1

Temat: Data...

Moze by tak ktos (Dely?) zmienil date na serwerze gdzie chodzi forum, ale jakos forum "przestawil" bo data jest mocno 'zjechana'. Albo mi sie wydaje...
U mnie teraz jest 00:28 22-06-02 (pobieram date z time.task.gda.pl wiec chyba jest aktualna...)

Pozdrawiam,
Azbest

2

Odp: Data...

Oops... Sorka, lameria totanie ze mnie wyszl... Dopiero po puszczeniu listu cos mnie tknelo, zeby sprawdzic ki diabel siedzi w ustawieniach profilu... Eh... Lame lame lame...
Przepraszam bardzo co wrazliwszych...

A podobno glupich nie sieja...

Pozdrawiam,
Azbest (az mu wstyd)

3

Odp: Data...

Geeez... Ale lame! Dopiero teraz zobaczylem, ze przy ostatnio napisanym poscie jest taki maly krzyzyk [x] do kasowania... LAME!

Juz nic nie mowie i ide spac... :^(

4

Odp: Data...

widze że koledze wyraźnie doskwiera brak towarzystwa bo ostatnio postuje jak najęty ;)) hehe

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Data...

Ej ej! Wypraszam sobie. Od pamietnego zalamania psychicznego zwiazanego z utrata wiary we wlasne zdolnosci intelektualne (data itd itp) prawie w ogole sie nie udzielalem... Za to widze, ze kolega Pigula wpada jak tornado. Pojawia sie z nieczesto ale robi wielkie spustoszenie :^)
Zeby jeszcze tylko na mejle odpowiadal... :^)

Pozdrawiam,
Azbest (juz spokojny)

6

Odp: Data...

pojawiam się codziennie choć nie codziennie coś klepie na łamach tego forum poza tym na mejle odpisuje (ale jak dostaje się ich 30 dziennie to chyba sam rozumiesz że zabiera to trochę czasu ....) zapewniam Cię że Twoja cierpliwość zostanie wynagrodzona hehe ....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: Data...

Dobra. W takim razie nie zawracam dupy i czekam na te wynagrodzenie :^)

Pozdrawiam,
Azbest