1

Temat: Rejestracja APE 2.0

Jako, że Vasco jakis czas temu robil zrzute na rejestracje APE 2.0 i pare osob sie nie zalapalo niniejszym oglaszam kolejna edycje. Calkowity koszt rejestracji to 220 PLN. Więcej informacji o APE można znaleźć na stronie www.atarimax.com.
Jesli ktos jest chetny to niech pisze do mnie na lewis (at) atari . pl lub na GG: 1159025.

ps. Poniewaz platnosc za rejestracje bedzie karta kredytowa, sklep na ww stronie moze pobrac tez koszty przesylki (nie da sie zamowic via mail placac karta). Dlatego koszt moze byc nieco wyzszy (250-260 PLN). Wyslalem maila z pyatniem do autora czy jakos to sie da inaczej zalatwic. Jak bede mial jakies informacje nie omieszkam ich umiescic tutaj.

2

Odp: Rejestracja APE 2.0

W zwiazku z pewnymi ustaleniami na ircu nieco zmienia sie sytuacja. Jezeli chcesz zarejestrowana wersje APE zglaszaj sie do Vasca. On Ci da dalsze instrukcje.

3

Odp: Rejestracja APE 2.0

a jaka handlujecie wersją ? 2.0.9 ?? co jest na stronie atarimax.com czy ta co miala/wyszla,  wersja 2.1.0 z poprawka do cas'ów... ??

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Rejestracja APE 2.0

Narazie 2.0.9, bo nowszej nie ma na stronie. Ale w cenie jest darmowy upgrade.

5

Odp: Rejestracja APE 2.0

Czy jest to aby legalne? :D

: 404. Stopka not found

6

Odp: Rejestracja APE 2.0

Oczywiscie. Idziemy z duchem czasow. Jak Office kosztuje kilka tysiecy to dobrzy ludzie kupuja jedna licencje, a potem sprzedaja ja taniej ;)

7

Odp: Rejestracja APE 2.0

mogę się dorzucić jak sprzedam butelki :lol:

a co na to... Radio Tokio? ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: Rejestracja APE 2.0

Zaczyna sie lawina listow ;), wiec napisze co i jak:

- pieniazki na te wersje sa (pare zlotych na koszt przelewu karta jeszcze moze dojsc, nie zaszkodzi)
- jak tylko uda sie zarejestrowac APE i bedzie ono juz na moim dysku, oglosze to tutaj!
- wszyscy, ktorzy zrzucali sie na: APE98 pod Win9x/Me i na APE 2.x pod Win NT/2000/XP - OTRZYMAJA obie wersje (Ci, ktorzy wczesniej zaplacili oczywiscie juz APE98 maja)
- jezeli ktos jest jeszcze chetny na zrzutke, to wynosi ona tyle co dla innych: 20 zl
- pieniazki, ktore zostana (np. od osob, ktore sie teraz dorzuca), beda przeznaczone na dalsze "zakupy" - np. proponuje dokupic nowe APE pod dos (wersja, ktora mamy 1.16 nie dziala z prockami Celeron 300 i szybszymi - blad kompilatora 200), mozna tez kupic OS dla Atarki - jestem otwarty na wszelkie pomysly!

Odp: Rejestracja APE 2.0

Witam i pytam !?

  Gzie , na jakie konto czy adres wysłamy pieniądze ?
              Pozdrawiam  wszystkich " atarmanów "
                                                                          RYSIEK_M :D

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

10

Odp: Rejestracja APE 2.0

Rychu, troche wiecej uwagi...  :lol:
Skontaktuj sie z Vaskiem, piszac jego e-mail ujawniony powyzej!

A propos, mam nadzieje, ze doczekam sie tego APE, bo zdaje sie, ze sie tez do niego dorzucalem cale wieki temu....   :rolleyes:

11

Odp: Rejestracja APE 2.0

Czy jest to aby legalne?

Oczywiscie. Idziemy z duchem czasow. Jak Office kosztuje kilka tysiecy to dobrzy ludzie kupuja jedna licencje, a potem sprzedaja ja taniej ;)

Niezupełnie. Odsprzedając pudło z Officem należy go jednocześnie odinstalować. Nie sądzę, by gliniarz, który sprawa kompa uwierzył, że zainstalowana kopia była kupiona legalnie, tylko już odsprzedana. A to co na dysku, to z winy sklerozy.  :lol:

To samo tyczy się APE. Kupując licencję i odsprzedając ją dalej, należałoby, chcąc być w porządku wobec prawa, odinstalować pełną wersję i co najwyżej zainstalować triala.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

12

Odp: Rejestracja APE 2.0

A co do bledu Re200 to podeslijcie mi program, zobacze co sie da zrobic.

13

Odp: Rejestracja APE 2.0

A`propos tego błędu to coś mi się obiło o uszy, że jest to błąd typu divide overflow - a pamiętam też, że w DOSowej jeszcze gierce DESERT STRIKE występował taki błąd (na prockach Pentium i wyższych). Może by więc spróbować programika, który "trapuje" ten błąd. Zdaje się, że toto leży tutaj:
http://www.megagames.com/news/show.cgi? … loads&

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: Rejestracja APE 2.0

Niestety, tak latwo sie nie da. Prog jest spakowany jakimis dziwnymi narzedziami i nie udalo sie go niczym ruszyc, mimo podejmowanych prob przez nadwornego hakera Axa...

15

Odp: Rejestracja APE 2.0

wow:) vasco: nie wiem czy pamiętasz ale z boberem wieki temu zrzuciliśmy się na to na lecie (lub laście - nie pamietam) a wersji tej wcześniejszej nie dostaliśmy:P jak coś masz to ślij: tsharek@o2.pl

16

Odp: Rejestracja APE 2.0

Orzel wyladowal!

17

Odp: Rejestracja APE 2.0

tzn?! Czyżbyś w końcu posiadał full wypas 2.0???

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

18

Odp: Rejestracja APE 2.0

Odnosnie tego APE jest to wersja 2.1.1 ... poprawili w niej obsluge Cas'ow pod XP --- wrescie sie laduja ;) ...
no ale caly czas nie moge uruchomic trybu ultra pod qmegiem musze przelaczac na "N" .... moze cos tam w konfiguracji ape trzeba zmienic ?? wie ktos ??? bo pod dosem w ape 118 mam ultra ;] ehhh...

"wszystko się kiedyś kończy......."

19

Odp: Rejestracja APE 2.0

Mam ten sam problem - Win XP i z tą wersją APE nie działa mi ultraspeed. W starym APE '98 pod Win 98 śmiga bez problemu. Jakieś domysły, pomysły?  ;)

20

Odp: Rejestracja APE 2.0

Zmienic plyte glowna w grzybie. Serio! To moze zalezec od COMow. Im starsza plyta tym lepsza...

21

Odp: Rejestracja APE 2.0

No co ty gadasz chyba ta wersja jest przewidziana dla 2000/XP ;] wiec powinno chodzic a przeciez do XP'ka nie zmienie plyty na jakies stare gowno ...mialem K7S5A bylo to samo teraz mam GA-7VT600 1394 i jest tez to samo ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

22

Odp: Rejestracja APE 2.0

Czasem jakies ustawienia uarta w biosie moga miec wplyw. Albo ustawienie portow w systemie..

23

Odp: Rejestracja APE 2.0

XP blokuje w pewien sposób porty (tak samo jak 2000 serwer). Trzeba trochę pogrzebać w systemie, aby je ustawić (UWAGA!!! Te systemy olewają ustawienia BIOS'u, jeśli idzie o porty i dyski!!!).

Sikor umarł...

24

Odp: Rejestracja APE 2.0

Niestety system nie ma tu znaczenie. Miałem już klika płyt w grzybie więc z całą stanowczością moge powiedzieć, że im nowsza płyta tym bardziej sio2pc nie działa. Na płytach z chipsetami LX i BX ultra działała elegancko kiedy sio2pc działalo w trybie RI, później miałem płytę ECS na chipsecie KT133 i również nie było problemów. Zaczęły się one dopiero kiedy wymieniłem płytę na MSI z chipsetem KT266 - wtedy sio2pc zamarło całkowicie. Pomogła zmiana trybu sio2pc na DSR, ale niestety nie działa mi ultra - cała transmisja idzie w normalu. A na grzybie mojej zony (inna płyta na BX) ultra działa wyśmienicie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: Rejestracja APE 2.0

Stryjek: a jakie masz SIO2PC? DSR czy RI?