Temat: [K] Atari TT

Chętnie kupię Atari TT (musi być UK/US - nie niemiecki/francuski czy jeszcze inny).
Jeśli ktoś chciałby się pozbyć - proszę o kontakt.

2

Odp: [K] Atari TT

Ja też chętnie kupię, obojętnie jaka wersja językowa, byle kompletny i jakoś wyglądający wink

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

3

Duddie napisał/a:

Ja też chętnie kupię, obojętnie jaka wersja językowa, byle kompletny i jakoś wyglądający wink

Widze ze popyt na towar jest spory wink
Wie moze ktos ile  (realistycznie) musze przygotowac na TT w podstawowej wersji (bez fastramow itp) - TT + klawiatura - bez HDD?

4

Ja pare dni temu wylicytowałem na ebay za 2800 PLN z fast ramem  i z dyskiem. Wiem że  przepłaciłem

.

5

pablozp napisał/a:

Ja pare dni temu wylicytowałem na ebay za 2800 PLN z fast ramem  i z dyskiem. Wiem że  przepłaciłem

A w jaki sposób ustaliłeś, że przepłaciłeś. ?

Hmm.

6

między innymi boli mnie portfel

.

7

No niestety, im rzadsze urzadzenie tym portfel bardziej boli.
Jak kupiłem TT, na all.... pl, za chyba jakoś 1100pln, ale to jakieś 5 lat temu.
I czasami obserwuję ceny MSTE i TT  jak sie pojawi i widze że ida mocno do gówy.  TT w Polsce na all.....  ostatno  widziałem z pół roku temu i chyba też poszedł za ponad 2500pln.   
MSTE kompletnego pewnie dziaisj poniżej 1600pln też juz się nie kupi.  O F030 nie wspomnę.
Myslę, że za kompletme TT, 2800pln, może i niemało, ale i wcale  nie tak kosmicznie drogo. 
Szybko zarobi na siebie. smile

Ostatnio edytowany przez Atari-User (2018-02-15 12:42:12)

8

no to troche mnie pocieszyłeś big_smile  juz mi  lżej big_smile

.

9

pablozp napisał/a:

2800 PLN z fast ramem

Może o kilka stówek, ale za chwilę będą droższe niż Falcon. Podaż praktycznie zerowa.

Who loves kids? Charlie Waffles!! Damn right...

10

pablozp napisał/a:

za 2800pln kupilbym "od reki". Ja mam jednego "na oku" ale wlasciciel chce... 4k PLN. Bardzo chce miec TT ale 4K wydaje mi sie zbyt duza cena...