1

Temat: Klawiatura na sprezynkach - ratujcie!

Hehehe  :D ... Temat troche dramatycznie zabrzmial, a wcale az tak zle nie jest  ;)  Ale do rzeczy.

Otoz, wciaz pracuje nad projektem obudowy i wlasnie natrafilem na problem. Zabraklo mi miejsca  8O . I to tylko dlatego, ze dokladajac dodatkowe klawisze F1-F4 do klawiatury wykorzystalem dodatkowa plytke drukowana przykrecana od spodu klawiatury (do metalowej blachy). I wlasnie tych 3-4mm mi teraz brakuje...

Jest solucja - przerabiam klawiature i wywalam plytke drukowana. Klops w tym, ze nie mam drugiej klawiatury na sprezynkach (mam same gumiaki).

Zatem - kupie lub wymienie sie na klawiature na sprezynkach. Moze byc brzydka, moze brakowac klawiszy, byle - byla cala folia i byly klawisze Option, Select, Start i Reset. W zamian oferuje klawiatury na gumkach roznego rodzaju, inne graty Atarowe (np. magnet z T2000   :P ) lub mamone.  :lol:

2

Odp: Klawiatura na sprezynkach - ratujcie!

BeWu? Zadzwoń do mnie na chate;- mi się to udało zdiełać.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Klawiatura na sprezynkach - ratujcie!

Yo Pin, ano mialem zadzwonic, ale a) pozno wrocilem do chaty, b) kupilem na allegro atarke z klawiatura sprezynkowa, c) okazalo sie ze i tak dópa blada, bo klawisze funkcyjne XE sa wezsze od tych z ST, a wiec nie moge przerobic juz swojej klawiatury bez przerabiania calej obudowy  :D