1

Temat: Error 138 - taki tam timeout

W dniu mojej osiemnastej rocznicy rejestracji na forum wróciłem. :)

Dziesięć i pół roku zajęło mi lutowanie wszystkich styków - stary sprzęt poszedł w niebyt, więc zacząłem na nowo budować swój dobytek. Na razie jestem na samym początku, ale plany są i środki też.

Miło mi widzieć, że część starej gwardii jeszcze żyje i ma się dobrze. Mam nadzieję, że uda mi się zobaczyć Was na żywo jeszcze w tym roku.

Do wyborów jeszcze dwa lata, więc nie składam żadnych deklaracji. Pomysł na siebie mam, ale o tym sza. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

2

Odp: Error 138 - taki tam timeout

Lizard żyje, choć nie dawał znaków życia ;) Pozdrawiam :)

Sikor umarł...

3

Odp: Error 138 - taki tam timeout

O ja Cię kręcę... Lizard, to ty? :O

grzybson/SSG^NG

4

Odp: Error 138 - taki tam timeout

kopę lat Lizard!

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

5

Odp: Error 138 - taki tam timeout

Jak to było alpaga bramowa...
Kopę lat!

Sztaba przydało by się zrobić.

6

Odp: Error 138 - taki tam timeout

Kopa lat!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Error 138 - taki tam timeout

Sikor napisał/a:

Lizard żyje, choć nie dawał znaków życia ;)

Za to Ty, jak widzę, ciągle martwy. :D

grzybson napisał/a:

O ja Cię kręcę... Lizard, to ty? :O

Tak, to ja. Popadłem w zdumienie, gdy zobaczyłem hasło do forum, że nikt konta nie przejął. :)

AS napisał/a:

Jak to było alpaga bramowa...
Kopę lat!

Sztaba przydało by się zrobić.

Alpagie można zrobić na sztabie w bramnie. Chociaż że zdrowiem u mnie krucho, to symbolicznie butelkie mogie obciongnonć. ;)

AS, skoro już nas namówiłam, to rzuć terminem.

Dziękuję wszystkim za ciepłe powitanie. Wiedziałem, że mnie nie odepchniecie. ;) Frasunek Panowie.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

8

Odp: Error 138 - taki tam timeout

tymczasem już umówiliśmy się na wino :) :) :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Error 138 - taki tam timeout

Myślałem, że w tym wieku już nie możecie/nie dajecie rady?

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

10

Odp: Error 138 - taki tam timeout

@Sqward: że w XXI wieku? :D Damy radę :D

Sikor umarł...

11

Odp: Error 138 - taki tam timeout

sqward napisał/a:

już nie możecie/nie dajecie rady?

to świecka tradycja i obywatelski obowiązek. Z tym nic nie da się zrobić, trzeba się z tym zmierzyć :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Error 138 - taki tam timeout

Tylko znajdź wino spełniające odpowiednie normy.... Może Amarena? xD

Lizard, wiele się działo gdy Cie nie było... Niektórzy zdążyli mature zrobić , studia skończyć, nawet pracę zmienić ;)

grzybson/SSG^NG

13

Odp: Error 138 - taki tam timeout

Musi zawierać siarczyny! :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: Error 138 - taki tam timeout

No akurat wino bez siarki, to dość rzadka przypadłość. Oprócz win z certyfikatami ekologicznymi, to raczej takowe nie występują. Nawet wina za kilkaset złotych są siarkowane. A jak ktoś nie doda do wina siarki, to proces fermentacji drożdży sam potrafi zmetabolizować taką ilość siarki, która przekroczy ustalony odgórnie próg ilości siarki w butelce i producent i tak będzie musiał podać na etykiecie, że wino zawiera siarkę.

15

Odp: Error 138 - taki tam timeout

Ja to akurat Lizarda pamiętam ze wspólnej konsumpcji spirytusu popijanego mlekiem, ale na takie rzeczy to raczej już jestem za stary.

16

Odp: Error 138 - taki tam timeout

Pięknie mnie wszyscy pamiętają - wino i spirytus. A ja myślałem, że największym opojem był Epi. ;)

grzybson napisał/a:

Tylko znajdź wino spełniające odpowiednie normy.... Może Amarena? xD

Nie z takich opresji się wychodziło. Nie ma takiego kalwadosa, którego partyzant nie wypije. ;)

grzybson napisał/a:

Lizard, wiele się działo gdy Cie nie było... Niektórzy zdążyli mature zrobić , studia skończyć, nawet pracę zmienić ;)

Dzisiaj Ciebie wspominałem, jak na zloty przyjeżdżałeś z ojcem, a teraz sam pewnie jesteś dziadkiem. ;)

Dokończ zdanie: "Niektórzy wyrośli z Karmi i teraz piją..."

Pin napisał/a:
sqward napisał/a:

już nie możecie/nie dajecie rady?

to świecka tradycja i obywatelski obowiązek. Z tym nic nie da się zrobić, trzeba się z tym zmierzyć :)

Są rzeczy, z którymi człowiek mierzy się cały czas i rzeczy, na które zawsze znajdzie siły.

Pin napisał/a:

Musi zawierać siarczyny! :)

Chyba siarczany.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

17

Odp: Error 138 - taki tam timeout

@Lizzard;
Coś się dzieje w temacie sztabu...

18

Odp: Error 138 - taki tam timeout

Super! Czytałem także raport Aleksa i czekam na dalsze wieści z niecierpliwością przytupując z nóżki na nóżkę.

Wygląda na to, parafrazując Zenona Laskowika, że cała Polska chce się ze mną napić. Ojczyźnie przecież nie odmówię. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

19

Odp: Error 138 - taki tam timeout

Lizard napisał/a:
Pin napisał/a:

Musi zawierać siarczyny! :)

Chyba siarczany.

Miałeś racje - siarczyny. Wczoraj zaopatrzyłem się na okoliczność naszego spotkania i jak wól stoi - siarczyny. :)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.