126

Odp: Lost Party 2019

Głębokie ukłony dla Vasca, Agnieszki i całego Tristesse!
Impreza udealnue wpisuje się w dotychczasiwy klimat letnich zlotów. Takiego chillu mi brakowało.
Dzięki wszystkim za fajne spędzony czas i do zoba!

grzybson/SSG^NG

127

Odp: Lost Party 2019

Dzięki za świetne party!
Impreza, organizacja, infrastruktura, atmosfera, towarzystwo świetne.
Idę robić inwitkę na LP2020 :P

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

128

Odp: Lost Party 2019

Było rewelacyjnie pod każdym względem - od początku do końca :-)
Świetnie było znów się spotkać w atarowym gronie kilka lat od ostatnich Głuchołaz, bo na Silly Venture jakoś mi dotychczas nie było po drodze (lato to lato ;-) ) .

Organizacja, miejscówka i atmosfera pierwsza klasa!
Dziękuję :-)

129

Odp: Lost Party 2019

Wielki Szacun dla Vasco, Agnieszki !!!
Rewelacyjne party, miejscówka genialna, niezapomniana atmosfera i świetne towarzystwo. Brawo, Brawo jeszcze raz Brawo.
DZIĘKUJĘ :-)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

130

Odp: Lost Party 2019

Aplauz i zaakceptowanie! Miejscowka wysmienita, organizacja wysmienita, towarzystwo wyborne. Superdzięki dla wszystkich z którymi się bawiłem, jadłem, piłem, spałem i pływałem:) , a osobno dla Agi i Rafala :) Lost 2020 musowo!

ps. wisienka na torcie  -> nomen omen tort(y), kiełbasa i grill, kawka i herbatka. Pricjoza panie!

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

131

Odp: Lost Party 2019

średnio chciało mi się wyjeżdżać z domu, ale teraz wiem że było warto, dzięki Vasco i reszta ekipy!!

Ostatnio edytowany przez Zlew (2019-07-15 09:51:42)

discord: Mr. Mary#1679

132

Odp: Lost Party 2019

Wywołane! Skromne kilka zdjęć partyzantów oraz architektury Lichenia:
https://1drv.ms/f/s!Al-x2lbdaRKHjtoZ87MEz8I-oDUXfg

grzybson/SSG^NG

133

Odp: Lost Party 2019

Ja również dziękuję. Było świetnie, wszystko na czas i jeszcze więcej - najlepsza miejscówka odkąd jeżdżę na party. Blisko do sklepów, taras, nagłośnienie, koncerty, sleeping room.

Pozdrawiam również tych, którzy skorzystali z mojej flaszki w sobotę w nocy (1L Jim Beam), mam nadzieję, że chociaż Was sponiewierało ;) Było chociaż kartkę zostawić ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

134

Odp: Lost Party 2019

pierwsza trójka zlotów na których byłem, tristesse!

135

Odp: Lost Party 2019

Fotki, fotki, fotki...

Ostatnio edytowany przez pajero (2019-07-21 11:42:36)

136

Odp: Lost Party 2019

Cudnie było!

tP

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

137

Odp: Lost Party 2019

Jedna wielka REWELACJA, kapitalne party, full profeska! Ogromne dzięki!!!

800xl _ 65xe _ 520st _ 1040ste _ mega4 _ falcon _ 2600 _  2600jr _ jaguar

138

Odp: Lost Party 2019

Thanks to Vasco for great party. It was really nice to be there
Here you can find my pics:
http://www.krupkaj.cz/xgal/Lost2019

139

Odp: Lost Party 2019

Miejscówka 10/10
Atmosfera 10/10
Organizacja 10/10
Towarzystwo 10/10

Jedyny mankament to ilość produkcji, choć poziom i tak uważam za całkiem wysoki. Ale to takie choroby wieku młodzieńczego - za rok z pewnością będzie lepiej - sam się o to postaram :)
Pierwszy raz miałem tak po party, że wróciłem do domu tak nakręcony, że odpakowałem Atarkę i pomimo zmęczenia podróżą, nerdziłem jeszcze do późnej nocy.

Dobra robota Vasco!
I dziękuję tez wszystkim partyzantom z którymi udało mi się spędzić miło czas i pogadać.
do zobaczenia na kolejnej edycji!

140

Odp: Lost Party 2019

Przepraszam, że tak późno odpowiadam, ale 20 lat temu po zlocie jakoś krócej dochodziłem do siebie. Rozchorowałem się w niedzielę wieczorem i dopiero teraz zaczynam ogarniać rzeczywistość.

Bardzo Wam dziękuję za obecność, support w konkursach, za dobre słowo na/po zlocie. Pamiętajcie, że nie zrobiłem wszystkiego sam! W podziękowaniach na zakończenie zlotu zapomniałem wspomnieć Bocianu/Tristesse za dostarczenie nagłośnienia i Grzybsona/SSG za projektor. Sorki panowie! :(

A niedociągnięcia postaram się naprawić przy kolejnej edycji, która powinna się się odbyć za rok (nie mam jeszcze podpisanej umowy na lokal, więc jestem ostrożny).

141

Odp: Lost Party 2019

Frasun za organizacje. Miejscowka najlepsza mozliwa. Zaden inny zlot nie mial tak wysmienitego miejsca.

142

Odp: Lost Party 2019

Szacunek za zmarnowanie terminu!!11 ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

143

Odp: Lost Party 2019

@pin dotarłeś do domu z tym wagonem sprzętu ?

.

144

Odp: Lost Party 2019

To było znakomite zmarnowanie terminu. Piszę się na następne. :)

Trzeba mianować Pina zlotowym naczelnym naddźwiękowcem. Ogarnął temat po mistrzowsku.

145

Odp: Lost Party 2019

sie mowi 'po miszczosku' sie :D

146

Odp: Lost Party 2019

Szkoda, że nie dałem rady przyjechać, ale kurcza w środę kończyliśmy nasze FamiCON party i jak tylko wróciłem to mnie "cały świat zaatakował", mam jednak nadzieje, że jeżeli w przyszłym roku nasze terminy się aż tak nie zbiegną (10-15.07.2020) to już na bank przyjadę.

Pozdro Vasco i cała Brać!

dely napisał/a:

Pozdrawiam również tych, którzy skorzystali z mojej flaszki w sobotę w nocy (1L Jim Beam), mam nadzieję, że chociaż Was sponiewierało ;) Było chociaż kartkę zostawić ;)

HAHA, cieszę się, że takie rzeczy zdarzają się nie tylko na naszych zlotach ;-)

147

Odp: Lost Party 2019

Drygol - następnym razem rezerwuj dwa siebie miejsca w hotelu!!! ;) Może dwóch jednocześnie nie zajmiesz :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

148

Odp: Lost Party 2019

Byle na różnych piętrach.

A co flaszki, to Dely pewnie wypił a szuka alibi ;p

149

Odp: Lost Party 2019

Pinek, to byly typowe cwiczenia z teleportacji ... gone wrong  :D

150

Odp: Lost Party 2019

... no to nadmienić trzeba, że teleport nie zadziałał. Wszedłeś do teleportu a on Cię nie teleportował na do miejsca docelowego :) no i się zrobił zator w teleporcie.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info