26

Odp: Atari FTP - call for help!

Nadeszla chyba pora podsumowan...
Fundusz zasilili: Stryker, Lewis, Eru, Vasco. Jesli kogos pominalem to sorry - pisze z glowy (wszystko jest na papierze w domu).
Stan konta: ok. 300-350 PLN.

Wystarczy to jedynie na plyte glowna i procesor. Takie sa smutne realia.
Jak widac zbieranie kasy jakos niezbyt sie udaje, pytanie wiec do Was: moze macie do oddania jakis sprzet? Albo choc do taniego odsprzedania. Interesuje mnie wlasciwie wszystko ze szczegolnym uwzglednieniem plyt glownych z czipsetami Intel BX albo ServerWorks.

pozdrawiam,
Azbest

27

Odp: Atari FTP - call for help!

Chwilowo przychodzi mi do glowy to, ze mam ze 2 czy 3 sieciowki 100 MBps w domu. Jak chcesz moge przywiezc do Ornety... ;)

28

Odp: Atari FTP - call for help!

No to juz jakis konkret :)
Jesli to jest cos na intelu albo 3com to chetnie jedna-dwie wezme.

29

Odp: Atari FTP - call for help!

No niestety to jakies Realteki (8139). Wiec?

30

Odp: Atari FTP - call for help!

Lewis: szkoda troche, rtl8139d to przecietny uklad, bez rewelacji - ale najczesciej dziala  - jesli mozesz sie jednej/dwoch pozbyc to chetnie przyjme.

31

Odp: Atari FTP - call for help!

Ok. Na party dostaniesz...

32

Odp: Atari FTP - call for help!

postaram sie Azbeście wspomóc Cie chociażby hardłerowo na Quaście..

gep/lamers^dial

33

Odp: Atari FTP - call for help!

Bede dzwieczny za kazda pomoc. Poza tym: pomagamy sobie wszyscy chyba... :)
Hot news: lacze ma szanse sie poprawic w niedlugim czasie :)

34

Odp: Atari FTP - call for help!

sobie tak mysle moze by tak na Ornecie do wejściowki dokladac po te 5zł lub z tej kwoty co idzie na nagrody jakas sume przekazac na rozbudowe ftp ??

"wszystko się kiedyś kończy......."

35

Odp: Atari FTP - call for help!

niby ok, ale
1. IMO wejsciowka jest juz droga (w stosunku do poprzedniego quasta)
2. nie mozna nikomu nic narzucac
3. nie wszyscy maja/mieliby chec wspomoc serwer
4. nie wszyscy na party to atarowcy w zwiazku z czym patrz pkt.3

36

Odp: Atari FTP - call for help!

Heh, no coż forsy zbyt wiele nie mam aby dokonać przelewu...
Ale spróbuję popytać (wujek pracujący w duzej firmie, tata jako informatyk w częstochowskiej oczyszczalni,...).

Ale powiem jedno-nie poddawajcie się! ftp.atari.art.pl jest bardzo potrzebne scenie! (Stąd właśnie ściągnąłem stuff ze zlotów, które odbyły się, kiedy mnie na scenie nie było na scenie)

grzybson/SSG^NG

37

Odp: Atari FTP - call for help!

Ale powiem jedno-nie poddawajcie się! ftp.atari.art.pl jest bardzo potrzebne scenie! (Stąd właśnie ściągnąłem stuff ze zlotów, które odbyły się, kiedy mnie na scenie nie było na scenie)

No to lipa z tego co sie dowiedzialem ...ze jak sprzetu nie bedzie to najprawdopodobniej we wrzesniu przestanie istniec ftp.atari.art.pl...i odrazu tez padnie cas-archive....bo tam sie znajduje ..ehhh

"wszystko się kiedyś kończy......."

38

Odp: Atari FTP - call for help!

Dobra - konkrety - co jest, czego brakuje i ile na to potrzeba?

Może by postawić cośkolwiek, co by działało - może wolniej i gorzej chwilowo, ale z czasem by się rozbudowywało, co - jak myślicie???

I Ty zostaniesz big endianem...

39

Odp: Atari FTP - call for help!

Miker: w takim ("chwilowym") razie potrzeba przede wszystkim dyskow... W tej chwili serwer zajmuje kolo 60GB (okolo 52GB zajmuje sam ftp, do tego Stryker's cas-archive, Grzybson, Lewis + logi + system). Oczywiscie 60GB x2 (mirror)... Komputer jako-taki powiedzmy ze mozna by jakos wykombinowac "za drobne" pieniadze. Ale dyski juz takie tanie nie sa. A jesli to mialyby byc dyski scsi to juz w ogole... Ogolnie potrzeba wszystkiego bo na stanie w tej chwili jest 330PLN i sieciowki od Lewisa...

40

Odp: Atari FTP - call for help!

http://pigwa.net/ftp/ - pozwolilem sobie dodac informacje o zebranej kasie i podzespolach...

41

Odp: Atari FTP - call for help!

no to ładny mam kotlet(znaczy się klops).
Trza by coś wymyślić w miarę sensownego. Spróbuje coś wykompinować

A co z pomysłem, aby część wejściówki na QuaST'a przeznaczyć na atari FTP?

grzybson/SSG^NG

42

Odp: Atari FTP - call for help!

No pisze na goraco po party. Troche sie zmienilo - ze wstepnych ustalen wynika ze mamy ponad 600 zlotych!
Wiecej info na http://pigwa.net/ftp/
Pomimo zerowego wsparcia ze strony organizatora (a wrecz chyba wrogiego nastawienia do przedsiewziecia - no offence Eijk) udalo sie dzieki Wam zebrac kolejne dwie stowki! MEGA FRASUN!

Przy okazji pytanie do kaso-darczyncow: jesli macie cos przeciwko temu, zeby umiescic przy Waszych ksywkach kwoty jakie daliscie na eftepa to lemme know - chce zeby wszystko bylo czarno na bialym i zeby nikt mi nie zarzucal, ze kupilem sobie za to nowy komputer (no offence Eijk)

43

Odp: Atari FTP - call for help!

ja osobiście nie mam nic na przeciwko...żadna kwota specjalna...to co wygrałem na Quascie dałem na ftp-a + jakieś sieciówki.Jeszcze coś tam Ci Azbest załatwie.

gep/lamers^dial

44

Odp: Atari FTP - call for help!

Ja nie mam nic przeciwko oglaszaniu ile dalem i sprzedawaniu tego co dalem.

45

Odp: Atari FTP - call for help!

Ok, dzieki. Moze sie inni jeszcze wypowiedza?

46

Odp: Atari FTP - call for help!

Ok, dzieki. Moze sie inni jeszcze wypowiedza?

ja nie mam nic przeciwko.

--
= krap.pl =

47

Odp: Atari FTP - call for help!

Ja również...

A co się w ogóle ma niby dziać z tym FTP-em, może już go spróbować uwolnić, co??? (po prostu dziwnie się poczułem, jak zobaczyłem wiadomy text w 2linerze...)

I Ty zostaniesz big endianem...

48

Odp: Atari FTP - call for help!

Ofkorz nie mam też nic przeciwko :)
A a'propos twolinera - co się dzieje z serwerkiem? Jakiś status report by się przydał.

: 404. Stopka not found

49

Odp: Atari FTP - call for help!

DELY pytanko znalazl bys jakies miejsce na stronie glowej atariarea na banerek informujacy o pomocy dla serverka atari.art.pl ?? z ktorego po nacisnieciu przekierowywalo by na strone informacyjna ze zbiorka kasy, sprzetu, etd..

pozdr.
schorowany stryjek  :(

"wszystko się kiedyś kończy......."

50

Odp: Atari FTP - call for help!

Nie widze przeszkod. Zróbta bannerek 210 x 60 i sie umiesci.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.