51

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

jeżeli dely wyjdzie ze szkoły tak jak mówi to będziemy na głównym gdzieś koło 20.09 takie są wstępne ustalenia....

jadę do krakowa przez radom a to jedyne polaczenie rozsadne...miker chyba tez jedzie ze mna...

czy oprócz softłeru macie tam jakieś piwo ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

52

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Oczywiscie; piwo jest;- tyle że trzeba je nabyć. Proponuje upolować gdzieś jakiś sklep. Co do godziny 20:09 - jeśli będę trzeźwy (i jesli paliwa styknie, bo bida) to istnieje możliwość, że po was wyjade. To zależy jednak od j.w.

Przypominam, że musze odpalić za impreze 150 zeta, a dalej nie moge ustalic; kto będzie, a kto nie. Prosze potwierdzać przyjazd 'v sms;- nie wiem, czy przed sztabem będę jeszcze na sieci.. .do ostatniej imprezy mimo sporej frekwencji wyszedłem w plery, zamiast na zero - nie jest to oczywiście impreza komercyjna (Wasko??/ hehe); więc za ew. nadwyżki kupowane jest (kolektywnie) zaopatrzenie.

Jad;- czekamy - 16:00 Salwator - ..o i to moge potwierdzić. Jad przyjedzie.

A, jeśli ktoś coś - ziele (megakozak) - tel. :lol:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

53

Odp: Sztab Łorsoł Edition czy Crakuff Edition?

Ja rusze moje szanowne dupsko na sztaba ok. godziny 21 wraz z obywatelem Nietoperkiem.
Wole sama nie jechać, bom głupia i nie trafie (wierzcie, ze ja sie potrafie wszedzie zgubić).

There's special place for me in hell. It's called the throne.