Temat: Neon

Poszukuje programu do zabawy scenkami/obiektami 3D NeoN na Falcona - kiedys go mialem, ale wcielo - nie wiem, czy program jest komeryjny, czy nie w kazdym razie prosze o jakies informacje na jego temat, skad zdobyc itp

2

Odp: Neon

Milej zabawy ;)

http://80.55.132.110/neon.zip

Jak ci sie znudzi to wiesz gdzie wyslac Falcona? :)

ślamk!

3

Odp: Neon

Dracon__: wielgachna dziekuwa :) na jakims party zrewanzuje sie ;)

Btw. szukam jeszcze zawartosci oryginalnych instalek dolaczanych standardowo do Falcona (speedo, language itp), ale w jezyku angielskim (posiadam w niemieckim, mozemy sie wymienic ;) - i nie chodzi tutaj o same dyskietki, tylko ich zawartosc.

4

Odp: Neon

Macgyver, po co ci neon :) ?????? Masochista jesteś...
To samo się tyczy speedo i multitosa. po co? nvdi i nowy mint albo magic.

ps. falcona masz? od Winia czy swojego?

5

Odp: Neon

Sqward: a czy ja mowilem, ze chce to instalowac ? :P Po prostu chce miec ;P Oryginalna zawartosc - do grania w Pinball Obsessions i Tautology 2 MiNT-a ani MagiC-a nie jest potrzebny ;)

znasz jakas ciekawsza alternatywe (na Atari) niz Neon ?

btw. to Winio ma nadal falcona ? moze wiesz co w ogole u niego slychac ? ;)

6

Odp: Neon

mac: yO! winio był u mnie dwa tygodnie temu, pochlaliśmy trochę i powspominaliśmy stare czasy... zasugerowałem mu nawet żeby sprzedał Tobie swojego Falcona skoro i tak właściwie nic na nim nie robi... ale widzę, że już znalazłeś kompa?

sqward: Mariusz, nie wiesz co się dzieje z Marcinem? I czy dostałeś w ogóle mojego mail'a?

pozdrafka :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: Neon

Mac: Na Atarai nie znam, ale np. na amidze albo pc:)
A do pogrania w obsesion to nic nie trzeba tylko dyskietki z
samym obsesion.

8

Odp: Neon

Inne to:
Cloe, POV Ray, InShape, GFA Raytracer i pare innych.
Najlepszy jest jednak chyba NeoN. Cloe jest rowniez niczego sobie, ale jedyna wersja jaka mialem byla dosc niestabilna...
Klasyk to oczywiscie POV. Jest do tego nawet specjalny edytor scen :)

Pozdrawiam

Rafal Kawecki

9

Odp: Neon

POV Raya pamietam,były porty chyba na kazdy sprzecior....hardkorowy tool.ale widze ze MAC tak jak zapowiadał na sztabie,wziął sie do roboty w kontekscie flaszki! Browara Ci Mac-u stawiam!

gep/lamers^dial