1

Temat: Atari party w krk dzis?

Ej, sluchajcie.. ide sobie na zakupy i widze
plakat 'Atari party 3.4.04 w klubie łubu-dubu'
'dj 520st, dj boulderdash'
Zastanawia mnie czy to cos warte czy sama rąbanka.. przyjdzie ktos?

Jakby co to łubu-dubu jest na ul. Wielopole, po prawej stronie idac od poczty glownej, blisko banku, czyli jak pierdne przez okno w domu to w klubie zasmierdzi.

2

Odp: Atari party w krk dzis?

Acha, ulica Wielopole. Ale jakie miasto? :)

3

Odp: Atari party w krk dzis?

W Krakowie.

Wogole, dlaczego nie podajecie w profilu miejsowosci? Wtedy poodpadaly by posty typu, u Ciebie czyli w jakim miescie? :)

pzdr

ślamk!

4

Odp: Atari party w krk dzis?

Acha. W Krakowie. A w jakim kraju?

P. S. Z tym miastem to żartowałem... nie jestem taki głupi jaki teoretyczny...

Dopisuję jeszcze raz na czole tym, co nie kminią zajawek: "Z tym miastem to żartowałem..."

5

Odp: Atari party w krk dzis?

przeca w temacie jest krk ja wół...   tylko niektorym trzeba napisac chyba na czole zeby zakminili zajawke...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: Atari party w krk dzis?

Wlasnie..w temacie jak wol.. ;)
Bylo powiedzmy,ze fajnie.Mam nadzieje, ze uda nam sie nowe miejsce na sztaby zalatwic.

PS:Pinek: co widziales to zapomnij, ze widziales ;)

7

Odp: Atari party w krk dzis?

Kurde: A wiecie, ze ja sie nie domyslilem, ze krk znaczy Krakow. Wezcie pod uwage, ze sa jednak tempi atarowcy - np. JA  ;)

8

Odp: Atari party w krk dzis?

Tak generalnie to kiedyś byłem w Sfinksie w Sopocie na takim Atari Party w nazwie...tyle ze z Atari mało to miało wspolnego...muza leciała z osmiobitowymi zajawkami itp...tyle ze bardzo czuc tam było SID-a...no i 91% osób tego wieczoru pływało w blantach... :lol:

gep/lamers^dial

9

Odp: Atari party w krk dzis?

Ja tam jestem z polnocy i nie domyslilem sie, ze krk to Krakow. Ale to szczegol, bo juz i tak po ptokach, heh.

10

Odp: Atari party w krk dzis?

no ale jezeli krakus pisze, ze impreza w krk to chyba da sie domyslec, nie? ;P

Tak czy inaczej impreza wygladala tak, ze koles postawil w knajpie
520st na ktorym odpalil karate kid II i kto chcial to mogl sobie grac, do tego jeszcze wisialy wszedzie wielkie loga atari.

Wparowalismy tam z Pinem z wlasnymi komputerami, gralismy w tekblasta, riverraida, odpalalismy demka... Mam nadzieje, ze kolesie z knajpy sie zajawili.

11

Odp: Atari party w krk dzis?

Taaa, kto odpalał, to odpalał, a XAN obracał towary. Laske zarwał na RiVERraid - kobieta nie mogła dojść do siebie, jak imć XAN przeforsował ... a chyba 27 most (przegrałem) - twardziel. Eeee, pójde do innej knajpy, powiem lasce że mam Atari - no i wszystkie moje  :D  :D  :twisted:XAN;- a ładne chociaż były? - Nie widziałem, bo było zbyt głośno.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to będzie wreszcie normalne miejsce na NORMALNY sztab; w miejscu, gdzie ludzie z takimi zainteresowaniami są bardzo mile widziani. Mam już pewną koncepcję warunków, które muszą być spełnione przez właściciela knajpy,a ze wstępnych rozmów wynika, że nie jest to dla niego problem.

...Jest jeszcze jeden pomysł, lecz o tym już myśle nie długo... . .. . .

... a skróty miast może weźmiecie od tablic rejestracyjnych pojazdów. Cóż;- standaryzacja róló. .. hehe

KR - Kraków
WW - Warszawa
OP - Opole... etc.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Atari party w krk dzis?

GDA - Gdańsk
GDY - Gdynia
TIR - Tirana itp...........:)

gep/lamers^dial

13

Odp: Atari party w krk dzis?

gepard:

pewnie brzmiało SID'ami bo jak wiesz większość muzyków ST używa efektu SID.

14

Odp: Atari party w krk dzis?

jakos nie bardzo....vinyle dzierżył w rekach koleś w koszulce z logiem Commodore...hehehehe....a ym-ke na kilometr wyczuje....

gep/lamers^dial

Odp: Atari party w krk dzis?

...a tak w ogóle, jak pisze PIN, to właściciel inkryminowanej knajpy jest niezwykle zainteresowany zorganizowaniem tam jakiejś poważnej imprezy. Typu 'party'. Pinokio się podle niego kręci i być może coś mu z tego wyjdzie, bowiem właściciel ów jest wyraźnie podjarany, że jeszcze stare komputery żyją.

Sprawę badamy.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

16

Odp: Atari party w krk dzis?

badajcie, badajcie... od poczatku mowilem, ze bedzie szansa na taka akcje