1

Temat: Rozmiar paska do stacji Chinon F-353AT rev. A

Zna ktoś może wymiary paska do stacji Chinon F-353AT rev. A?

Wyciągnąłem 520STFM szukając przyczyny pasków na ekranie w krótkim ST i na początku nie skumałem, że śmieci które latały wewnątrz to resztki paska i je wywaliłem.

Może ktoś ma gdzieś w dokumentacji zapisane jaki to pasek szerokość i długość?

2

Odp: Rozmiar paska do stacji Chinon F-353AT rev. A

Jeśli to taka sama stacja, jak w SF-354, to mam te paski w ofercie.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

3

Odp: Rozmiar paska do stacji Chinon F-353AT rev. A

No właśnie nie wiem, a możesz podać wymiary tego paska? spróbuję jakoś zmierzyć nitką czy coś.

4

Odp: Rozmiar paska do stacji Chinon F-353AT rev. A

fi78 x 3 mm

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

5

Odp: Rozmiar paska do stacji Chinon F-353AT rev. A

Wygląda na to, że chyba będzie za duży, aktualnie wsadziłem gumkę recepturkę  fi68 i jakoś działa, chyba, że gumka po prostu bardziej się rozciąga niż pasek?.

6

Odp: Rozmiar paska do stacji Chinon F-353AT rev. A

być może masz za ciasną gumkę, tam można wsadzić i fi 50, tylko szybko załatwisz łożyska.

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

7

Odp: Rozmiar paska do stacji Chinon F-353AT rev. A

Ten komputer jest bardzo mało używany bo już ciężko korzystać ze stacji SS oraz 512KB RAM, ale jak będę brał od ciebie jakieś książki czy inne rzeczy to przy okazji wezmę tą gumkę ten pasek i wymienię.

Ostatnio edytowany przez lopez (2020-03-23 10:33:51)