1

Temat: Prawda o wirusach na PC

Jeśli ktoś nie wie w czym się pisze zaawansowane wirusy i inne bakcyle na pYcY, to redakcja pewnej gazetki odpowiada w najnowszym numerze (05-2004): 8O

http://syzygy.atari.pl/chip-virus.jpg

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

2

Odp: Prawda o wirusach na PC

To chyba spóźniony pryma aprylis?????
Ale jeśli to prawda to mega frasunek dla profesjonalistów z chipa.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Prawda o wirusach na PC

Kto wie. Moze to faktycznie "fragment zaawansowanego wirusa plikowego" na C64 ;)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

4

Odp: Prawda o wirusach na PC

O k****!!!!!!!! Podpis roxor!!!!!!!!!

5

Odp: Prawda o wirusach na PC

to chyba jest listing w atmas. ale pojechali :D

6

Odp: Prawda o wirusach na PC

ROTFL, moze im podeslac pare takich wirusow :))

Co robi mnemonik DFB? To jakies DTA?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Prawda o wirusach na PC

tak. to jest jak dta b()

8

Odp: Prawda o wirusach na PC

Czemu sie nasmiewacie? nie ma komentarzy, tokeny nie sa zaznaczone innym kolorem, nie wyswietla prawidlowej skladni - no i zapewne nie jest napisane obiektowo. Wirus jak nic.

ps moja panna jest asystentka na PB wiec mam wiadomosci z pierwszej  reki: na 3. roku informy ludzie nie umieja Tasma odpalic... klikaja na ikonke tasm.exe i sie dziwia, ze im sie srodowisko graficzne nie odpala...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

9

Odp: Prawda o wirusach na PC

Cycat: na 3. roku informy ludzie nie umieja Tasma odpalic...

Smiac sie tu czy plakac?  8O  To jeszcze ciekawostka z mojego ogrodka (Asp): rozmowa dziewczyny i chlopaka, zaslyszana w pociagu:

Ona (studentka akademii sztuk pieknych): wiesz my mamy teraz mnostwo roboty, zaczely nam sie kursy photoshopa, przez najblizszy rok bedziemy go poznawac...
On (student jakiegos wydzialu informatyki): no, my teraz tez mamy troche programow graficznych, w tym semestrze juz illustratora, indesigna, photoshopa, flasha, teraz wlasnie renderujemy sceny w 3dmaxie...

Po wypowiedzeniu slowa "renderujemy" zapada grobowa cisza, a Ona robi duze oczy  :D

10

Odp: Prawda o wirusach na PC

U mnie ludzie, ktorzy obronili sie na 4 i wyzej nie wiedzieli dlaczego raz definiuje sie zmienna liczbowa w C++ jako 8bitowa a innym razem jako 16bitowa i dlaczego zakres tej pierwszej byl 0-255..., o jakimkolwiek systemie dwojkowym nie bede mowil....

11

Odp: Prawda o wirusach na PC

hehe:)

Facet, za którego pisze prace dyplomową (Polibuda łódzka) zaczoł się właśnie uczyć c++ i opengl'a bo za miesiąc ma obrone. A nawet sobie nie potafi napisów na guzikach zmienić (builder...). Tylko się cieszyć, dudki lecą :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

12

Odp: Prawda o wirusach na PC

Ja p... idę na informę...
Jak wiem, co to system dwójkowy, to będę gość.

13

Odp: Prawda o wirusach na PC

A po kiego chcesz isc, skoro juz wiesz wiecej?

14

Odp: Prawda o wirusach na PC

Wy sie smiejcie, ale naprawde niedlugo dojdzie do tego, ze podstawowym narzedziem 'programisty' bedzie nie klawiatura tylko myszka...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

15

Odp: Prawda o wirusach na PC

hehe:)

Facet, za którego pisze prace dyplomową (Polibuda łódzka) zaczoł się właśnie uczyć c++ i opengl'a bo za miesiąc ma obrone. A nawet sobie nie potafi napisów na guzikach zmienić (builder...). Tylko się cieszyć, dudki lecą :)

Z jakiego wydzialu jest koles??

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

16

Odp: Prawda o wirusach na PC

Cycat: na 3. roku informy ludzie nie umieja Tasma odpalic...

Smiac sie tu czy plakac?  8O  To jeszcze ciekawostka z mojego ogrodka (Asp): rozmowa dziewczyny i chlopaka, zaslyszana w pociagu:

Ona (studentka akademii sztuk pieknych): wiesz my mamy teraz mnostwo roboty, zaczely nam sie kursy photoshopa, przez najblizszy rok bedziemy go poznawac...
On (student jakiegos wydzialu informatyki): no, my teraz tez mamy troche programow graficznych, w tym semestrze juz illustratora, indesigna, photoshopa, flasha, teraz wlasnie renderujemy sceny w 3dmaxie...

Po wypowiedzeniu slowa "renderujemy" zapada grobowa cisza, a Ona robi duze oczy  :D

Juz ja widze poziom artystyczny tych scen w maxie... Szkicowania olowkiem mozna sie uczyc latami. Koles przeskakuje po lebkach rozne pakiety i zostaje z uczuciem dobrze spelnionego obowiazku :D. Imho na dobrym wydziale informy studenci czesciej smaruja kreda po tablicy a nie siedza w labie.

17

Odp: Prawda o wirusach na PC

ej to jakis fake, czy sam skanowales ? bo poprostu wierzyc sie nie chce ; )

18

Odp: Prawda o wirusach na PC

Żaden fake, autentyk. Mam tego chipa. Jest to przykład do artykułu o wirusach.

---> atarowiec od 1984r. <---

19

Odp: Prawda o wirusach na PC

Chip to jeden z najsmieszniejszych periodykow. Te ich testy ze skomplikowanymi wzorami. To slynne promowanie kart matroxa (jak juz matrox zdechl to przestali chyba). No i artykuly o dopalce 3D. W calym artykule 10 razy pada slowo direct3d ani razu Opengl. Ale do testow jest uzyty QUAKE3. hi, hi.

20

Odp: Prawda o wirusach na PC

no fajny ten wirus, ale wytlumaczcie mi laikowi co to takiego? zakaldam, ze ma on tyle wspolnego z wirusem co ja z pisaniem takich kodow, ale powiedzcie mi o co chodzi...

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.