1

Temat: XTD na atarce

CZe all ;)

jako, ze piekna jest pogoda na zwenątrz a ja musze siedziec i smarkac na klawiature - tak mnie zmogło, to  przynajmniej zebralem sie do kupy i  napisalem coverek  mojego najbatdziej ulubionego na świecie modułu Extenda.  Chodziło to za mną juz od dawna, ale zawsze odwlekałem, bo wydawalo mi sie, ze strasznie duzo bedzie z tym roboty.  tak jednak mnie nakrecilo, ze coverka napisalem w 2-3h  ze sluchu (a raczej w 90% z pamieci)  wiec jesli cos tam jest nie do konca tak jak trzeba to wybaczcie.

Mnie sie wydaje, ze coverek się udał.

oczywiscie muza lezy na:  http://grayscale.scene.pl

a dla tych, co nie mają i nie znają tego klasyka link do oryginału:  http://wawerfc.scene.pl/mp3/xtd-ride.mod


pozdrawiam zwlaszcza autora oryginału.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

2

Odp: XTD na atarce

thumbs up!

3

Odp: XTD na atarce

Bardzo miły kawałek - byłby idealny do jakiegoś demosa...  8)

A propos tytułu tego wątku - widział ktoś dema XTD'a na małe atari (napisał kilka) ?  :)    No i jeszcze opublikowano w BAJTKU z 1990 roku "Syntezator XTD" (prog do wklepania w Basicu)...
Zapytany kiedys przeze mnie o te rzeczy, XTD nie pamietal juz o tym - ale mu sie nie dziwie...  ;)

4

Odp: XTD na atarce

ładne ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

5

Odp: XTD na atarce

Wg mnie cover lepszy od oryginalu. Co prawda wersja oryg. mi jakos nie wpadła w uchi ale wersja X`a wyglada mi na "bardziejszą".

Jest spox, pozdrowienia dla obu was :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: XTD na atarce

jak zwykle ;)

: 404. Stopka not found

7

Odp: XTD na atarce

podesle dzis autorowi oryginału...niech wie ze ludzie jeszcze pamietaja ze był ktos taki jak Xtd vel Lamesoft:)

a cover róló...

gep/lamers^dial

8

Odp: XTD na atarce

Gep:   jak masz kontakt z XTD to moze zalatwilbys w formacie moda  muze z logus t5 abo gustar, bo demka te teraz nie bardzo idzie jak odpalic a muzy nigdzie sie dogrzebac...
bylbym dozgonnie wdzeczny.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: XTD na atarce

X-Ray: ja mam muzole z Logus-T5 i Gustara - jak chcesz, to daj maila gdzie slac ;)

10

Odp: XTD na atarce

wyslij do mnie tez mac pliz

All I hear is the sound of me falling on the ground

11

Odp: XTD na atarce

jesli jeszcze potrzebna to moge pomolestowac Extenda....kontakt mam.
tak na marginesie to mnogo jego modułów jest na jego prywatnej stronce:
www.powiedz.boo.pl
....korzystanie z tej stronki wymaga cierpliwości:))))
szczególnie polecam Dark,Discharge i ofkoz Reprove (ach klimat a'la Moby/Sanity...)

gep/lamers^dial

12

Odp: XTD na atarce

Cover czaderski...  :P

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim