Temat: Server ...

Czesc. Mam pytanie odnosnie servera Azbesta..
1. Pasiv mode .. i co dalej
2. ASCI czy BINARY
3. Jak wznawiac polaczenie
4. jak wykasowac plik ktory sie zjeb...
5. jaki jest transfer... bo mnie krew zalewa
6. inne uwagi i rzeczy na ktore musze zwracac uwage...

ps. uzywam cuteFTP 3.0 Pro.. bo CutFTP 5.0 XP sypal sie za bardzo

pozdrowka i dajcie szybka odpowiedz. bo nie wiem jak ten filmik udostepnic....:/

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Server ...

Ej, no bez przesadyzmu. Na serwerze jest info (nie trzeba sie nawet logowac) gdzie jest napisane kto zajmuje sie serwerem (w chwili obecnej ja i Mikey) -- najpierw wypadalo by do nas uderzyc, prawda?

Odpowiadajac na pytania:
1. teoretycznie oba. praktycznie (z niewiadomych dotad przyczyn) czasem active sie wali. proponuje wiec passive i voila
2. hm. dowcip? BINARY
3. najlepiej skutecznie :^)   a powazniej: wznawiac przy down- czy uploadzie? da sie przy obu przy czym przy up- nie zawsze :^)
4. sie nie da. zrobic nowy dodajac ".$i++"
5. no i tu jest problem. trwa odbudowywanie ftpa (1.1TB poszlo sie...) wiec lacze jest obciazone kompletnie na full. przynajmniej przez najblizsze x-tygodni
6. zwracac uwage na infofajle i pisac do mnie lub mikeya :)

ps. nie znam tych programow, bo nie uzywam ogolnie windowsa zbyt czesto. pytanie nie do mnie

ps2. gdybys poczytal infofajle itd itp oraz napisalbys do mnie lub mikeya, dostalbys konto 'normalne' i wrzucilbys spokojnie... coz... it's up to you :^)

pozdrawiam,
Zakatarzony Azbest

3

Odp: Server ...

panowie dogadajcie sie jak ludzie, bo tu chodzi o film z lasta.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Server ...

Jak uploadowalem pare dni temu swoj film, to dochodzilo max do 1 % (z zawratna predkoscia 3 kB/s) i zrywalo sie polaczenie. A jako ze resume nie chcialo dzialalac, to po drogej probuje dalem sobie spokoj. Po moich dzialaniach zostaly tylko smieci w upload... coz... ten ftp nie zacheca do uzywania go :(

5

Odp: Server ...

Ej, panowie. Jak slusznie zauwazyl Xray, chodzi o film z lasta wiec dogadac sie trzeba. Nie rozumiem tylko czemu ani Laoo ani Maly od razu nie zaczeli rozmiawiac ze mna czy Mikeyem. A to przeciez takie proste: Maly juz ma "pelnowymiarowe" konto i wrzuca. Czy wyslanie mejla boli bardziej i zajmuje wiecej czasu niz jalowa dyskusja na forum?
Przeciez z wiekszoscia z Was pilem na party i chyba nie sprawialem osoby uposledzonej z ktora nie idzie sie dogadac (czy jest moze inaczej?)
Poza tym -- dobro Atari przede wszystkim, prawda? :^)

Pozdrawiam wszystkich
Azbest

PS. jeszcze a propos tego nieszczesnego resume: w 'normalnym' koncie rzecz jasna dziala...

6

Odp: Server ...

OK. mea culpa. dalem ciala. Ale to sie juz wiecej nie powtorzy :)

Odp: Server ...

A prosilem Malego ze 3x, zeby wyslal mi poczta plytke z filmem do domu, a ja wyslalbym oba filmy Azbestowi i byloby po klopocie :)

8

Odp: Server ...

Vasiek ty tu nie cwaniakuj!, po prostu chciałeś być pierwszy!   przyznaj sie.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: Server ...

Xray premiere film (ver. Laoo) mial w ostatni dzien lasta... ile to sie nameczylismy aby wogole kamere odpalic bo z kablami bylo problemow. Ale z tego co pamietam fajnie sie zapowiada.

ślamk!

10

Odp: Server ...

dobra Panowie ... juz mam konto i juz przesylam... transfer okolo 10kb wiec luzik... okolo 12h i bedzie film

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

11

Odp: Server ...

..transfer okolo 10kb wiec luzik... okolo 12h i bedzie film

napisz do Azbest zeby ci zwiekszyl predkosc .. bo ma bodajze blokade transferowa ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: Server ...

to teraz czekam na link z które będzie można zasssać filmik jak już się tam znajdzie 8)

13

Odp: Server ...

he he Asik = dostaniesz nie pekaj:] chyba ze chcesz wersje PreRelase to daj smsika to jutro do odbioru w wiadomym miejscu:]

STRYKER
nie ma sensu zwiekszac bo z tego komputerka co teraz wysylam mam lacze max 16kb =wysylanie wiec duzo to nie zmieni...

pozdro for alll

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

14

Odp: Server ...

poczekam na linka 8)