201

Odp: Ot, "Bum Box" sie zrobił ;) T2000, AST,BLIZZARD,NORMAL

Moja propozycja, może udało by się dodać przeglądarkę z FTP z grami? tak jak w PLAYZX, który sciąga grę automatycznie po wyszukaniu jej.

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

202

Odp: Ot, "Bum Box" sie zrobił ;) T2000, AST,BLIZZARD,NORMAL

micromax napisał/a:

Moja propozycja, może udało by się dodać przeglądarkę z FTP z grami? tak jak w PLAYZX, który sciąga grę automatycznie po wyszukaniu jej.

Problem polega na tym, że archiwa obrazów taśm .cas są w jakiś sposób rzadkie (podczas gdy archiwa TAP i TZX są obfite). Idealnym rozwiązaniem byłoby, gdyby CAS2Audio mogło akceptować pliki .xex. Gdyby obsługiwany był cały system turbo, oznaczałoby to przepisanie wszystkich wtyczek Turgen System (TS) na Androida. Trudne zadanie. Dlatego CAS2Audio został zaprojektowany jako mały satelita TS. TS tworzy pliki CAS z plików .xex, CAS2Audio je odtwarza.

203

Odp: Ot, "Bum Box" sie zrobił ;) T2000, AST,BLIZZARD,NORMAL

Dziwna rzecz pojawiła się w moim "bum box'ie"

Wczytuję grę w normalu z telefonu z androidem 4.4 programem cas2audio 1.0.2.
Gra wczytuje się poprawnie do samego końca - jednak po zakończeniu wgrywania się nie uruchamia :-(

Mało tego - 3 miesiące temu wczytywałem gry i wszystko było ok. Jedyna różnica że cas2audio był w niższej wersji.
Cofnąłem się do cas2audio w niższej wersji ale efekt jest ten sam.

Zrobiłem wav z tego cas który się nie wczytywał i jak puszczam wav przez "bum box" wszystko wczytuje się poprawnie.

Hmmmm - ktoś ma jakis pomysł?

204

Odp: Ot, "Bum Box" sie zrobił ;) T2000, AST,BLIZZARD,NORMAL

Ok. temata z poprzedniego posta nieaktualny. Do wgrywania używałem starego HTC One X.
Z jakiś dziwnych przyczyn przestał poprawnie wgrywać gry.

Odpaliłem apke na wyższym androidzie na innym telefonie i wszystko chodzi jak należy.

Cuda Panie :-)

205

Odp: Ot, "Bum Box" sie zrobił ;) T2000, AST,BLIZZARD,NORMAL

Chciałbym też wiedzieć, dlaczego...

Testowałem aplikację tylko na ograniczonej liczbie prawdziwych tabletów i telefonów z Androidem. To tylko teoria, być może moc obliczeniowa tego urządzenia była niewystarczająca.

Być może kiedyś będę mógł wrócić do rozwoju aplikacji i zaktualizować ją do najlepszych praktyk kodowania.

206

Odp: Ot, "Bum Box" sie zrobił ;) T2000, AST,BLIZZARD,NORMAL

Może jakieś ulepszacze dźwięku były włączone, albo equalizer - też tak kiedyś miałem, że "samo przestało działać" :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.