1

Temat: Nectaryna AA script

pytanko do Ministra Delyego i reszty userow.  czy przydaje wam sie ten skrypt pokazujacy na aa co jest aktualnie grane na nektarynie??  bo np ja tam wogle nie zagladam i juz kolejny raz cos sie dzieje z nektaryna przez co aa nie chce sie normalnie odpalac. 

Co sadzicie, bo jesli nikt z tego pożytku nie ma to możeby warto z tego gadżetu zrezygnować ?? 

Mi osobiscie on tylko utrudnia życie.  (no chyba, że to nie to...)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: Nectaryna AA script

Zapewne daloby sie zrobic jakiegos trapa na timeouta. To chyba byloby najlepsze rozwiazanie.
Co na to Kerownik?

3

Odp: Nectaryna AA script

A wedlug mnie najlepszym rozwiazaniem byloby to co zaproponowal Miker: Zrobic odpalanie tego ficzera na przycisk (otwiera sie nowe male okienko gdzie się wyświetlają albo nie informacje z nektaryny). Wzglednie można to chyba zrobić na IFRAME i chyba nie bedzie opozniac wczytania sie reszty.
Trap na timeout spowoduje tylko to, ze nie trzeba bedzie naciskac przycisku Stop w przegladarce, a trzeba bedzie czekac te 30 sekund na pokaznie sie strony.

4

Odp: Nectaryna AA script

Zgadzam sie z lewiS`em timeout to zly pomysl, iframe sprawia problem y niektorym (zwlaszcza starszym) przegladarkom. Zrobi sie na przyciska.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Nectaryna AA script

Mi sie przydaje - jak czytam aa i cos fajnego leci - a nie strimuje akurat xmms'em i chce wiedziec co to - to sobie zalukam.  Ale jesli reszta uwaza ze to zbedne - to nie moja broszka w zasadzie. Co prawda - gdyby nie tajmauty z nectaryny w ostatnich czasach - pewnie nikt by na to nie narzekal - no ale fakt ze necta ostatnio sie sypie - tzn jej www, no i efekt jest taki ze sie strona wolno laduje.
BTW: czemu trap na timeout to zle rozwiazanie?

albo zrobcie tak ze jesli nectaryna nie zwroci danych do skryptu przez 3 sek - reset polaczenia.

Tzn - wydaje mi sie ze tak moglo by to dzialac.
Poza tym ZTCW dely uzywa cudzego skryptu do pobierania tytulow w jakiejs archaicznej wersji. Bo przeciez nie wierze zeby napisal tak badziewnie dzialajacy skrypt - prawda kierowniku ? ;)

IMHO guzik jest ok - ale wole tak jak jest.

6

Odp: Nectaryna AA script

Najlepiej zrob ustawianie w profilu czy sie chce wyswietlania skryptu czy tez nie.

7

Odp: Nectaryna AA script

Nie gadac, ze lakonicznie. Dla mnie jest dobrze tak jak jest. Sie przydaje.