101

Odp: The Last Squadron

Sikor napisał/a:

Panowie, gwoli ścisłości - co do zawartości wszystko będzie jasne już za tydzień, zapraszam na premierę. Wtedy poznacie różnicę w zawartości, być może cenę. Czekaliście tyle, tydzień jeszcze wytrzymacie.

Właściwie to ja dziś trafiłem na dość intymne nagranie z twojego życia (wrzucone w ostatni poniedziałek - nie wspominałeś o tym). Co by tłumaczyło wieczne zabieganie i brak czasu. Powodzenia w każdym razie :P

https://www.youtube.com/watch?v=7EPJEg6R3SM

102

Odp: The Last Squadron

Piękne ;)

Sikor umarł...

103

Odp: The Last Squadron

Tak, to nie jest render. Gotowe, spakowane ;) (oczywiście część)
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=7908

Post's attachments

SAM_2856.JPG 828.22 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.
Sikor umarł...

104

Odp: The Last Squadron

to nie render ... to Blender :) :)

105

Odp: The Last Squadron

Najs :)

106

Odp: The Last Squadron

Już się nie mogę doczekać prezentuje się zacnie.

107

Odp: The Last Squadron

Pierwsze 12 osób już ma prawie pewność, że dostanie ;)

Atari 65XE + LDW SUPER 2000 + SIO2SD + SIO2PC + Stereo + TTP + Ultimate Cart + Multicart XE

108

Odp: The Last Squadron

Zapowiada się piękne wydanie. :-)

109

Odp: The Last Squadron

Alex_D napisał/a:

Pierwsze 12 osób już ma prawie pewność, że dostanie ;)

Zapomniałeś o kopiach autorskich :D

Sikor umarł...

110

Odp: The Last Squadron

No i nadszedł ostatni element do pakowania w wersji kolekcjonerskiej... Czas konfekcjonować to, na co wszyscy tak (niecierpliwie ponoć) czekają...

Sikor umarł...

111

Odp: The Last Squadron

No... :D

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

112

Odp: The Last Squadron

Kurcze ale elegancko sie to prezentuje! :) niestety live nie obejrze bo w robocie bede ale jak zwykle po pracy na spokojnie :)

Ostatnio edytowany przez GRooBY (2021-06-17 10:31:41)

113

Odp: The Last Squadron

Przypominam - jutro wielka premiera "The Last Squadron". Zapraszam od 12-tej na kanał "gramy na gazie".

Sikor umarł...

114

Odp: The Last Squadron

Może kątem oka... Studenci mi nie pozwolą na więcej. Na szczęście będą pisać kolokwium ;-)

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

115

Odp: The Last Squadron

Po obejrzeniu premiery: sprzedam nerkę za kolekcjonerkę ;)

116

Odp: The Last Squadron

Musisz obie sprzedać. Bo jedna kopia do grania, druga zafoliowana na półkę :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

117

Odp: The Last Squadron

No dobra, padło pytanie o gadgety...
- plecaki tylko w wersji kolekcjonerskiej, to się nie zmieni
- koszulki jak wiadomo są
- czapeczki - tu się łamię, bo i tak będę dorabiał. Jak wiadomo są obecnie w wersji kolekcjonerskiej oraz w wersji normal, a pierwszej partii przypuszczalnie mi zabraknie do wersji normal. Aby być uczciwym, musiałbym je sprzedawać po około 40zł (tak, można załatwić taniej, ale niewiele mniej mnie kosztowały w pierwszej partii, a US czuwa)
- zakładki - być może kilka zostanie, ale się okaże
- tak samo puzzle, kilka sztuk będzie na pewno, bo musiałem zamówić ciut więcej (jedne są już do wygrania na retronagazie.eu - szczegóły wkrótce)
Ale tu muszę mieć ewentualny odzew o zainteresowaniu...
Informacyjnie - kontaktował się ze mną Pin w sprawie, którą opisałem w wątku o Lost Party - będzie do wygrania specjalna wersja normal podczas party, o ile będą chętni. Będzie to jedna z dwu/trzech wersji normal w czarnej, dymionej obudowie - ale bez naszych autografów ;)

Ostatnio edytowany przez Sikor (2021-06-20 18:41:09)

Sikor umarł...

118

Odp: The Last Squadron

Nieco o zawartości i ceny znajdziecie tutaj: http://sikorsoft.waw.pl/software/the-last-squadron/

Sikor umarł...

119

Odp: The Last Squadron

Czy ja dobrze widzę, że plecakiem jest kostka, na punkcie której nastolatki szalały trzydzieści lat temu? :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

120

Odp: The Last Squadron

Dobrze widzisz, tylko wtedy kostka była zielona, bez okuć na końcach i z nieco innego materiału. Specjalnie taki wybrałem ;)

Sikor umarł...

121

Odp: The Last Squadron

Nie wiem o jakich okuciach mówisz, ale moja miała okucia na końcach pasków i początkowo była zielona, ale przed pierwszym użyciem trzy razy była prana w proszku do białego, bo obciachem było łażenie z nową, sztywną i zieloną. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

122

Odp: The Last Squadron

A ja nigdy nie rozumiałem fenomenu tego plecaka :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

123

Odp: The Last Squadron

Lizard napisał/a:

Nie wiem o jakich okuciach mówisz, ale moja miała okucia na końcach pasków

Właśnie o tych ;) Często były bez tych okuć, i to już firmowo ;) Czyli miałeś bogatszą wersję ;)

Sikor umarł...

124

Odp: The Last Squadron

Sikor, czy bedzie mozliwosc zakupu cyfrowej kopii pliku carta?

125

Odp: The Last Squadron

@Xerxes: najprawdopodobniej tak, ale dopiero po sprzedaży pewnej ilości wersji fizycznych.

Sikor umarł...