1

Temat: Poszukuję "na chwilę" konkretnego PC

Z uwagi na to, że wkrótce będę potrzebował przetwarzać spore ilości danych rozglądam się za PC, który temu podoła, ale zanim kupię, to chciałbym sprawdzić co mi naprawdę potrzeba - czy wystarczy taka, a nie inna konfiguracja.

W związku z tym mam pytanie, czy ktoś z forumowiczów ma może coś w rodzaju Intela i5 szóstej lub siódmej generacji z czterema rdzeniami (fizycznymi, nie 2/4), 16 GB RAM - reszta parametrów nieistotna i mógłby mi go udostępnić np. przez jakiś zdalny pulpit na kilka godzin w celu przeprowadzenia kilku testów na przykładowych danych?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Poszukuję "na chwilę" konkretnego PC

Wymagania co do procesora spełniam, co do pamięci niestety nie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Poszukuję "na chwilę" konkretnego PC

Phenom X4 i 4GB to za mało za pewne ;)

4

Odp: Poszukuję "na chwilę" konkretnego PC

A takie coś da radę? https://www.comtrade.pl/product-pol-455 … uadro.html

5

Odp: Poszukuję "na chwilę" konkretnego PC

Dely - pisz...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: Poszukuję "na chwilę" konkretnego PC

E tam, Intel :) :) :)  Intel jest do grania :) A do liczenia jest AMD Ryzen, 8C16T

7

Odp: Poszukuję "na chwilę" konkretnego PC

Dzięki chłopaki. Co do Ryzena, to soft, którego będę używać korzysta z max czterech rdzeni. Za to pamięć wcina bez opamiętania :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Poszukuję "na chwilę" konkretnego PC

No to ja mam maszyne z 4 rdzeniami i 8 wątkami i 8GB pamięci. Jak chcesz to Ci ją jakoś wystawię.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

9

Odp: Poszukuję "na chwilę" konkretnego PC

Już ogarnięte. Dziękuję za pomoc.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.