Temat: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

Ida święta więc czas pozbyć się balastu i zrobić miejsce na "nowe"...

520 ST, UK, 2MB RAM, zasilacz zrobiony z zasilacza Cisco-wego. Testowany na każdy możliwy sposób - działa. Klawisze trochę żółte, obudowa całkiem OK moim zdaniem.
Jako "bonus" dorzucam cudo zrobione z 30 lat temu (nie, nie przeze mnie) - obudowa do flopa. Flopa nie ma bo musiałem wykorzystać w innym ST. Ustrojstwo działało - wymagało tylko zasilania 5v i.. stacji. Nie chce mi się rozkręcać mojego ST żeby sprawdzać dzisiaj więc bonus należy traktować jak niedziałający. W najgorszym wypadku kupujący będzie miał wtyk/połowę kabla do floppa...
Cena: 230zł

Dwie klawiatury STF/STE, UK, w pełnie sprawne (acz brudne ale całą przyjemność czyszczenia zostawiam dla kupującego..). Jedna ma diodę czerwoną, druga zieloną (oryginalne). Klawisze w kolorze fabrycznym (tak mi się wydaje).
Cena za każdą: 100zł

Do powyższych należy doliczyć koszt przesyłki wg. cennika poczty polskiej. Wysyłka możliwa dopiero w drugiej połowie stycznia (bo wtedy będę w Polsce). Jeśli ktoś weźmie całość - należy doliczyć 40zł i wysyłka będzie "już".

Do klawiatur mogę dorzucić TOS UK (skoro już odniemczać nasze ST to wszystko..) - ale to po uzgodnieniu bo muszę sprawdzić czy mam na tyle chipów...

EDIT:
Wszystko poza klawiaturami sprzedane. Życzę nabywcom miłej zabawy...
Klawiatury ciągle są jakby ktoś chciał...

Ostatnio edytowany przez damanloox (2019-02-07 16:12:01)

Post's attachments

IMG_20181215_170716.jpg 528.69 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_20181215_181412.jpg 681.79 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_20181215_181415.jpg 454.96 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

IMG_20181215_181420.jpg 369.06 kb, liczba pobrań: 1 (od 2018-12-15) 

IMG_20181215_181644.jpg 530.41 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

Rozmyśliłem się...

Ostatnio edytowany przez PROTON (2018-12-15 19:50:14)

3

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

Jestem wstępnie zainteresowany 520ST wraz z obudową, nie mam ciśnienia na czas wiec mogę poczekać.
Możesz podesłać więcej fotek ?

4

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

Fotki zrobię jak tylko znajdę minutę albo dwie... Co konkretnie chcesz widzieć?

5

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

Jak się lopez rozmyśli, wezmę 520ST oraz obudowę FDD.

6

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

damanloox napisał/a:

Fotki zrobię jak tylko znajdę minutę albo dwie... Co konkretnie chcesz widzieć?

Jak by zrobił fotki komputerka z każdej strony (spód boki) i wnętrze obudowy stacji to był bym wdzięczny.

7

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

byłbym zainteresowany obudową fdd.

=========================================
[www] https://nokturnal.pl
[ 16/32 bit Atari development wiki] https://bus-error.nokturnal.pl

8

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

obudowa stanowi "bonus" do ST - nie jest na sprzedaz... I od razu "ostrzegam" - ta obudowa byla robiona "domowym sposobem" (bo w srodku wyglada na taka wlasnie ;) Zdjecia ST i obudowy wkrotce.
Mam jeszcze jedna - SF354 (albo 314  - nie pamietam w tej chwili) z przodem "wycietym" tak ze pasuje standardowa stacja (wyglada to calkiem przyzwoicie i dla niewprawnego oka ktore nigdy nie widzialo oryginalu raczej nie do zauwazenia ;)).
Ta bedzie na sprzedaz ale jak znajde czas zeby wyjac z pudla i zrobic zdjecia.

Ostatnio edytowany przez damanloox (2018-12-17 19:29:56)

9

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

Pokaż kotku co masz w środku ;) tak sobie pomyślałem, że jak już uda się dopiąć zakup to na początek wsadzę w środek goteka lub jakieś fdd przerobione z PC aby odpalić tego ST'ka, w sumie to wielkiej elektroniki w środku być nie powinno.

Ostatnio edytowany przez lopez (2018-12-17 22:02:48)

10

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

Zdjęcia tutaj: https://photos.app.goo.gl/iqjKKQNWB7oNuz8i6
Jest ST, jest "bonusowa" obudowa i jest druga obudowa wspomniana wcześniej.
Jak mówiłem - ST jest w stanie całkiem dobrym choć klawisze są pożółknięte (nie ma tragedii ale są żółte). 2MB RAM, działa.
"Bonusowa" obudowa - też "jak mówiłem - domowa robota (chyba) jakiegoś Niemaszka... Na zdjęciach widać co ma w środku (o dziwo chciało mu się podłączać drugi port...).
Druga obudowa - przerobiona z 354 na zwykłą PCtową stację. Wylutowane drugie gniazdo. Nie wiem czy działa bo nie mam ani zasilacza ani kabla... Plan był taki żeby do niej XHC albo goteka włożyć ale jak to mówią "pieniądz nie śmierdzi" więc jeśli ktoś byłby tą stacja/obudową zainteresowany - PM albo email... Raz jeszcze - bez zasilacza i kabla (kabel może znajdę ale to może po Świętach bo żona już się krzywi z powodu "złomu" w zasięgu jej wzroku)...
Genralnie należy założyć ze wszystko jest mocno brudne...

Przypominam też że cały czas mam klawiatury ;))

Ostatnio edytowany przez damanloox (2018-12-17 22:12:25)

11

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

Najbardziej mi się podoba "normalne" ulokowanie portów myszki/joya :) A że nie mam jeszcze w kolekcji to jak pisałem wcześniej biorę.

Jak będziesz w PL to się odezwij. Dasz radę wysłać paczkomatem ?

12

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

Jestem zainteresowany tą obudową 354. Wysyłam PW.

13

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

@lopez: paczkomat chyba jest gdzies w okolicy to pewnie moge... Jakie sa ich limity wagowe? Z tego co widze wysylka bedzie kosztowala okolo 15-20zl...?

@Mq: to obudowa ze stacja. PW wyslany...

14

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

Maksymalne wymiary C: 41 x 38 x 64 cm, waga do 25 kg, więc nie będzie problemu z wysyłką Atarki, koszt wysyłki to 13,76 zł, a dla mnie wygodniej z odbiorem, bo na poczcie spędzę z godzinę+ w kolejce ;)

Ostatnio edytowany przez lopez (2018-12-18 13:04:02)

15

Odp: [S] 520 ST + dwie klawiatury STF/E UK

Panowie... jako że termin mojej wizyty w Polsce szybko się zbliża - wysyłam Wam zaraz dane do "finalizacji" transakcji ;)
Przypominam też, że to ostatnia szansa na nabycie klawiatur UK (bo potem wysyłka będzie skrajnie droga).