemozliwe, jesli sie w terminach poprawkowych nic nie zmieni to MI PASUJE!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

hehehehe;- no to

KONDUKTOR TEŻ, KONDUKTOR TEŻ......, czy jedziesz z AS'em..?

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info