Temat: Problem z Mega STE

Witam.
Coś namieszałem w folderze Auto. Gdy komp się uruchamia z dysku (SCSI) nie mogę ruszyć kursorem myszki. Co można na to poradzić?.
Gdybym miał dysk IDE to bym go sformatował pod PC ale to jest SCSI.
Proszę POMOCY!!!!

old computers yeah!!!

2

Odp: Problem z Mega STE

Sprobuj klawisz ALT+STRZALKI (ALT+INSERT jako klik)
Pozatym przy starcie komputera naciskaj klawisz CTRL lub SHIFT, ktorys z nich omija programy zaszyte w folderze AUTO. Najlepiej zaczac naciskac zaraz po zaladowaniu sie drivera od dysku.
Jesli i to nie pomoze sprobuj odpalic driver z dyskietki i powywalac co niepotrzebne smieci z AUTO.

ślamk!

3

Odp: Problem z Mega STE

Już sobie poradziłem.
Miałem spore problemy bo mam klawiaturę niemiecką (PC ATARI) i nie mogłem dojśc gdzie są odpowiednie przyciski ale dałem sobie radę.
Problem w tym że użuwam też myszki pc (nie mam klawiatury od MEGi) i może te programy które wrzuciłem ładowały się wcześniej niż stery do myszki. Niewiem mam program Seltos i on pokazuje co się ładuje.
Chciałem sobie zainstalować Stinga i HSMODEM i po restarcie ładował mi się sterownik myszki pc, i te programy ale efekt był jak wcześniej napisałem.
Ciekawe co robie źle?.

old computers yeah!!!

4

Odp: Problem z Mega STE

Krotko mowiac Sting i HSMODEM nie dzialaja dobrze ze sterownikiem myszki PC podlaczanej do COMa.
Co jest zreszta dosc logiczne, bo albo w COMie jest myszka albo modem. Musisz w ustawieniach Stinga (albo HSMODEM - juz nie pamietam) zmienic np. na COM2 czy na cos innego do czego myszka nie jest podlaczona.

Pozdrawiam

Rafal Kawecki