26

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

...pięcu osobach bo ja też jestem na liście, tzn. wprost tam nie jestem ale jestem ... :)

Ostatnio edytowany przez MGor (2021-05-19 08:57:45)

27

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Pamiętajcie doliczyć VAT i ew. cło - żeby nie było później nieprzyjemnej niespodzianki :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

28

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Z tego co wiem to cło doliczaja (może sie mylę), jeśli wartość zamówienia (+przesylka) przekroczy równowartość 150 EUR ?
Koszty wysylki to 63 USD, chyba są tańsze.
Ja tylko wiem bo w kwietnie za przesylke z AtariAge (GD do Jaga) płaciłem 24 USD, fakt szloprawie  miesiąc, ale tez pełny tracking. Kolega RJ, który w Best kupuje z reguły scalaki cos mi wspominał o 38 USD.
Fakt pozostaje faktem, ze napewno zalezy to takze od wielkości.
Moze bedzie sie bardziej oplacalo cos jeszcze domówic.
W kazdym badż razie ja nadal podtrzymuje swoje zainteresowanie nawet jesli to mialoby być 63USD.

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

29

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Kroll napisał/a:

Moze bedzie sie bardziej oplacalo cos jeszcze domówic.

Jak nie zwiększy Wam kosztów przesyłki, cła i czego tam jeszcze, to chętnie zamówiłbym Jagpada i wtedy koszty przesyłki były by przez sześć.

30

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

@Kroll, jak ktos ci powiedzial ze wysylka z Best jest $63, to raczej taniej nie bedzie. Sprawdziłem na stronie poczty amerykańskiej i paczka do 1.8kg wyslana do Polski to jakies $55 minimum, a Best dolicza jeszcze ubezpieczenie ekstra. Ja w grudniu zamawiałam od nich cos o wartosci $130 i mi policzyl za wysylke $15 na terenie stanow plus $4 za ubezpieczenie, razem $19. Ceny wszystkiego ostatnio poszly ostro do gory. Np paczka lotnicza przez polamer zaczynała sie od $25 za 2.2kg, a teraz za to samo juz chca $35.
Gdyby byla taka potrzeba, to moge posredniczyc w zakupie. Sam bede zamawial w Best XEP80. Podzielimy wysylke na terenie stanow na pol, a wy zaplacicie za wysylke do PL. Trzeba pamietac ze Best ma limit trzech przedmiotow na jedno zamowienie, czyli jak wezme XEP80, Jagpada, to moge zamówić tylko pokrowce w ilosci ile tam sztuk chcecie, ale juz nic wiecej sie nie doda do tego samego zamówienia. Kupowanie w Best jest co najmniej skomplikowane ;)

31

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

@ZuluGula ok rozumiem, ja tylko napisalem czego sie dowiedzialem od znajomego, ja nie mam doswiadczenia w kupowaniu w Best, poza tym nie wiedzialem ze jest limit trzech przedmiotów. Zatem nie ma co zwlekac czas finalizowac nasz zakup.
Czy wszyscy pozostali podtrzymuja ?

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

32

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Jeszcze raz napisze jak to wygląda z tym limitem. Jedno zamówienie może wyglądać np tak:

1. Lynx II case x 10
2. XEP80 x 5
3. Jagpad x 5

jeżeli chcesz kolejna pozycje, to juz jest nowe zamówienie, podejrzewam ze pokrowiec Lynxa w pudełku to tez sie liczy juz jako następna pozycja. Jak ostatnio płaciłem przez telefon, to go prosilem zeby mi dorzucil jedna plyte CD, to powiedzial ze nie.
Scalaki sa lekkie, wiec i przesylka byla tansza. Cena zależy głównie od wagi.

Ostatnio edytowany przez ZuluGula (2021-05-19 22:34:48)

33

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Ja nadal jestem zainteresowany. @ZuluGula ile kosztuje u nich ten XEP80 - zawsze chciałem się nim pobawić ? :)

34

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

XEP80 - $69.95
Jagpad, sa chyba dwa rodzaje, nie znam sie. Z czarnymi klawiszami $16.95, z szarymi $21.95
http://www.best-electronics-ca.com/quickguide.htm

35

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Panowie, gdyby doszło do skutku załatwianie wysyłki z USA z pomocą kolegi ZuluGula, to ja prawdopodobnie będę miał też jedną rzecz od niego do przesłania, to się mogę dorzucić do wspólnej wysyłki chętnie.

36

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

siemka
Też jestem zainteresowany pokrowcem na Lynx-a  II i jeśli to nie będzie problemem dla zamawiającego to chętnie zakupie z Best
folie pod klawiature do 1200xl
Oczywiście pełna partycja w kosztach.

37

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

ZuluGula pisał, że Best ma taką politykę, że tylko trzy produkty na zamówienie, a jest już pokrowiec, jagpad i xep80, więc nic innego się nie da już dorzucić.

38

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

@laoo: tak, to dotyczy tej folii @jj23 jak rozumiem, ale ja dodam tylko i wyjaśnię, że ja mam po prostu coś do wysłania od kolegi ZuluGula (płytę Atari), bez związku z zamówieniem z Best, po prostu chcę się podłączyć pod Waszą wysyłkę z USA do Polski i dołożyć coś do tej wysyłki, żeby taniej było wszystkim.

Ostatnio edytowany przez Mq (2021-05-20 21:55:57)

39

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Dokladnie. Juz wiecej nic nie dokładajcie z Best, tylko sie zastanowcie ile tych pokrowców chcecie i czy ktoś ewentualnie chce XEP80. Ja biore jeden dla siebie i pokryje połowę kosztów wysyłki na terenie stanów. Ewentualnie zastanówcie sie czy chcecie pada czy cos innego. I kto sie tym zajmie po waszej stronie?

Ostatnio edytowany przez ZuluGula (2021-05-20 22:01:51)

40

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Podsumowując.
Po naszej stronie ja się tym zajmę tak jak się zobowiązałem.

Do kupienia w Best po naszej stronie:
Pokrowiec x 6: Jesionen, laoo, Cyprian, Kroll, MGor, jj23.

Ja się dopisze na jeden XEP80.
Mq się dopisuje do wysyłki jakiejś płyty ;)

Czy to wszystko? Finalizujemy? Proszę osoby zainteresowane o potwierdzenie.

41

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Potwierdzam pokrowiec dla Lynx II

Ostatnio edytowany przez Cyprian (2021-05-21 11:10:03)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

42

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Potwierdzam pokrowiec na Lynx- a II

43

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Potwierdzam pokrowiec na Lynxa II

44

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Potwierdzam pokrowiec do Lynx II

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

45

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Płyta dla Mq nie jest z Best, więc można jeszcze zamówić jeszcze jedna rzecz z Best. Proszę wybrać co chcecie.

46

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Potwierdzam!!

Atari Falcon 030 CT60e, Jaguar, Lynx II, MSTE + Nova + ET4000, STe + HDD, STFM, 65XE, 800XE, 800XL, Amiga 1200, 600, 500, CDTV

47

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

To jak by się dało to ja chętnie przygarnął bym tego Pada do Jaga za 22$ jak rozumiem do tego dojdzie cło/vat i wysyłka? ile to tak orientacyjnie?

48

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Czyli dla was z Best:
1. Pokrowiec Lynx II x 6
2. XEP80 x 1
3. Jagpad $22 x 1

Szacuje ze połowa wysyłki z Best to $10 i $35-$40 paczka lotnicza przez Polamer (wszysko zalezy czy sie zmiescimy w 2kg czy bedzie wiecej) czyli razem $50/8 z USA. Na terenie Polski to juz wasza sprawa.

49

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

@ZuluGula, chyba MGor sie tez zapisal na XEP80 a jury na JagPada ?

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

50

Odp: Kupię Pokrowiec/ Torbę do/na Lynx-a II

Nie liczyłem mojego XEP80 ale zeby bylo jasniej to poprawiam liste.

1. Pokrowiec Lynx II x 6 (Jesionen, laoo, Cyprian, Kroll, MGor, jj23)
2. XEP80 x 2 (MGor)
3. Jagpad $22 x 2 (lopez, jury)

Wychodzi ze wysyłkę ze stanow dzielicie na 9?
Bede zamawial w poniedziałek, wiec zmiany można robić do niedzieli.