1

Temat: [S] Joystick USB c64 mini (nowy sprawny); C64 mini (nowe niesprawne)

Do sprzedania komplet nowy, nieużywany C64 mini.

Kolega handlował takimi konsolami, trafiła się jedna niesprawna, chciałem ją naprawić, ale nie mam czasu, nie wiem czy się da.

Warto to sobie kupić dla samego joysticka. Joystick USB działa, normalnie pod windowsem można go używać, windows wykrywa go jako joystick i działa poprawnie we wszystkich kierunkach, działają też wszystkie przyciski, można je wszystkie wykorzystać w grach, emulatorach itp.
Z tego co widziałem w necie, to taki joystick jest warty jakieś 130-150zł (za tyle są w sprzedaży nowe z tego co na szybko sprawdziłem w necie).
Zaznaczam, że ten mój też jest nowy i nieużywany.

Natomiast konsolka jest martwa, nie wstaje. Rozebrałem pomierzyłem napięcia, bo myślałem, że może gniazdo niekontaktuje, albo jakieś zwarcie jest, ale nic na pierwszy rzut oka takiego nie widać. Ja na to nie mam czasu, ani chęci, nie będę się tym zajmował, więc może ktoś inny spróbuje sobie naprawić (nie wiem czy się da), a jeśli nie, to można wykorzystać obudowę i do środka wsadzić sobie coś innego, np. jakieś rasberry pi, albo coś w tym stylu, ewentualnie zrobić z tego pudełko na kanapki do szkoły:-)

W komplecie wszystko co było w oryginale:
- oryginalne opakowanie, instrukcje
- konsolka kompletna niesprawna (zginęła niestety gdzieś tylko jedna z czterech nóżek gumowych)
- joystick kompletny, nowy, w pełni sprawny pod USB
- kabelek do zasilania (to jest kabelek USB, trzeba mieć swój zasilacz/ładowarkę od telefonu minimum 1A)
- kabel HDMI

Licytacja od 60zł. Koniec licytacji w środę do końca dnia (do północy).

Do wylicytowanej kwoty należy dodać 13zł przesyłkę paczkomatem.

Ostatnio edytowany przez Mq (2021-03-08 13:42:00)

Post's attachments

20210308_120824.jpg 185.52 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20210308_120945.jpg 162.46 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20210308_121219.jpg 186.05 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

20210308_121420.jpg 173.09 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: [S] Joystick USB c64 mini (nowy sprawny); C64 mini (nowe niesprawne)

To ja zacznę od 60zł:)

Jacques ty to masz dar przekonywania...a chciałem sobie na windowsie pograć :-/

przepraszam, ale wycofuje ofertę.

Ostatnio edytowany przez lopez (2021-03-08 14:58:54)

3

Odp: [S] Joystick USB c64 mini (nowy sprawny); C64 mini (nowe niesprawne)

Mq napisał/a:

Warto to sobie kupić dla samego joysticka. Joystick USB działa, normalnie pod windowsem można go używać, windows wykrywa go jako joystick i działa poprawnie we wszystkich kierunkach, działają też wszystkie przyciski, można je wszystkie wykorzystać w grach, emulatorach itp.

Niestety te joysticki są szeroko znane z kiepskiej jakości, padają jak muchy i tylko wyglądem nawiązują do Competition Pro, jakością nie bardzo:
https://thec64community.online/thread/4 … -different
https://www.lemon64.com/forum/viewtopic.php?t=73751

Także lepiej, żeby ewentualny nabywca celował w naprawienie konsoli, a nie kupował dla joya ;)

@lopez
No niestety temat obił mi się o uszy gdy robiłem research dotyczący C64 Maxi.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-03-08 15:01:02)

4

Odp: [S] Joystick USB c64 mini (nowy sprawny); C64 mini (nowe niesprawne)

A ja tam zaryzykuję dla joya, nawet jak kiepski. Czasem z uwagi na pracę coś na szybko pod Altirrą sprawdzam, więc może się przyda, jak padnie - to nie majątek. 60zł na początek.

Sikor umarł...

5

Odp: [S] Joystick USB c64 mini (nowy sprawny); C64 mini (nowe niesprawne)

Na oko joy robi wrażenie średniej jakości, bez rewelacji, ale też bez przesady w drugą stronę. Jest na pewno o niebo lepszy niż np. matt :) Z wytrzymałością to nie wiem, ale skoro ludzie piszą, że się łamie, no to cóż... Póki co jest nowy, podłączyłem go tylko raz do peceta, stwierdziłem że działa.

Ogólnie dodam może i zaznaczę, że to nie jest aukcja-okazja z jakimś tam świetnym sprzętem, tylko raczej traktuję to jako wyprzedaż klamotów, które mogą się komuś przydać :) Sam to wziąłem od kolegi półtora roku temu z zamiarem, że może się naprawi, a jak nie, to wsadzę do środka raspberry pi i zrobię jakieś takie retro cudo do grania. Leży jednak pół roku i zajmuje miejsce w szafie, więc robię porządek, może ktoś inny będzie chciał sobie podłubać coś z tego.

6

Odp: [S] Joystick USB c64 mini (nowy sprawny); C64 mini (nowe niesprawne)

Mam wersję Maxi to dla samego Joya wezmę. Pogram z "bomblem" albo z "somsiadamy" :P 65 PLN

65xe 128kb;800XL Side2,u1mb, Sdrive Max;STe;MST1;MSTe,uSatan,Netusbee;MSTe;Falcon14MB;

7

Odp: [S] Joystick USB c64 mini (nowy sprawny); C64 mini (nowe niesprawne)

Ostatnich kilka godzin licytacji.

65zł po raz pierwszy... po raz drugi...

Może pan w błękitnych kalesonach z drugiego rzędu coś jeszcze zalicytuje? :)

8

Odp: [S] Joystick USB c64 mini (nowy sprawny); C64 mini (nowe niesprawne)

Mq napisał/a:

Może pan w błękitnych kalesonach z drugiego rzędu coś jeszcze zalicytuje? :)

No dobra ... dam 75 (sewenti fajf) :)

9

Odp: [S] Joystick USB c64 mini (nowy sprawny); C64 mini (nowe niesprawne)

75zł po raz pierwszy... po raz drugi...

Z tyłu widzę czai się jeszcze pani w bluzeczce bez biustonosza, czy będzie przebicie? :)

10

Odp: [S] Joystick USB c64 mini (nowy sprawny); C64 mini (nowe niesprawne)

Wygrywa MGor kwotą 75zł. Rano podeślę szczegóły w PW.