1

Temat: [K] Atari 7800 NTSC

Kupię Atari 7800 w wersji koniecznie NTSC (PAL posiadam).
Wiem że pewnie szybciej na AAge znajdę ale pomyślałem że może ktoś tutaj ma na stanie i się chce pozbyć.
Wysyłka do UK mile widziana.

Eagle

2

Odp: [K] Atari 7800 NTSC

Cześć, wyjeżdżam na tydzień, ale ok 5-6.09 pogadamy. Wyślij proszę e-mail, odpowiem.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

3

Odp: [K] Atari 7800 NTSC

Cześć, mieszkam w Stanach, mogę pomóc. Chcesz samą konsolę, czy coś jeszcze - zasilacz itp? Czy byłbyś w stanie załatwić mi w zamian sprawne ZX Spectrum 48 albo Plus? Bez zasilacza. Transakcja bezgotówkowa.

4

Odp: [K] Atari 7800 NTSC

O masz... A gdzie byłeś jak ja szukałem? A Spectrum mam, i 48K, i Plus ;-)

Ostatnio edytowany przez perinoid (2018-08-31 09:34:40)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: [K] Atari 7800 NTSC

ZuluGula: Na razie poczekam co mi odpisze uicr0Bee. Oczywiście potrzebne z zasilaczem.
ZX 48 gdzieś mam w domu.... ale nie mam pojęcia gdzie.
Wolałbym zatrzymać ale jak trzeba będzie poświęcić dla Atari to się nie zawacham.

Pozdrawiam

6

Odp: [K] Atari 7800 NTSC

Eagle, okay, jak by coś to pisz.
Period, jak coś jeszcze chcesz ze Stanów, to pisz na PW.
Interesuje mnie tylko wymiana.

7

Odp: [K] Atari 7800 NTSC

Przywieziesz czy wyślesz? Jest kilka rzeczy, które mnie interesują i w USA są łatwo dostępne, a u nas nie.

Ostatnio edytowany przez perinoid (2018-08-31 09:34:56)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

8

Odp: [K] Atari 7800 NTSC

Wysylka. O referencje mozesz sie zapytac Duddiego albo Sikora. Ale od razu pisze, ze interesuje mnie glownie wymana za sprzet trudno dostepny w USA niz sprzedaż za gotówkę, dlatego pytam o ZX Spectrum. Przejrzałem twoje tematy i mam miedzy innymi 410 z uszkodzoną obudową, 2600 albo 600XL NTSC. Lepiej przejsc na PW niz zaśmiecać nie swoj temat.

Ostatnio edytowany przez ZuluGula (2018-08-31 11:48:46)

9

Odp: [K] Atari 7800 NTSC

do zamkniecia