Temat: film z lasta 2003

Witajcie....
i oto jest ....

http://ftp.atari.art.pl/stuff/photos_an … Last_2003/

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: film z lasta 2003

LOL LAST.PARTY.OPALENICA.2003.DVDRip.SWD :D :D :D

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: film z lasta 2003

to tak zwane "zboczenie zawodowe"... :D

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: film z lasta 2003

Szybki mirror jest tutaj - siedzi to na laczu kilkadziesiat razy szybszym, wiec nawet jak sie przyssie kilku userow na raz, to transfery powinny byc dobre - po co wysycac lacze azbestowi ;)

Odp: film z lasta 2003

No tak... a co tam robiliscie oprocz palenia i picia? ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: film z lasta 2003

śpiewaliśmy dużo ..były też tańce ludowe

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: film z lasta 2003

były wycieczki krajoznawcze... :lol:  :lol:  :lol:
dobra czas zacząć zasysać film 8)  8)
- może wyjaśnią się jakieś luki w pamięci :lol:  :lol:  :lol:
Dobrze że ja ich nie miałem 8)  :P

8

Odp: film z lasta 2003

ASik luki to ty miales :] i to duze jak na dysko popiles:] i przez cmentarz wracales....

Filmik pokazuje bardziej pijanstwo polskiej sceny Atari niz jakikolwiek poziom:) prac wystawianych na nich....
tak mi sie nasunelo ze jesli poziom prac byl by rowny poziomowi wypitego (wina piwa wodki) to demka w stylu NUMEN I ASSKICKER powinny ukazywac sie srednio co tydzien:]
pozdrawiam wszystkich nie pijacych(w malych ilosciach)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

9

Odp: film z lasta 2003

nie no ja wszystko pamiętałem :lol:  :lol:
A przez cmentaż z Tatkiem nie szłem z disca...
Ale dużo nam nie brakowało :oops:  :oops:  :oops:

10

Odp: film z lasta 2003

Moj skromny komentarz:

Maly: Twoja kamera ma niesamowity potencjal. Jakosc jest o niebo lepsza od mojego nadmiernie wysluzonego Panasonica. Widze Cie z tym cackiem na Quascie, bo moj ostatni material byl w takim zlym stanie, ze raczej nie bede robil juz nastepnego filmu.
Przydalby sie tylko Twojemu materialowi pewien postprocessing: rozdzielczosc 528x384 jest troche nietypowa, tymbardziej, ze nie jest zachowany aspect ratio 4:3. Podejzewam, ze jakby przeskalowac szerokosc do 512, to bylo by OK.

11

Odp: film z lasta 2003

i ladnie dzwiek zbiera...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

12

Odp: film z lasta 2003

Łeeee, ale jestem zakręcony :D Ściągałem tego filma z przekonaniem że to materiał z Quasta - i wielkie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem scene z AS'em której nie pamietam! - myślę sobie, przecież wtedy nie mogłem być jeszcze pijany bo jechałęm swoim samochodem :D.... dopiero potem skapowałem że to ze zlotu na którym niestety mnie nie było :(

Zajec/sword ;)

13

Odp: film z lasta 2003

tak tak...widze że żona ci pranie mózgu uskuteczniła ... nie marw się ...pojedź na zlot a proces zostanie cofnięty ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

14

Odp: film z lasta 2003

Jestem w trakcie oglądania, kamera cudowna, ujęcia i kadry bardzo przeciętne i montaż taki sobie, ale to dopiero 11 minuta :-)))

Mam pytanie techniczne - co to za kamera? (i nie piszcie, że cyfrowa...)

Pozdrawiam itp!

15

Odp: film z lasta 2003

...Przydalby sie tylko Twojemu materialowi pewien postprocessing: rozdzielczosc 528x384 jest troche nietypowa, tymbardziej, ze nie jest zachowany aspect ratio 4:3. Podejzewam, ze jakby przeskalowac szerokosc do 512, to bylo by OK.

film byl konwertowany z 740x480 (pelen pal czy jakos tak) na 528x384 przy uzyciu drDiv-x (on sam oblicza proporcje i jest zachowana 4:3 (z jedno procentowym rozjazdem:)
jesli chodzi o jakikolwiek montaz to nic nie bylo z tym robione zgrane z kamery i juz:] ale jak ktos chce moge podeslac kasetke z materialem DV i mozna to jeszcze raz pozadnie zlozyc....

Jestem w trakcie oglądania, kamera cudowna, ujęcia i kadry bardzo przeciętne i montaż taki sobie, ale to dopiero 11 minuta ))

Mam pytanie techniczne - co to za kamera? (i nie piszcie, że cyfrowa...) .

nie bylo zadnego montazu, sceny byly krecone po paru %%%% wic sa takie jak na obrazku:]

model kamery SONY DCR-TRV740E (z tego co wiem to raczej nie osiagalny jest ten model w Polsce ... (jest to limitowana wersja -odpowiednik to TRV720E nie znam roznic)

pozdrawiam

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

16

Odp: film z lasta 2003

qfa blaszka właśnie się wszystko zes*.*.*.* ...
moje ulubione 404 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
A zassałem już 100megsufff... Chyba będę musiał  się przejechać na giełdę .. po ten DvD Rip 8)

Hoopaki czy jest ten link nie aktywny???? :?

17

Odp: film z lasta 2003

Maly napisal: "film byl konwertowany z 740x480 (pelen pal czy jakos tak) na 528x384 przy uzyciu drDiv-x (on sam oblicza proporcje i jest zachowana 4:3 (z jedno procentowym rozjazdem:)"

Cos te Twoje oprogramowanie robi Cie w balona :) Pelny PAL, to 768x576. To jest 4:3 (latwo obliczyc) 740x480 jak i 528x384 to NIE JEST 4:3 (co rownie latwo obliczyc). Nie trzeba nawet obliczac. To widac: Na filmie sa czarne paski na gorze i na dole i obraz jest troszke scisniety (wszyscy sa niscy i grubi).

Niestety jestem w stanie tylko wytykac, bo nie znam sie na technologii DV i nigdy z nia nie pracowalem, przez co nie znam oprogramowania ktore wymieniles i nie wiem co jest nie tak.

LiSU: Kurcze. Dobrze, ze uswiadomiles nas, ze to nie jest profesjonalny film, bo z nazwy juz wnioskowalem, ze stoi za tym jakis Paramount Pictures i prawie spodziewalem sie wysmienitej pracy kamery, swietnej roboty montarzystow i efektow z Industrial Light & Magic :P

18

Odp: film z lasta 2003

Bo nie trzeba tego było robić żadnym drDivxem, tylko VirtualDubem z kodekami a najlepiej nie DivXem tylko XviDem.

Gwoli ścisłości - nie ma czegoś takiego jak pełny PAL :-) Bo PAL to nie roździelczość tylko... [ask google] :-))) No ale umownie rzecz jasna mówimy tak na materiał. A avik skompresowany DV ma 720x576.

BSplayer ma możliwość skalowania filmu na żywo, po przeskalowaniu do 3/4 wszystko wygląda ok :-)

Laoo - nie chodzi o to, by za tym stały jakieś duże wytwórnie filmowe. Ale o drobiazgi, które się zbierają do kupy. Jest 11 minuta filmu a w zasadzie wciąż jesteśmy na stacji. Na razie nie oglądałem więcej, bo mam to w pracy... Ja rozumiem, że długie ujęcie wejścia do tunelu jest niesamowicie ciekawe, ale można to było pokazać o wiele krócej i dynamiczniej. No ale spoko, bo generalnie wszystkim się podoba i o to niby chodzi, ale można było ten film skrócić, udanamicznić, nie zabierając NICZEGO z przekazanego klimatu. A nawet przekazać go lepiej!

Pozdrawia niesamowicie punktualny i sumienny Lisu. W maju odbył się RR Meeting, z którego film wciąż montuję :-)
btw. w tym roku będzie znowu RR Meeting :-)

19

Odp: film z lasta 2003

Ja jestem za serialami ze zlotow! Przynajmnie 3 dwugodzinne! :)

20

Odp: film z lasta 2003

wszyscy sa niscy i grubi

laoo ... dzięki ci stary ...bo już myślałem że na prawdę spasłem się jak gruba świnia ...a tyk tylko jak świnka...

dzięki dzięki dzięki :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

21

Odp: film z lasta 2003

siemaneczko. Troche wyjasnien:
Pelny PAL, to 768x576 (mi sie cos innego ubzduralo) z tym 740x480:] co do proporcji 4:3 to (dr.divx troche sie przeliczyl) a jesli chodzi o czarne pasy na dole i na gorze to ja tego nie widze (vpleyer) ale mam dla was dobra wiadomosc...  za jakis miesiac ukarze sie poprawiona wersja .. tzn proporcje 4:3 i pelne 700mb tak aby jakosc byla dobra i ogolnie wszystko aby bylo ok.... jak chcecie to moge zrobic to w AC3 i takie tam:] a mam pytanko czy jestesci zainteresowani wersja DVD?

a jeszcze jedna kwestja co do montazu///kwestja tunelu itp
z tego co wiem to filmik krecony byl prze 5 osob:)
1. INTRO MALY
2. TUNEL X-RAY
3. SALA AS i MALY
4. INNE UJECIA -tu nie pamietam kto co i jak
5. COMPO -Chyba ja :/
6. END PARTY -MALY

LISU-jak chcesz to fajnie zmontowac to podaj adres na prv. podesle CI kasetke..
pozdrawiam..

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

22

Odp: film z lasta 2003

Mały - w ciągu paru dni muszę kupic nowy dysk, bo mam 120gb stuffu do zmontowania i nie mam nawet gdzie tego montować.

Jak go kupię, to się zgłoszę, o ile rzecz jasna będzie ktoś chciał to jeszcze oglądać. Z doświadczenia jednak wiem, że o ile ludzie bardzo chętnie ściągają pierwsze wersje, to do następnych sie nie kwapią :-)