1

Temat: Kamerka i inne pierduty.

Pytanie. Potrzebuję "jakąś" kamerkę, cel zasadniczo pod streaming. Dobrze by miała możliwość:

* zejścia z jakością do 720p (mam zbyt wiele urządzeń na USB i może mi tego komp nie udźwignąć)
* wiadomo; USB, ale i wyjście HDMI przy okazji.
* musi dobrze sobie radzić w warunkach kiepskiego doświetlenia.
* cena, powiedzmy że do 200-300pln.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

2

Odp: Kamerka i inne pierduty.

Nie spotkałem się z czymś takim, szczególnie w takiej cenie (usb+hdmi). Canon 5D mk3 może :)

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Kamerka i inne pierduty.

Może jakaś prosta kamerka "sportowa"? One potrafią być dość tanie, a jak ma taka matrycę 4K to i z jakością w 720p nie będzie problemu. Zwykle po wyjęciu karty działają w trybie kamery internetowej. No i miewają wyjścia HDMI. Np. moje g... ma wszystkie te cechy a kosztuje pewnie z 200zł.

Wadą jest szerokokątny obiektyw z tendencja do zaginania czasoprzestrzeni. No i praktycznie brak mikrofonu (niby jest ale nie działa). Ale czego się spodziewać po takiej chińszczyźnie?

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: Kamerka i inne pierduty.

mikrofon w kamerce to jakby mało istotna sprawa.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Kamerka i inne pierduty.

Do PI jest taka kamerka : Raspberry Pi NoIR Camera HD v2 8MPx   -  może to to Ci wystarczy? 130 zeta w Botlandzie

Ostatnio edytowany przez pancio.net (2021-04-17 23:08:14)

https://systemembedded.eu/ ... https://www.youtube.com/watch?v=GwS7Es1x6mw
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email