101

Odp: Sonari

Jasne wszystko rozumiem i dzieki za wyjasnienia, zostaw mnie na tej liscie styczniowej, jak wiesz mnie sie nie pali :) to mi odpowiada.

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

102

Odp: Sonari

Mq napisał/a:

PS. A skąd te avatary rj1307 i Kroll? To zbieg okoliczności, że takie podobne, czy jest jakiś soft do tego?

Zobacz jeszcze http://www.atari.org.pl/forum/profile.php?id=4643   :)
Avatarki są dziełem kolegi MotionRide i koleżanki Lucy, powiązane z invitką "JagNES Fest" na Jaguara z tegorocznej edycji Silly Venture.

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

103

Odp: Sonari

Aha, rozumiem. Bardzo fajne te avatarki:-)

A wracając do tematu, połowa płytek już jest w produkcji, resztę zamówię za kilka dni. Tak że czekamy cierpliwie. Nie wiem czy pisałem już tutaj, produkcja zajmuje do tygodnia czasu, później 3-4tygodnie idzie przesyłka, więc gdzieś w drugiej połowie stycznia należy się spodziewać płytek. Wysyłki z Chin mogą się w tym okresie też wydłużyć, wiadomo, na to nie ma rady.

104

Odp: Sonari

Lista styczniowa (otwarta):
1. Kroll 1szt.
2. yamahalodz 1szt.
3. Vidol 1szt.

105

Odp: Sonari

Mq: nooo :)

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

106

Odp: Sonari

Cześć,

poproszę o 2 płytki, kolor nijaki ;)

Vidol napisał/a:

Lista styczniowa (otwarta):
1. Kroll 1szt.
2. yamahalodz 1szt.
3. Vidol 1szt.

4. arctus 2szt.

--
pzdr,
arctus

107

Odp: Sonari

Bardzo proszę o 1 szt. :-) Kolor obojętny :-)

Ostatnio edytowany przez antek (2018-12-18 13:53:55)

108

Odp: Sonari

Wieści dla osób, które dopisywały się na tzw. drugą listę "styczniową": łącznie w grudniu zamówiłem 50szt płytek Sonari, więc pierwszych 10szt z tej drugiej listy wejdzie jeszcze w tą samą akcję płytkową.
A do wszystkich: płytki zamawiałem w trzech rzutach, pierwsze powinny przyjść około połowy stycznia, ostatnie pod koniec stycznia. Będę rozsyłał po kolei starając się zachować kolejność wpłat oraz ewentualnie kolejność zapisów.

109

Odp: Sonari

1. Kroll 1szt.
2. yamahalodz 1szt.
3. Vidol 1szt.
4. arctus 2szt.
5. antek 1 szt.
6. Artu2tu 1 szt.

Ja również, jeśli można poproszę jedną sztukę. Jeśli będzie SIDari - piszę się obowiązkowo, Atari wtedy mi zastąpi dwa komputery ;)

Pozdrawiam, Artur.

110

Odp: Sonari

Spoko, lista póki co otwarta. Ale uwaga: jest jak pisałem 50szt płytek przy czym pierwsza lista ma 40 a na drugiej już jest 7, wobec tego zostaje do rozdysponowania 3szt wolne. Nie przewiduję w najbliższym czasie zamawiania więcej, bo przede mną masa pracy z wysyłkami, ogarnianiem tego jak i innych projektów, tak że kolejne ewentualne zamówienia nie wiem kiedy...

111

Odp: Sonari

1. Kroll 1szt.
2. yamahalodz 1szt.
3. Vidol 1szt.
4. arctus 2szt.
5. antek 1 szt.
6. Artu2tu 1 szt.
7. takron27 1szt.

112

Odp: Sonari

To ja też poproszę, jeżeli jeszcze nie jest za późno. Prosiłbym o 2 sztuki.

Ostatnio edytowany przez Yolk (2018-12-31 13:19:51)

113

Odp: Sonari

Ok, zaktualizowana lista poniżej:

1. Kroll 1szt.
2. yamahalodz 1szt.
3. Vidol 1szt.
4. arctus 2szt.
5. antek 1 szt.
6. Artu2tu 1 szt.
7. takron27 1szt.
8. Yolk 1szt

Teoretycznie została do wzięcia ostatnia 1szt i na razie kończymy temat, jak przyjdą wszystkie płytki, porozsyłam, poogarniam, zrobię inwenturę, może coś zostanie, a może nie, może kiedyś zrobimy kolejną akcję, a może nie - na tą chwilę kończymy, bo kiedyś trzeba, a data jest sprzyjająca do zamykania tematów:-)

114

Odp: Sonari

Yolku się pomylił miały być 2 sztuki :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

115

Odp: Sonari

@stryker, to dla Ciebie? To dopisz się i już:-)
A w ogóle jedna czy dwie sztuki w prawo czy w lewo, to nie problem, bo z doświadczenia wiem, że zawsze się ktoś znajdzie, kto się wycofa z listy jak już przyjdzie co do czego:-)

116

Odp: Sonari

dopisz mnie do niego :) będzie pod jedną przesyłką

"wszystko się kiedyś kończy......."

117

Odp: Sonari

1. Kroll 1szt.
2. yamahalodz 1szt.
3. Vidol 1szt.
4. arctus 2szt.
5. antek 1 szt.
6. Artu2tu 1 szt.
7. takron27 1szt.
8. Yolk 2szt

KONIEC ZAMÓWIEŃ (przynajmniej do czasu ogarnięcia dotychczasowych - nie jestem hurtownikiem:-))

118

Odp: Sonari

ale jak to takron zamówił 28 szt :D

.

119

Odp: Sonari

Wieści z placu boju: dotarła do mnie część płytek. Łącznie mam na razie 30szt, w tym czarne i czerwone.

Ponad 20szt zostało wcześniej już opłacone, więc w pierwszej kolejności wysyłam do tych osób, które już zapłaciły.
Osoby, które wskazały jaki chcą kolor dostaną dokładnie w takim, reszta dostanie losowo. Po rozdysponowaniu czarnych płytek zostaną już tylko czerwone i tylko takie będą już do końca.

Pozostałe osoby (dotyczy to już teraz wszystkich zarówno ze starej jak i nowszej listy) proszę o kontakt na PW jeżeli chcą wpłacić pieniądze. Kilka pierwszych z tych osób dostanie płytki od ręki z obecnej partii, reszta dostanie jak tylko przyjdą do mnie pozostałe (za jakieś 2 tygodnie jak sądzę). Jeżeli komuś z tych osób, które nie zapłaciły jeszcze zależy na czarnej płytce, to musi natychmiast mi o tym napisać, bo w przeciwnym razie czarne płytki zostaną rozdysponowane i więcej już takich nie będzie. Ogólnie Sonari jest czerwone, a czarnych płytek jest tylko kilka, bo zostały zamówione na specjalne życzenia kilku osób.

120

Odp: Sonari

I to jest dobra wiadomość :)

Falcon030 14MB + CT60; Jaguar + Skunkboard; 65XE + SIO2SD + Ultimate + Stereo + VideoMod; 520STE + 4MB + Ultrasatan + HxC Emulator;  LYNX II + VGA Mod; A2600 + MultiCart; ZX Spectrum 128k +2 + PiocDivSD;  Amiga 600 + 2MB chip + Furia + SD;  C64 "chlebak" + 1541 Ultimate

121

Odp: Sonari

Mq, czy możesz mi wysłać jeden czarny i jeden czerwony? I proszę pamiętaj o obudowach.

122

Odp: Sonari

@ZuluGula: właśnie tak w Twoim przypadku dokładnie zamierzałem zrobić i mam już wszystko dla Ciebie spakowane i zaadresowane:-)

123

Odp: Sonari

Dzięki.

124

Odp: Sonari

Przesyłki do wszystkich, którzy zapłacili wysłane. Później wrzucę na PW numery przesyłek.

125

Odp: Sonari

Mq, może gdzieś przeoczyłem, ale czy jest gdzieś lista komponentów do twojej wersji płytki. Jakie wartości rezystorow, kondensatorów, jakie rozmiary elementów SMD itd. Może by tak otworzyć nowy wątek dla tych co będą samodzielnie lutować?