26

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

chyba mięsożerców byłoby więcej

no pewnie tez sie pisze ;] mam nadzieje ze swieze beda ;/

zeby nie wracac przed sama polnoca jak to kiedys bylo... 

zawsze mozna w kilku zlozyc sie na taxi i podjechac do Gdanska..(bo jak wiadomo zkm kursuje tylko chyba do 23.xx)

"wszystko się kiedyś kończy......."

27

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

co do wczesniejszej godziny to jestem bardzo za (moja pani jeszcze bardziej)...po imprezie u Xtd teraz pokornie wysłuchuje haloonów:)...
wiec mozemy relatywnie zrobic wczesniej tą "ustawke":) :D

gep/lamers^dial

28

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

robić prody na compo robić... nie opier**lać się panowie :) będzie na pewno jakaś grafa + megawypaśne intro na ST, heh...

lejtaz...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

29

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

o kurde....takie jak pewne by Spice Boys...?hehehehe róló...ide grafe robić....tylko ludzi tam szybko zwołuj!

gep/lamers^dial

30

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Jakie compo ?  Na jaki konkretnie temat?  :rolleyes:
Nic nie wiadomo takze o nagrodach, hehehee  :P

31

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

materialista....jak wygrasz bedziesz mogł do domu wziąć wszystkie kostki po qrczakach dla swojej bestii co nazywasz ją populistycznie psem obronnym:) wiec lepiej cos tam wypiksluj.

gep/lamers^dial

32

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Grey: pisze sie na zdechlego kuraka. Co go godziny to pasi mi taka, abym mog 'norlanie' wrocic do Elblaga (z wiadomych przyczyn, nie bede bral pojazdu kolowego) wiec wszystko zalezy od W.P. PKP

Gepard: okulary masta blasta disast beda, a jakze by inaczej!

VLX: nie zgadzam sie! :^)   a powaznie to walic uczelnie, wpadaj do nas.

Dracon: dzizas, zaczynam sie bac przygniatajacej konkurencji. moja firma (Pigwa Rekords) zatrudnia tylko siedemnastu grafikow i chyba nie bedziemy w stanie podjac wyzwania :^)

33

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

dla Azbesta megaruletesco kurczak karmiony paliwem jądrowym...

DRC: pomysl kogo by tu jeszcze wyciągnąc..bo chyba Darth ma chandre...

gep/lamers^dial

34

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

hehehe... ładnie się towarzystwo rozkręca, zajebi*cie!  :lol:

dracon: z nagrodami będzie raczej ciężko, wolałbym je zostawić na SV2k4 jeśli w końcu dojdzie do skutku (mam na razie C64, ST, sampler i digitizer do ST itp.). może każdy się zrzuci po dwa zeta i postawimy za to zwycięzcom jakiś trunek?

a co do compotuff... na pewno będzie GFX Compo na ST (format: preferowany *.GIF, max. 16 kolcuff), prawdopodobnie MSX Compo (format: *.MOD, *.DTM, *.AM, *.GTK, GT2, preferowane max. 8chn).

intro compo (pierwsza praca na ST w trakcie!), bez ograniczeń ;)

na flaszkę raczej nic nie będzie, ale kto wie ;)

azbest: spoko, będzie kurczęcie :)

grtx...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

35

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

hmm.. compo na sztabie ? hmm... w sumie nie mam nic przeciwko, ale imho nie lepiej zostawic to z mysla o party ?

36

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

mac: heh, może i masz rację, ale na pewno są ludki które mają jakieś prace (gfx, msx...) które gdzieś się walają na twardym i raczej nie byłyby wystawione na prawdziwym party - zawsze można się wytłumaczyć, że jakaś praca nie jest tak dobra jak powinna bo notka o compotach poszła za późno etc etc ;) poza tym chcę narobić trochę hałasu aby zachęcić ludkuff do ew. przybycia na SV2k4...

grtx mac

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

37

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Zbiku: wez ze soba pare fajnie wydanych oryginałow,niech ludziska zobaczą jak sie wydaje na Zachodzie.....

gep/lamers^dial

38

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Yo, Żbiq!

Co do godziny to nie jest ona jeszcze dokładnie ustalona. Może 15sta? Co Wy na to? No i pamiętajcie o przedłużaczach :)

Jak ktoś jest jeszcze chętny na qraka to dajcie znać! Muszę to ptactwo zamówić i przytargać do namiotu :) cena całego qraka ca. 10zl (nie więcej!).

pozdrawiam...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Trochę kiszka, bo z Krakowa w ciągu jednego tygodnia wykonać dwa skoki na Wybrzeże - nie będzie łatwo. Może mi się nie udać.
Ale hu nołs. Obaczym.

Grey, jakimś cudem nie mam komórki do Ciebie. Naksrob na maila.

Cya,
           Y

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

40

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Yerzmyey: no nie muff, że mógłbyś się zjawić?! hehe! kawalisko drogi stary... anyway kombinuj!

co do tel. kom. - jutro podeślę Ci numba :)

grtx

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

41

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Adamk, Grey - wyslijcie mi numery waszych komurek, bo mialem awarie i stracilem "ksiazke telefoniczna".

42

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

z tego co sie dowiedzialem wpadnie  tez na sztaba zwyciezca Compo 6502: pr0be / ind ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

43

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Malucha wezmie pewnie Stryker (nie ma innego wyjscia :) wiec luz. Poza tym obiecal mi pokazac :) jego sio2ide w obudowie od magnetofonu - a to chyba bylaby dobra okazja, prawda? :)

Grey: moge dac te 10PLN za kuraka, a co mi tam :)

Stryker: ad projekt: ZAWIESZONY! okazuje sie ze najpierw sio2ide.

Gepard: ja "chyba" mam Twoje dwa cdr a Ty "chyba" tez miales miec cos dla mnie, co? Moze wezmiesz na sztaba? :^)

Ogolnie: moze jakas mala lista kto bedzie, huh?

44

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

ja tam nic tym razem nie biore bo transportu brak ;] a i atarka mi cos nawala( dokladnie port joya...) co do sio2ide moge przynies, toc mozna go podlaczyc do innej Atarki... ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

45

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

Str: no to niefajnie. Wiec kto bierze atarke? Nie kazcie mi ze swoja bujac sie z Elblaga. Dracon? Gepard?

46

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

z ostatniej chwili...podobno słowacy tez mają przyjechać......

Yerz: kombinuj kombinuj

AzBEST: przypomniales mi,oczywiscie ze wezme.

ja moge wziąć jedną z atarynek...ale stacje to moze DRC?

gep/lamers^dial

47

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

ja tam nic tym razem nie biore bo transportu brak ;] )

Dobra, dobra, chce(my) tym razem zagrać w coś na Multi-JOY'u, więc chyba się postarasz, prawda?  ;)

A co do compa, to może tak jak kiedyś - ja wezmę atarynę (albo tą z freezerem+TTP, albo z COVOXEM i 1MB)  a Gepard stację (bo ma chyba dwie :P) + monitor... Zatem podobnie jak przedostatnio...  :D

48

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

"drobnice" moge wziasc tj. multijoy, sio2ide ... tylko jak ja wezme te 8 joyów ?  :rolleyes: ?? mzoe kazdy swoj przywiezie ;) ? apropo Żbiku tez chce cosik swojego przywiesc trzeba do niego skrobnac na GG..mzoe lightpena przywiezie to sie compo zrobi  :lol: Dracon vs reszta ... ;)

"wszystko się kiedyś kończy......."

49

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

zacny kolego Dracon: jak wiesz juz nie mam tej drugiej stacji...moge wziąć ataryne i basta...

gep/lamers^dial

50

Odp: sztab polska-północ REAKTYWACJA!

w takim razie będę dwie małe ataryny...  :P
Szukajcie jakiejś sprawnej stacji, bo niestety mojej nie gwarantuję....   :oops:
A co z monitorem ???  :rolleyes:

STRYKER - joystick wezmę, ale pamiętaj o załatwieniu paru gierek na multijoya - nie tak dawno ktoś na forum AtariAge puścił w obieg przerobione na multijoya wersje gier np. "TENNIS" - zobacz...

No i liczę na Żbika, że przyniesie ten legendarny LIGHT PEN - może wreszcie sprawdzę jak to działa w realu.  8)