Temat: Grayscale Music Competition II

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy Grayscale Music Compo II. Zainteresowanych odsyłam na naszą stronę WWW: http://grayscale.scene.pl/compo04.php po szczegóły.

Proszę nie przerażać się malutką aktualną ilością nagród. Trwają ustalenia "co kto da i za ile".

Mile widziane komentarze do regulaminu.

Czekamy na prace. Mam nadzieję, że w tym roku ilośc i jakość prac powali wszystkich.

Greg/Grayscale

2

Odp: Grayscale Music Competition II

Regulamin jest bardzo dobry. Mam jednak taka sugestie, zeby nieco zlagodzic ten oto jego punkt: "4. Maksymalny czas trwania utworu - 3 minuty."

3

Odp: Grayscale Music Competition II

A dlaczego nie można używać sampli, że tak cichutko spytam? MPT-kowcy mogą się poczuć dyskryminowani...

4

Odp: Grayscale Music Competition II

4 pkt wogle sie wyrżnie.   nie ma sensu wrzoocac takich ograniczen - jest miesiac czasu na glosowanie, wiec kazdy zdazy wysluchac w spokoju nawet najdluzszych kawalkow.

a co do sampli, Jurgi jak chcesz napisac muzaka z samplami to specjalnie dla ciebie pojdziem na reke. Tymczasem reg. stanowi tak a nie inaczej i juz. W dyskusje nie bede sie na ten temat wdawał.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

5

Odp: Grayscale Music Competition II

Dziękuję za uprzejmą odpowiedź.

Odp: Grayscale Music Competition II

Jurgi ;-), nieco milsza odpowiedź (brawo X-ray za stanowczość) ;-)

Istniała obawa o prezentowanie modułów całkowicie na samplach lub przerobionych mod-ów (nie wdaję się w rozmowy, czy jest to w tej chwili mozliwe, czy też nie..., po prostu nie chcieliśmy mieć zamieszania), stąd ten punkt regulaminu. Nie mam pomysłu jak ładnie napisać, że można używać tylko sampli "a la MPT"? Ktoś ma pomysł?

7

Odp: Grayscale Music Competition II

fajnie ze znowu jest jakies compo :)
po sukcesie (lol) gierki (lol) napiszem tera muzaka ;)
Serio! :)

8

Odp: Grayscale Music Competition II

Chyba że ze wzgledu na "popisy" coponiektorych jednak zostanie wprowadzona selekcja ;) ;) ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Grayscale Music Competition II

:?:  :?:  :?:
Rozwiniesz ?

10

Odp: Grayscale Music Competition II

Istniała obawa o prezentowanie modułów całkowicie na samplach lub przerobionych mod-ów ...

Ooo nawet nie wiedzialem, ze istniala taka obawa ;)) 
Nie no jak dla mnie to idea tego konkursu jest taka, zeby byl czysty synth bez sampli.
przez co trza sie troche bardziej wykazac umiejetnoscia zagrania na prostych instr. To rozwija, bo trza kombinowac, aby uzyskac ciekawy efekt.

Jurgi - może przekazałbyś na którąś z nagród tomik poezji z dedykacją i autografem??  - (pytam poważnie)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

11

Odp: Grayscale Music Competition II

a w razie czego mozna zrezygnowac z nagrody ?

All I hear is the sound of me falling on the ground

12

Odp: Grayscale Music Competition II

Tak Tatqoo - i przekazać ją na PCK czy inny LOP! :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: Grayscale Music Competition II

Proszę nie przerażać się malutką aktualną ilością nagród. Trwają ustalenia "co kto da i za ile".

Ja bym proponowal taki sposob szukania sponsorow jak robil dely czyli pisanie do nich a nie oni do was...jak ktos sie zglosi to chetnie cos tam amatorska stworze i przekaze za free
pozdrowka
Stryjek

"wszystko się kiedyś kończy......."

14

Odp: Grayscale Music Competition II

Pamietajcie żeby sapy chodziły na sapemu bo ostatnio ktoś genialnie ulokował moduł pod $D800. pogratulować.
chciałem mu dać zero za ten wyczyn ale w ostatniej chwili się powstrzymałem. ;-)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

15

Odp: Grayscale Music Competition II

to dopisz relokator do sapemu :P

16

Odp: Grayscale Music Competition II

Greg: dzięki, wreszcie na proste pytanie usłyszałem prostą odpowiedź... Co do "odpowiedzi" X-Raya to nie nazwałbym jej stanowczością, ale ciut inaczej... Pomijam fakt, że nie zgłaszałem żadnych chęci do dyskutowania... Co więcej - podoba mi się pomysł compo na samych synthach, nie chciałbym tylko, żeby tworzenie muzy z samplami całkiem zanikło. Pytałem dla porządku, ale niektórzy na każdą moją wypowiedź kły szczerzą... W przypadku compo z dopuszczonymi samplami można ustanowić w regulaminie, że msx musi ruszyć na 64 kilo. Jak ktoś zrobi coś takiewgo jak "Yourbody..." (oryginalne, oczywiście) - fajnie. Może następne compo - samplowe, dla odmiany?

X-Ray: a owszem dobry pomysł. Właśnie dziś miałem napisać, że książka wyszła - nadspodziewanie szybko. Szczegóły w stosownym poście... Zatem deklaruję na nagrodę antologię poetycką "Pozagniazdowniki" z autografem (moim). Nie wiem, czy ta nagroda kogoś zachęci, no ale...

17

Odp: Grayscale Music Competition II

Skoro nie ma wierszy Tkacza, to z pewnoscia warto! ;)

18

Odp: Grayscale Music Competition II

Za....itd;- czekałem na to, bo tym razem prac mam za dużo. A; jak już kiedyś wspominałem - sample można uzyskać nawet pod TMC 1.x  :D

Co do SAPEMU;- podoba mi się ten soft; więc stosuje się do dyscypliny grupowej - wspierając tym sammym Epi'ego. Właśnie dzięki temu wynalazkowi moge odpalić sobie kilka klasyków - nie używając do tego pieca.

...a wiersze Tkacza;- ?? hehe;- jeśli takowe powstały - z pewnością jest to hardcore...

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: Grayscale Music Competition II

Vasco: właśnie wymyśliłem, że mogę dorzucić jeszcze antologię Samoświetlni - oprócz wierszy moich są tam i Tkacza.

20

Odp: Grayscale Music Competition II

Prace można przesyłać w terminie od 1 maja 2004 roku do 31 czerwca 2004.

:-)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

21

Odp: Grayscale Music Competition II

he he lol   ;)   Grzes sie ucieszy ;)  zaraz to poprawie.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

22

Odp: Grayscale Music Competition II

aaaa... do końca czerwca - a ja przypanikowałem, że to tylko do końca maja, ech, ten alkohol... ;) :lol:

Pinek, Epi, anyone: Gdzie jest teraz Sapemu? - bo w bazie się nie mogę dopatrzeć... Jakby co to podeślijcie, to dorzucę (no - chyba że już jest) :)

I Ty zostaniesz big endianem...

23

Odp: Grayscale Music Competition II

Prace można przesyłać w terminie od 1 maja 2004 roku do 31 czerwca 2004.

:-)

Oj no bo to bylo dodawanie (+2 miesiace) i Grayscalowcy nie uwzglednili przeniesienia w bicie C rejestru znacznikow. Pewnie mialo byc do 1 lipca...  :lol:  :lol:  :)  :P  :twisted:

24

Odp: Grayscale Music Competition II

No to trzeba ustawić V. :)
Teraz pytanie. cos zacząłem tworzyć ale nie wiem czy z tym na grayscale, czy na ornete.
hmm?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

25

Odp: Grayscale Music Competition II

To badz bardziej produkcyjny: na grayscale swoja droga i na ornete tez cos.

PS: Uwielbiam Twoja Piłe Tarczowa!