26

Odp: [K] Nova + karta VGA (ET4000, mach32,mach64) do mega STE

G'Kar napisał/a:

sprawdzanie wszystkich wersji sterowników + korespondencja z Ickiem

A na czym polega ta korespondencja? Zgłasza mu się model karty, DAC'a i z problemy z pracą w którymś z trybów w sterowniku? I co dalej? Współpraca jest dobra?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

27

Odp: [K] Nova + karta VGA (ET4000, mach32,mach64) do mega STE

Najlepiej napisac na atari-forum.com. Opisać mu dokladnie co i jak. Wspoplraca jest swietna. Ze swojej strony moge tylko dodac swego czasu napisalem tam, bo mialem problem z Hadesem, w ktorym mialem MACH64 na PCI to dla mnie przerobił te sterowniki na wspolprace takiej samej karty tylko na zlaczu ISA i to w niedziele w ciagu kilku godzin :)

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE