Temat: [K] Zasilacz ATARI - pasuje do 2600, XEP80, SX212 i inne

Bardzo chętnie kupię europejski zasilacz do modemu SX212, pasuje również do konsoli 2600, XEP80. Parametry 9V DC, wyjście mały jack z (+) na gorącym.

Taki o mniej więcej... ;)

PunBB bbcode test

XE maniac! ;)

2

Odp: [K] Zasilacz ATARI - pasuje do 2600, XEP80, SX212 i inne

Kuba Husak ma w ofercie. Chyba, że musi być oryginał.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: [K] Zasilacz ATARI - pasuje do 2600, XEP80, SX212 i inne

Ok, zapytam. Najchętniej ori, ale nie za wszelką cenę. :)

XE maniac! ;)

4

Odp: [K] Zasilacz ATARI - pasuje do 2600, XEP80, SX212 i inne

https://allegro.pl/oferta/zasilacz-impu … 8141724684

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

5

Odp: [K] Zasilacz ATARI - pasuje do 2600, XEP80, SX212 i inne

Impulsowy, a z założenia ma pracować z SX212. Nie będzie to to siało? Ktoś może potwierdzić?

XE maniac! ;)

6

Odp: [K] Zasilacz ATARI - pasuje do 2600, XEP80, SX212 i inne

Nie wiem. Mam oryginalny ale hamerykanski, na 110V. Jak chcesz się bawić w dodatkową przetwornicę to mogę odstąpić, mi tylko zawadza (ale oryginalny Atari to przecież nie wyrzucę).

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

7

Odp: [K] Zasilacz ATARI - pasuje do 2600, XEP80, SX212 i inne

No jeśli to nie problem, to chętnie przygarnę. Szczegóły na PM.

XE maniac! ;)